Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Kurde ciaza po 40 - troche mnie poddenerwowala , bo tam znow jakies udane ! X Gerwazy Twoj koktail plodnosci ( z pominieciem melatoniny ) wcinam juz dluzej ( chyba e 2 miesiace ) w celach nie prokreacyjnych - naprawde mam wrazenie , ze buzia gladsza i skora lepsza ;) q10 dziala odmladzajaco:) A Twoim psychoterapeuta nie bede , bo nawet jak to skoncze , to interesuje mnie inna strona tego zawodu niestety ;) Co to za teraeuta ck se z wlasna doopa rady dac nie umie ;) X Karmi ja tam wierze w dzielo szczesliwego wypadku , problem tylko ze nie chce on NAS dopasc ! Ciagle ktos wpada , czemu nie my , a noz te iui uda sie na przekur wszystkiemu ;) X Cdn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwasna prolaktyna lubi skakac jak czlowiek ma stress itd , wiec badania nieczasto wiarygodne , progesteron to juz inna sprawa ! X Swoja droga siedzialam dlugo na topikach ivf i iui i to szok totalny jakie problemy maja mlode dziewczyny - z hormonami , cyklami , owu ..... to my z naszymi niedoskonalosciami to betka ! X Jolka sloneczko a Ty nie podskakuj ;) , bo tez sie tu do mlodziezy krotkostaraniowej zaliczasz :) Problem to MY , kobiety PO 40 - stce , z 5 i wiecej latami staran .... Ja to juz niedlugo 14 lat , wiec jak mowil Linda : " co Ty k.... wiesz o ....." Tylko sie nie obraz - to byl w zamierzeniu zart :D :D :D X Biest a ta kasa juz wydana ??? ;) ( in vitrowa ) X Wisiolek to pora kupic beret , bo postanowien nie nalezy lekcewazyc , no ale mi w ciezy wlosy rosly szybko , przetrzymasz ;) X Coconut jak ja chodze podminowana - to sex mam " wybuchowy" pogadaj z polowkiem :D X Mila a doope by Ci trzeba bylo przetrzepac , zebys sie nie obudzila , jak za pozno bedzie , bo nie zawsze czlowiek leci tempem Gerwazego przez kliniki ! A potem narzekanie , ze tez czlowiek predzej nie reagowal :( X Liily to wszystko u Ciebie to moze to , a moze nie ....... ja to juz chyba wszystkie objawy wczesnej ciezy zaliczylam ;) , no oprocz ciazy ;) , chowaj ten lezaczek i to szybko , bo juz zimno sciagasz ;) X U mnie 23godzina i 22 na dworze - toz to chore !!! To nie Majorka w lipcu !!!! X Tessko - jak tam goscie juz sie rozjechali ??? Pewnie na nos padasz :( X Rachelko za malo tu Ciebie , pisz o czymkolwiek :) aha , w zyciu bym nie powiedziala , ze mozesz miec takich duzych synow ! Jak ktorys bedzie wolny , to trzymaj dla mojej cory , przynajmniej bedzie super tesciowa miala :) X SM miala corka urodziny ??? Fajne zdjecia wstawilas :) X Basiu u was takie zamieszanie , to juz nas nie odwiedzasz ? X Pozdrawiam pozostale , jeju ale nas tu duzo ! X Zuzka jak tam potomek , jak sie czujesz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bykow nawalilam- ale zwalam na piwko i szybkosc pisania , wrzucam bez czytania - ja oslica , az wstyd , ze matura z polskiego na 5 byla , ale to wina wieku - ot demencja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie znowu doooopa, @ brak , 36 dc może dzisiaj kupię test i jak jutro rano nie dostanę to go zrobię, z ciekawości co się dzieję, ciążę wykluczam, bo duphaston brałam od 16 cyklu, Mon cheri ale się rozpisałaś - dużo w tym racji co piszesz, Karmi skomplikowana u ciebie sytuacja w tym cyklu ale może nie będzie stracony, Liilly dużo bocianów w ogrodzie, Gerwazy z niecierpliwością czekam na test, Dziewczyny dużo optymizmu codziennie, pozdrawiam, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! x Karmi_, Ja mialam Ovitrelle na wywolanie owulacji a po transferze dodatkowo dwa zastrzyki Brevactid x Jutro jade na bete do kliniki, wyniki bede miec dopiero po poludniu. Dzisiaj sprawdzilam wczesnym sikancem, czy dodatkowy zastrzyk HCG mi juz zszedl z organizmu i byla jedna kreska wiec juz bete robic mozna. x To tylko formalnosc bo juz wiem, ze mi sie nie udalo. Dzisiaj jest 13 dzien po punkcji (a jedna kreska na sikancu...), do tego 27dc i mam taki stan napiecia przed @, ze ledwo wytrzymuje. Tak, ze juz pozamiatane. Przestaje nawet juz dzis brac ten progesteron bo nie chce sobie sztucznie cyklu przedluzac :O Bo