Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrobiłem to i wszyscy że źle

Zrobiłem to! Poddałem się wazektomii i wszyscy twierdzą że zrobiłem źle!

Polecane posty

Gość zrobiłem to i wszyscy że źle

Mam 20 lat. Kilka miesięcy temu poddałem się wazektomii,nie chce miec dzieci i koniec. Nie byłbym dobrym ojcem, nie to że lubię imprezy ale ja chce zrobic coś dla siebie, poświęcic się karierze, seks tylko od czasu do czasu raz na 3 miesiące. Teraz jestem w trakcie studiów artystycznych i chce poświęcic sie głównie swojej pasji. Teraz wiem że nie muszę już byc prawiczkiem bo nie chce miec jakiegos dziecka na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieszę się
bardzo dobrze zrobiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazektomia dla seksu raz na 3 miesiące?! Trochę bez sensu. Nawet finansowo, bo jakbyś się bzykał przynajmniej kilka razy w tygodniu, to szybko by się zwróciło (wydatek na zabieg vs. kasa na gumki). Tak to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobiłem to i wszyscy że źle
No ale dzieci i tak nie chce miec wiec spokojnie. Poza tym szukam stalej partnerki tylko do seksu nie do zakladania rodziny, najlepiej takiej ktora rowniez sie wysterlizowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli rzeczywiście jesteś na 100% pewien, że nie chcesz mieć dzieci, to moim zdaniem wykazałeś się rozsądkiem i odpowiedzialnością dokonując zabiegu. :) Przynajmniej nie będzie potem płaczu, że antykoncepcja zawiodła i na świecie pojawił się dzieciak którego nikt nie chce. Aczkolwiek słyszałam, że w bardzo rzadkich przypadkach nawet wazektomia potrafi zawieść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopie może bym Ci i gratulowała gdybyś tak miał z 15 lat więcej.....ale 20 latek to Ty masz jeszcze mleko pod nosem a niedawno mamusię o kieszonkowe prosiłeś. Poza tym po zdaniu "szukam kobiety tylko na seks i najlepiej żeby tez była wysterylizowana" stwierdzam że owa mamusia poza kieszonkowym niewiele wniosła w Twoje wychowanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Aggie Ci dobrze napisała ;):) a z któregoś Ty kraju chłopcze bo u nas jest nielegalna ponoć. a tak poza tym to prowo yeaaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie. najlepiej by mamusia wychowała go na "dobrego męża" który będzie harował na kobietę, zero seksu, a kiedy on w pracy to "na kawę" będzie wpadał sąsiad, a później listonosz z "awizo" do odebrania za 9 miesięcy. Facet co słucha rad matki na temat kobiet jest głupi. Kobietę trzeba umieć sobie wychować. jak nie zrobisz tego ty, to zrob hydraulik co lubi przepychać cudze rury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania79

Nie patrz na innych tylko na to czego ty chcesz i czy ci to odpowiada. Mój mąż też po drugim dziecku zapowiedzial że robi wazektomie i nie mialam z tym najmniejszego problemu bo rozumiem że moze tak po prostu chcieć. Zapisal sie na zabieg do Jerzego Michajlowskiego w klinice na aniolkach w gdansku (swoja droga, przemily facet), rach ciach, potem troche sie wykurowal po operacji i po sprawie, zero powiklan ani nic. I patrzac na to, ze mamy teraz o wieele przyjemniejsze zabawy w lozku to nie dziwie mu sie, ze chcial sie na nia zdecydowac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×