Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ołki dołkiii

Jolanta Pieńkowska z Dzień Dobry TVN....

Polecane posty

Gość gość
A ja ją lubię mówi głośno to co inni się boją powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra ta pieńkowska
ocywiscie ze powinno sie glosno mowic ale nie tak jak ona obrazajac przy okazji innych nawet siedzacych gosci o rozmiarach wiekszych niz 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oglądam program z nią i Robertem tylko po to żeby zobaczyć jej wredny stosunek do Roberta. Jak go ustawia, nie daje dojść do głosu albo przerywa jego wypowiedzi. Dla TVN to też gradka bo oni zyskują oglądalność tak jak inne kontrowesyjne programy z Wojewódzkim, Majewskim, super niania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozliwe ze to jakis haczyk na ogladalnosc chodz TVN itak ma ja duza jeszcze wygłupianie sie MAJEWSKIEGO itd to i oki no ale oni nie byli ani nie sa bezczelni bo ona momentami jest bezczelna....albo mysli ze ma fajne poczucie humoru chce dorownac Dorocte i Marcinowi ino jej to nie wychodzi wresz przeciwnie. dla mnie to rozkapryszona WIELKA PANI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona podobno pracuje za darmo, gdzies slyszalam, podobno chce byc na wizji i nawet kasy za to nie bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może umówmy się,że nie będziemy tego oglądać,gdy ona jest.Jak TVN-owi spadnie oglądalność,może się ocknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie pracuje za darmo, zepsułaby sobie tym dziennikarską reputacje to raz, a dwa, że w telewizji nie uprawia się wolontariatu kolejna rzecz- zwolnić jej nie zwolnią, bo ma za wysoko postawionego rangą mężusia, który pewnie "zaprzyjaźnionej" telewizji wiele kwestii sponsoruje Tylko czekać na kolejny dziennikarski talent w postaci syna pani Pieńkowskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzcxc
też jej nie lubię....sztywna, pretensjonalna paniusia. Pamiętam jak kiedyś prowadziła wiadomości w tvp, wtedy była spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona wypada dobrze gdy prowadzi wywaiady z ciekawymi ludzmi. Zadaje poważne pytania i w tej atmosferze przebiega spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okropne sztywne babsko, gdyby nie uklady dawno by wyleciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wywyższa się, otwarcie manifestuje swoje bogactwo. nie powinna pracowac w tv powinna zwolnic miejsce komus potrzebującemu. wspolczuje Robertowi ze padlo na niego pracowac z nia, bo nikt inny nie chcial. pozostali prezenterzy trzymają sie siebie aby przyp[adkiem nikomu nie przyszlo do glowy ich rozłączyc lub pozamieniac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Irytująca, niegrzeczna i arogancka pani Jolanta. Ograniczony światopogląd małomiasteczkowej paniusi. Niestety ale nie da się oglądać programów prowadzonych przez nią. Znowu przełączyłam kanał na Dwójkę. I tak co drugi tydzień. Od 2006 w zespole "Dzień Dobry TVN" - nie za długo? Może należałoby już Pani podziękować. Wielu moich znajomy podziela opinię na temat Pani Pieńkowskiej. Błagam, zróbcie coś z tym wreszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat o jolanci
podnoszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zato NIKT nikt nikt nie przeszedł takiej metamorfozy twarzy, nawet Jackson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogła by swoją gażę na cele charytatywne choć dawać :( p***a jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubie oglądać wywiadów z Nią strasznie przemądrzała i wyniosła jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn nie lubie kiedy ona przeprowadza z kimś wywiad... prędzej to wygląda jakby ona była gwiazdą tego wywiadu... a rozmowca aż boi się odezwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam bardzo lubię panią Pieńkowską, dla mnie zawsze na 100% przygotowana, pełen profesjonalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jej nie znosze choc jestem jej imienniczka , okropne babsko ...mozna by tak pisac w nieskonczonosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baasiaa55
a ja lubię panią Pieńkowską, uważam, ze to najlepsza dziennikarka w DDTVN, zawsze przygotowana, jak trzeba jest poważna, a jak można to się pośmieje, kobieta z dystansem do siebie, oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzieliście jakiego focha strzeliła, bo kolega powiedział do niej "Jolka", co za baba... taką atmosferę wprowadziła, że na miejscu tego prezentera to bym jej podziękował za współpracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przeciez to tak zawsze jest no my to wiemy ale jest na to i rozwiazanie :) www.youtube.com/watch?v=GcQLwI_5Z4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez za nią nie przepadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×