po co??? x Na razie sie jakos trzymam...moze dlatego, ze przy jakosci zarodkow w tym podejsciu od poczatku nie mialam wielkiej nadzieji...:( Choc pewnie jak zobacze wyniki bety jutro to znowu sie zalamie i urzadze w domu wielki wodospad...:( Ech... x Najbardziej mnie zalamuje, ze z tych 6 przetransferowanych do tej pory zaden nawet sie nie zaczal implantowac. To nie wrozy nic dobrego na przyszlosc. x Wielka doopa... x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, przykro mi dziewczynki z powodu Waszych smutków i niepowodzeń :( i swoich własnych też :( Nie piszę dużo, bo jak się rozpiszę, to na pewno nie w optymistycznym tonie... W pracy od jakiś 3 tygodni stres, stres i stres. Zarywam co drugą noc a w dzień jestem nieprzytomna. Muszę zdobywać się na umysłowy wysiłek, a po 15 powietrze schodzi ze mnie jak z przekłutego balonu. Tej nocy, kiedy pomiędzy przebudzeniami udało mi się zasnąć, śniło mi się najpierw, że byłam zgwałcona, a później, że szykowałam swój pogrzeb i płakałam, że muszę rodzinę zostawić - nie było mnie stać na wszczepienie rozrusznika :O Wyobrażacie sobie - takie sny?!!! Melatonina już nie pomaga :( Nie mogę się nadziwić, kiedy czytam czasem na sąsiednim topiku, jak któraś pisze, że się stara, niedługo później coś w stylu: "@ spóźnia mi się jeden dzień" i "o, mam 2 kreski na teście". Kuźwa, jak mnie @ spóźniłby się o tydzień, to prędzej pomyślałabym, że to menopauza :O Dlaczego na naszym topiku tak to nie działa?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko taki już nasz los, ja też czytam sąsiednie topiki i aż mi się płakać chce, tak po ludzku to im zazdroszczę, nigdy niczego ludziom nie zazdrościłam ani pieniędzy ani urody ale tylko tego że tak łatwo niektóre kobiety zachodzą w ciąże, ech szkoda wałkować jedno i to samo, spadam do roboty, pogoda piękna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy jeden dzien cie nie zbawi, nie odstawiaj jeszcze progesteronu, nawet jesli szanse sa mniejsze niz na wygrana w toto lotka to zawsze sa i nie chcialabys w sobie brode pluc ! jeden dzien do bety tylko ci zostal wiec dasz rade, bierz progesteron !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) x Mon cheri córka ma ur. we wrześniu 15stego a to sobie dodałam bo ja nie ogarniam całkiem wiesz fb wiec pomału dochodzę co i jak :P Dziś spędzam czasz mężusiem :) ;) nasz dzień Młoda idzie na koncert jakiś tam wiec będziemy mieli chatę wolna :P x Pozdrawiam was wszystkie ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu, Moze idz jednak na bete zeby sprawdzic co sie dzieje? To kosztuje pare zloty a bedziesz miec pewnosc. Bo jezeli sie tak cykl przedluza to moze jest jakas inna przyczyna i warto by bylo do lekarza zajrzec? Czasami jakies cysty tez potrafia opoznic @. x Mila, Biore jeszcze do jutra zastrzyki Clexane oraz Prednison. Fakt, jeden dzien wiecej z progesteronem mnie nie zbawi... x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem z siebie dumna kupiłam test, jak @ jutro rano nie przyjdzie to testuje, he,he,he a tak poważnie to trochę mnie to martwi że to tak długo trwa, czas na wizytę u lekarza, ja już po pracy, piętna pogoda, idę ogarnąć mieszkanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PONAWIAM:) :) :) Ten topik 28.10.2011r założyła ---coraz bardziej zawiedziona--( justinchen) z tematem ----------------Długie, BEZOWOCNE starania o dziecko w dojrzałym wieku! Grupa wsparcia!--------------------------------------------------- ----------------------------------------------- podejrzewam że to słowo BEZOWOCNE daje złe wibracje i bierzecie to do siebie :) więc pozwolę sobie dla was odczarować ten topik..%%%%%%%%%%% myślę że założycielka mi wybaczy i od dziś Temat dyskusji-------------------------->>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> :) :) :) :) >>>>>>>>>>>>>>>Długie,OWOCNE starania o dziecko w dojrzałym wieku! GRUPA WSPARCIA !,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOLA----GERWAZY---COCONUT---LILI---MON CHERI---i cała reszta dziewcząt !!! testujcie , musi się wam udać ! wierzę w to że w nie długim czasie zmienicie ten topik na bardziej radosny dla was! