Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Tessa - mnie leciały szybko kilogramy jak przestawałam jeść słodycze i ograniczyłam pieczywo; był okres, że jadłam tylko chrupkie i sucharki; a potrawy gotowałam w parowarze, mam taki piętrowy: warzywka i/lub ziemniaczki, do tego ryba albo pierś z kurczaka; taka dieta działała na mnie rewelacyjnie; oczywiście pierwsze dni czuje się niedosyt po jedzeniu - to zawsze jest dla mnie najtrudniejsze :) ale po kilku dniach można sie przywyczaić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa ja już w życiu przerabiałam wszystkie diety:):) podczas ostatniego odchudzania tzn. przed świętami po prostu ZERO słodyczy, cukru białego, pieczywa, ziemniaków i makaronu. Po 30-tce to juz nie tak łatwo zrzucić...teraz też się staram ograniczać z jedzeniem bo tak z 2kg przydałoby się zrzucic. Dodam do tego ten fitness 2-3 razy w tygodniu i do wiosny powinno byc dobrze:):) U mnie dzisiaj -6 i piękne słońce... Acha, bilet do Anglii już kupiony:):) To na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela za tydzień, tylko na 4dni taki weekend u przyjaciól:):) i rodzinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa, jadłam śniadanie, w pracy owoce lub jogurty, a w domu wieczorem całego kalafiora- im większy tym lepszy, lub brokuła lub fasolkę lub brukselkę...na co tylko miałam chęć i w ilościach szalonych.i chudlam.ale przyznacie że z wiekiem gorzej zrzucić kg :( Alanja, fitness świetna sprawa, ja chciałam chodzić zimą , ale przez inseminacje nie mogłam, a teraz czekam na wiosnę i prace w ogrodzie, byle tylko kręgosłup wytrzymał :( hej, ale pisać do nas będziesz z wielkiego ;) świata, co??? Prinzesska te Twoje ogórki...hm.no, można mieć ochotę dzień, nawet dwa, ale TYDZIEŃ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania jak sie tylko uda ha ha... my tam mamy bardzo rozrywkowe towarzystwo:):) z regóły wyjazdy typu kac vegas ha ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Dzieki za dobre rady w sprawie zrucenia odrobiny sadelka haha, no mam z tym problem i powiem, ze jeszcze nie wiem jak to rozwiaze. Na pewno bede musiala zrezygnowac z weglowodanow, no moze poza sniadaniem a za to jesc duzo wiecej warzyw, no i trioche owocow. Tak bym chciala do Wielkanocy cos zrzucic, mam nadzieje, ze sie uda. Natomiast fitness, fajna rzecz, ale ja chyba jestem za leniwa na to - wystarczy mi, ze w pracy duzo chodze... ;) Alanja - ale masz fajnie z ta Anglia! super! mnie sie jeszcze nie udalo tam doleciec... a jak jeszcze towarzystwo odpowiednie,, to juz w ogole bomba! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa jak masz ochote to możemy sie wspierać nie tylko w sprawie maluszka, ale tych kg też...co do fitnessu to mi tez ciężko, ale psiapsiólki mnie mobilizują i promocja na karnet:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie Alanja - to jest super pomysl, choc musze przyznac, juz na wstepie, ze pewnie beda mi sie wpadki przytrafiac... :( bo cholera ja malo konsekwentna jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa u mnie też z tym rożnie bywa:):) ważne,aby nie popadać w skrajności... Halo, gdzie reszta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje nie mówicie proszę o kg masakra ja bym musiała ze 30kg zrzucić ale jak ???? to straszne ja od zawsze mam nadwagę a teraz to już mega otyłość ale sumo ;( mi po sterydach zostało sporo i po betablokerach na serducho ciężko schudnąć ja mam tez predyspozycję genetyczna :( och