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisiołek - tobie to dobrze , zazdroszczę już nie długo będziesz tulić swoje maleństwo, ech też bym tak chciała,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOLA- bardzo dobrze wiem co czujesz :( -- kto jak kto ale ja bardzo dobrze cię rozumiem. Każda z was cierpi,,wiem i tak bardzo mocno wam wszystkim życzę abyście poczuły się w końcu tak jak ja teraz. Chociaż ten strach ,,czy wszystko z kruszynką w porządku jest i na pewno będzie do końca , Poznałam to uczucie złości, gniewu a i zazdrości, dlatego chciała bym każdą z was przytulić i dodać wiary,tylko jak..?? co mogę zrobić?? modlę się za wasze powodzenie,, Pozdrawiam i znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jola super jutro rano zrób test i przynajmniej będziesz wiedziała co i jak. Mila zadzwoniłaś do kliniki? Wiesiołek myślałam już wcześniej o tym castagnusie ale znajoma farmaceutka powiedziała mi żebym lepiej na własną rękę nic nie brała zwłaszcza że biorę bromka.W nast tyg idę do endo to ją zapytam. A który to u ciebie tydzień?Jak samopoczucie? Lilly ja w dwie ciążę zaszłam jak o nich nie myślałam i wypoczęta byłam tzn nie męczył mnie stres w pracy i nakręcania się na ciążę. Karmi trzymam kciuki za piękny wzrost pęcherzyków no i oczywiście szczęśliwy finał. Ale dziś jest piękny dzień:)Byłam jeszcze u fryzjera zrobiłam sobie taki miodowy kolor.Od razu lepiej się czuję. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 26 stopni. Nie chcę narzekać, ale to jednak za dużo, za gwałtownie zrobiło się gorąco. Jestem bez sił.... Co do mojego niby innego bólu brzucha, to okazało się to zwykłym złudzeniem. Przed wyjściem do pracy dostałam @. Czyli wszystko w normie;)Nie nakręcałam się oczywiście. Zastanowiło mnie tylko to, że pojawiło się dużo mlecznego śluzu, takiego innego niż zwykle przed @. Na szczęście nie miałam czasu, żeby narobić sobie nadziei;)W pracy czułam się fizycznie fatalnie. 🌼 Karmi, z tym ogrodnikiem to żaden luksus, po prostu nie mamy innego wyjścia. Ogród wielki, m nie ma przecież czasu, bo go nie ma, ja w pracy i bez żadnych chęci do prac ogrodowych. Poza tym jak m jest w domu, to chcę żeby odpoczywał. Zresztą sama wiesz, żeby mieć ładnie, to trzeba pracować systematycznie. Ogrodnik przychodzi 6 dni w tygodniu na 4-5h. Ogród to pasja mojego m. Jak tylko nie ma mnie w domu lub jestem zajęta, to on od razu leci do swojego raju. Ja za to dbam o dom, to moje domena:)M nie tylko interesuje się ogrodem, ale jest niezłym fachowcem w tych tematach. Ja za to jestem beznadziejna, noga ogrodowa:DPasja m jest czasochłonna i kosztowna, ale dzięki temu wiem, że nie ma głupich myśli:PPoza tym ja korzystam z uroków ogrodu i też jestem zadowolona:D 🌼 Mon cheri, szewc bez butów chodzi, to i terapeuta może nie dawać sobie rady z własnym życiem;)Mimo to wspaniale pomagać innym:) Wczoraj widziałam bociana, z tektury:PTeż się liczy? A koleżanka opowiadała, że mnóstwo bocianów widziała. Tylko ja coś nie mam szczęścia.... Rachela, straszne miałaś sny. To pewnie z przemęczenia....A co do naszego topiku, to masz rację. Gdzie indziej hop siup i ciąża.... Wisiołek, żeby to było takie proste....to co chwila któraś meldowałaby o dwóch kreskach, a później pisała jak się zabezpiecza przed nastę-nymi ciążami;)A tak....nadal nic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly bardzo lubię te twoje niebieskie kwiatuszki, działają na mnie uspokajająco, ech jadę odstawić auto do gumiarza - zmieniam już opony na letnie, no zimy to chyba już nie będzie - mam nadzieję,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka, to moze jakis fim nakrecisz na podstawie snow? Biest sie uciesz, bo lubi horroy. x Liilli, Uwielbiam ogrod w ten sam sposob co Ty :) Tylko, ze mojego M sila nie zaciagniesz do pracy w ziemi wiec nasz ogrod musialby miec rowniez ogrodnika na stale. Na razie nie udalo sie nam jeszcze nawet zagodspodarowac balkonu :( Moze podeslij tego ogrodnika? ;) A przystojny jest? ;) x Karmi_, zaczelas