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Alanjo ale Ci dobrze z tą Anglią: wypoczniesz, spotkasz przyjaciół i zrobisz pewnie mega zakupy:) Co do fitness też uważam, że to super sprawa. Ja mam problemy z kręgosłupem dlatego cały ubiegły rok chodziłam na jogę. Tylko teraz mi się koleżanki wykruszyły i d..., ale jak macie możliwość to polecam. Dziś u mnie i śnieg i deszcz, a teraz wszystko się topi. Rachelo kupiłam testy owulacyjne w Rossmanie także czekam na nowy cykl i mam nadzieję, że coś tam ujrzę. A może ja już nie mam owulacji? 23 dc - jestem naładowana i burczę.... na wszystkich. Całusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka u mnie z zajęciami jogi kiepsko:( kiedyśmoja mama chodziła, ale obecnie w mieście chyba nikt nie prowadzi:( a fitness to zobaczymy, może mnie nie zabije:) Ja dzisiaj drugi dzień wolnego i już jestem tak znudzona, że strzele sobie w ł.. a jutro kolejny wolny dzień:( jestem pracoholikiem czy co??? i na dodatek mój M dla odmiany w pracy cały czas, dzieciak przyklejony do kompa - nie ma z kim pogadać...dobrze, że napisac do Was można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już po ziółkach wczoraj i wnioski takie, że w smaku mogą być idzie to wypić, natomiast muszę ich pić wcześniej bo wczoraj w nocy musialam dwa razy wstawać na siku, a poza tym to dzisiaj jestem padnięta i zamulona jak na jakiś tabsach uspokajających, mam nadziej, że to nie efekt ziółkach bo jeśli tak po dziękuję za nie. Napiszcie czy miałyście takie objawy senności i przymulenia totalnego po nich. jesli chodzi o dietę to u mnie jasna sprawa mam nie jeść duzo po pracy w domu i zrezygnować ze slodyczy no i fakt, że kilka lat wstecz zrzucenie 3 kg to był pikuś , a teraz motywacji brak no może poza tym, że jak ja zdejmę kurtkę na wiosnę????? Prinzeska o co chodzi z tymi ogórkami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg30K
Witam wszystkich serdecznie, Bardzo dawno temu była aktywnym uczestnikiem tego forum. Niestety przez ponad 10 lat nie udało mi się zajść w ciążę i na razie muszę odpuścić (po ostatnim IVF, które nie było łatwe-hiperstymulacja). Zajęłam się tematem niepłodności troszkę od innej strony- "naukowej" :). Kochane piszę pracę magisterską dotyczącą problemu niepłodności, bardzo was proszę o pomoc wypełnijcie dla mnie ankietę :). Proszę o pomoc Z góry bardzo bardzo dziękuję Tu znajduje się moja ankieta http://www.ankietydlaciebie.pl/ankiety/pokaz/834ac3ab-4a6a-4b53-e74b-4f44d8d58771

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałam wypełnić ankietę, niestety mi się nie zapisało-może spróbuję raz jeszcze, i mam pytanie Meg, czy kobieta w wieku 41 lat jest poza statystyką starających się o dziecko??? :( hm.. Karmi pij ziółka i nie marudź.to pogoda tak na Ciebie wpływa, nie kombinuj, albo zrób tak jak dzieci robią z lekarstwem-zatkaj nos i pij, tylko pamiętaj, pij POWOLI :) :) :) ja żadnych takich objawów u siebie nie zauważyłam, ale uwielbiam ziołowe herbatki więc jestem do nich przyzwyczajona. Alanja pracoholizm to choroba chyba, uważaj! albo weź Twojego M po pracy i się zmęcz ;) porządnie! Ivanka joga pomogła na kręgosłup??? mi zaczął nawalać odkąd zaczęłam ryć w ziemi jak ten dzik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi - ja nie czuję żadnych efektów ubocznych ziółek... Może to dzisiejsza pogoda..? Nawet lubię ten smak i zapach, i piję je bez przymusu :) Ivanka - zrobiłam pierwszy test w 13 dc (mam 28 dniowe cykle), a 2 kreski zobaczyłam dopiero przy 5 - ostatnim teście... Nie wiem, czy to normalne. W kolejnym cyklu miałam pozytywny test w 16 dc. A piszą, żeby zaczynać w 11 dc. Mogłoby mi braknąć testów zanim zobaczyłabym pozytywny... W tym m-cu chyba nie kupię. U mnie dzisiaj 6 dc. Pozdrawiam Was wszystkie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja leze juz w domku i nawet maz zjechal na 1 noc do domu. Ja cierpie bo od 3 dni mam bole jajnikow...@@@ bedzie jak nic. Hlip hlip...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie Prinzesska, ja juz tez walcze z @, niestety :( moze jednak Twoja nie przyjdzie? czasem objawy mozna pomylic...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moje ziolka tez juz zalalam i czekam teraz az sie zaparza... natomiast testy owulacyjne zaczynalam w 11 dniu, tak srednio, ale mi nigdy 5 sztuk nie starczalo i potem zaczelam kupowac w internecie, wychodzi duzo taniej i jest ich znacznie wiecej (przynajmniej u nas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma byc to bedzie. Bede smutna jak nadejdzie @@@ bo w tym miesiacu sie gorliwie staralismy plus clo. No nic...jutro 27 dc wiec niedlugo. Z ycze Wam milej nocy. Ankiete sprubuje wypelnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to już jestem taka głupia ze hej... zachciało mi się pierogów z mięsem, hm.... to robię i robię jestem gdzieś w połowie i ciągle mam to ciasto i farsz........ wy o odchudzaniu a ja o żarciu.... no masakra jakaś.... Karmi mi też się wydaje, że czujesz już przesilenie wiosenne i stąd ta aura senności, ja tak jak dziewczyny z przyjemnością te ziółka piję i co najgorsze bez żadnych efektów.... a za moment już ostatni cykl i muszę zrobić przerwę. Alanjo ty kobieta czynu na urlopie? Nie wierzę pewnie w domu już wszystko poprzestawiane, co? Stefanio tak pomaga, rozciąga wszystkie mięśnie i bardzo uelastycznia. Ja też, jak już pójdę kopać to w takiej pozycji mnie zabiera mąż z ogrodu i się nie ruszam trzy dni:) W ogóle to nie mogę się nauczyć aby wyjść i zrobić tylko cosik malutkiego w ogródku, aby pracę sobie rozłożyć. Nie narobię się. A potem zdycham. Myślę, że nam ogrodnikom to każde ćwiczenia sprzyjają aby potem dziarsko w dzika się pobawić;) Rachelo to jak ja mam nawet 26 dniowe cykle to powinnam zacząć testować tak 11 dnia? faktycznie nie starczy tych 5 sztuk,hm... Tesso właśnie też myślałam o tych z internetu a jakie ty stosowałaś, możesz podać linka? Prinzessko wiem, że wątpisz ale mimo wszystko trzymam kciuki 🌼 SM mam nadzieję, że dzisiejszy dzień też był miły i pamiętaj dbaj o siebie dziewczyno Mon cheri nie było? Gosia nic nie pisała i Coni zamilkła - piszcie dziewczyny koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka - ja je tu u mnie kupowalam w Niemczech, poza tym to juz bylojakis czas temu, nie pamietam dokladnie bo testowalam jakis czas, a potem sie wkurzylam i rzucilam nimi w kat! haha :) wiem tylko, ze to na ebay-u bylo..., ale na allegro tez na pewno jest tego cale mnostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso dzięki, ja na razie nastawiona jestem pozytywnie bo nigdy nie stosowałam ale może tak to się skończy jak u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie, sorki - ja nie chcialam Cie absolutnie zniechecac... to tylko ja taka niecierpliwa jestem i za szybko sie poddaje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×