juz robic testy owulacyjne? x Jola, Ta Twoja @ trzyma mnie w napieciu chyba bardziej niz moja wlasna :) x Wisiolek, tylko pozazdroscic :-D Zycze pogodnej i zdrowej ciazy! x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisiolku ja zalozylam ten topik dawno, dawno temu ! Opieralam sie na doswiadczeniu wieloletnich nieudanych staran . I to jest wlasnie takie miejsce dla nieudanych , zeby miec swoj kacik ! Kto sie stara krotko , moze spokojnie wejsc na ciaze po 40 , lub inny temat staraczkowy , a jest ich na kopy ;) Dlatego taki tytul , jak zmienisz na owocne - to wyjdzie topik dla Ciebie np. , a co z nami ;) X Zreszta tak miedzy nami tu to sie odbywaja starania ostatniej nadzei , liczenie na cud, bo wiele dziewczyn tu wie , ze szanse maja minimalne ,tylko glupio by bylo sie poddac , skoro pragnienie pozostaje . I naszym mazeniem jest , by ktoras po latach w koncu sie doczekala !!! X Jolka mnie tam tez zazdrosc zrzera , ale taka pozytywna , bo im wszystkim dobrze zycze ! Zastanawiam sie czesto jak uloze sobie nastepne 10- 20 lat :( X Gerwazy nie dawaj sie czarnemu humorowi ! Odczekaj grzecznie , jesli masz racje , to jeszcze troche staran przed Toba - ale mozesz probowac , tyle prominentek urodzilo pozno dzieci ze wspomagania - moze tez mialy wiele podejsc - tego sie nie dowiemy - poki co troche kasy jeszcze Ci zostalo - jedz do tego usaju ! X SM fajne zdjecia cory no i musze Ci powiedziec , ze uplyw czasu Ci sprzyja :) Przyjemnego wieczorku ;) urocza bielizna juz przygotowana? X Mila piekny tekst Gerwazowej napisalas , teraz jeszcze raz to przeczytaj i zastosuj do siebie !!! X Rachela tylko czesto zle sny przepowiadaja dobra przyszlosc , cos tam w nocy przerabialas ! Pamietaj syna dla mnie przyczymac !!! X Liilly pomagam ludziom juz 20 lat , czasem to strasznie meczace , czlowiek sie wypala , teraz mam ochote po analizowac i zajac sie swoja zwichrowana psyche ;) A gdzie indziej to sa mlode , plodne ;) .... X Wlasnie tak ostatnio czytam sasiedni topik i jednego nie rozumie ....... Wiem- czlowiek cieszy sie z dziecka i stara sie widziec tylko pozytywe strony i nie chce byc dolowany - ale..... Ze co 40 - latka jest w lepszej kondycji i lepszego zdrowia niz 20- latka ????? Ze te wszystkie powiklania , poronienia nic z wiekiem wspolnego nie maja ???? Kto sie tak oklamuje - my tu jestesmy najlepszymi przykladami , ze czas sieje spustoszenia i to wszystko to nie bulka z maslem ! Chcemy miec jeszcze dzieci , staramy sie , ale na pewno kazda z nas czasem sie zastanawia czy to nie za pozno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, ćwicz na nas swoje siły terapeutyczne:D Gerwazy, ogrodnik jest emerytem:DWłaściwie trudno u niego mówić o byciu przystojnym. Znamy go już wiele, wiele lat. No i m nie musi mieć obaw, że mnie ogrodnik zbałamuci:PWiedział co robi:D Jolka, ja też powinnam zmienić ogumienie, ale nie chce mi się:DMoże jeszcze śnieg spadnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jak ja lubie tez nasz topik, wiem ze moze z ciazami u nas ubogo ale za to fajne z nas babki! Ktoregos dnia powinnysmy sie wszystkie spotkac w jakims miejscu i urzadzic weekendowa balange!! :)ale bysmy sie mogly o dzieciach nagadac:) Wracajac do tematu nie krzyczcie mandarynko i mon cheri ale nie dzwonilam jeszcze do kliniki...wiem ze jestem niegrzeczna, poprawie sie, obiecuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila - propozycje zlotu topiku byly tu juz wielokrotnie poruszane - niestety zawsze spalilo na panewce - a w zasadzie to o co z te panewka chodzi :) - duch ochoczy , cialo slabe ;) , czlonki a raczej czlonkinie marudzily ze daleko itd !!! A tez uwazam , ze fajnie by bylo sie poznac w realu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wnosze o zakaz ogumiania sie na wiosne !!! Produktom "Stomila" mowimy nie !!! Chlop szczesliwy , to chlom nieogumiony !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazowa sledze Cie gdzie indziej , naprawde przytylas na tych stymuacjach ? Moze tylko wode gromadzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×