Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gerwazy ja też słyszałam że największe sukcesy ma Białostocki Bocian i chyba tą klinikę bym Ci poleciła.Mnie zakupy często poprawiają humor ale nienawidzę łażenie po galeriach. Karmi teraz kolej na Ciebie oby dzisiejsza inseminacja okazała się sukcesem. Coconut nieźle poszalałaś;)Ja w ostatni dzień kwietnia a właściwie noc idę na balety z przyjaciółką a co mi tam:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytalam o tym Bocianie,wzbudzaja moje nadszarpniete zaufanie.Mialam na dwa miesiace jechac do Egiptu tj.lipiec i sierpien.Ale dojrzewam do decyzji i chyba jeden miesiac przeznacze na Bociana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem od dziewczyn u OBjawow ze Bocian potrqafi tez na ilosc leciec... Ja zaluje ze wczesniej nie pomyslalam zeBY po 3 porononieu zrobic badania u Malinowskiego. Coz... wtedy nie mialam pojeccia o takich rzeczach... Ja zrobilam 4 km i opailam sie ladne jak mala skarka na patelni :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut żartujesz z tym Egiptem? ;) o Co do Bociana to tylko taka przykładowa klinika dla Gerwazy - można też prześwietlić kliniki w Warszawie, generalnie chodzi mi o to, że nie wierzę w cud jednego podejścia w naszym wieku. Wydać ogrom kasy, latać gdzieś tam za ocean, postawić wszystko na głowie i bach rozczarowanie :( tym bardziej, że Gerwazy to kobieta czynu - tak łatwo się nie podda :) można próbować bliżej i więcej razy:) o Biest nasza ty biegaczko, masz samozaparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Ivanko ja tam czesto bywam bo klimat mi odpowiada:)Wczesniej mialam zamysl jechac i przesiedziec tam luty i marzec ale mialam stymulacje i to bylo najwazniejsze.Nawet wole do Egiptu jechac jesienia albo zima bo jest chlodniej.Egipt to swoja droga ale nad nasze polskie morze musze pojechac chociaz na tydzien bo je uwielbiam:DChociaz najzimniejsze z tych ,ktore znam ale jedyne w swoim rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut, a gdzie w Egipcie jezdzisz? Nie nudzi Ci sie tam przez 2 miesiace? Z tych miejsc gdzie bylam to jedynie Dahab mi sie jeszcze wzglednie podobal. Jednak tez glownie z wody :-D Nie przeraza Cie troche obecna sytuacja polityczna? Juz kilka lat temu dziwnie sie czulam jak wszedzie staly jeepy oblozone workami z piaskiem a w nich zolnierze z karabinem maszynowym...Jak sobie radzisz z ta nachalna (w moim odczuciu) mentalnoscia? x U mnie dalej PMS z piekla rodem! Obliczylam, ze jezeli @ przyjdzie w tym samym dniu cyklu co przy poprzednim IVF to bedzie wtorek. Do wtorku mnie to napiecie wykonczy. Nie mowiac juz o M, ktory biedny to na razie dzielnie znosi :) x Karmi_ Trzymam kciuki za dzisiejsze udana inseminacje! Moze tym razem wyjdzie! A jutro poprawcie domowymi sposobami ;) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Biest robie na Ciebie buuuu i duze phi:PWczoraj pytalam czy ogladalas Hannibala a dzisiaj sie chwalisz,ze masz nowy serial:PObejrzalam 3 dostepne odcinki i jak dla mnie super.I juz mam nastepny Demony da Vinci w moim ulubionym klimacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy do Egiptu jezdze od lat,czasami do Elmansourah ale najczesciej do Hurghady.Po prostu mam tam mieszkanie a w zasadzie taki maly apartamencik.Czasem jedziemy wieksza grupa i jest super zabawa.Sytuacja polityczna mnie martwi ale nie przeraza,nie czuje obaw ani lekow bo bywam raczej wsrod turystow.Chociaz z miejscowych mam kilku dobrych znajomych i po tylu latach oswoilam sie z ich mentalnoscia.Poczatkowo mnie to oniesmielalo,teraz juz nie. Nudzic sie tez nie nudze bo wychodze z zalozenia,ze tylko nudni ludzie sie nudza:PZreszta jestem typem,ktory czasami prowadzi pustelniczy tryb zycia,takie zamierzone osamotnienie dobrze mi robi i mnie oczyszcza.Uwielbiam wode a tam mam jej pod dostatkiem,kiepsko nurkuje ale snoorkling mi idzie wysmienicie. Jedynym mankamentem jest brak mojego ulubionego nabialu,nadmiar weglowodanow,ktorych na codzien unikam.No i pokusy w postaci slodyczy orientalnych.Masakra.Nie potrafie powiedziec nie i zjadam kosmiczne ilosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to ja po prostu nie doczytalam heheh :-P Jakos przez przypadek zobaczalam go na kinomaniaku ale sa tylko 3 odcinki :-( Zobacz sobie The Killing , super film bedzie ci sie podobal-smierc mlodej dziewczyny i obraz dochodzenia z 3 perspektyw-jej rodziny , polityow zamieszanymch w to i detektywow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, właśnie wróciłam od rodziców z woj. świętokrzyskiego, zaległości przeczytałam, no to się dzieje, Karmi, Gerwazy, jak zwykle trzymam kciuki, reszta dziewczyn głowa do góry, piersi do przodu i walczymy dalej, u mnie @ skąpa ale jest, trochę się przeziębiłam, bo mi się zachciało z synem jeździć skuterem, a wiatrzysko takie że ho, ho, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już oczywiście po wszystkim, inseminacja odbyła.... się na usg nie było już pęcherzyka tylko ciałko żółte, kiedy pękł nie wie nikt??? Może nawet wczoraj:( No to tyle bo muszę lecieć. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nigdzie 4 odcinka:( tez szukalam dopiero od dzisiaj jest 3. Karmi:):):) zadzialaj tam jeszcze tak wiesz na bogato:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi ;) czyli robicie chlopczyka :) No kurka ta komorka ma 24 godzinny termin przydatnosci do spozycia , to sie chlopaki zalapia jeszcze ! No widzisz u mnie finansowo podobnie , bez wspomagan leci , ale z tymi iui itp. odrazu dziurzyska w budzecie nam sie robia , a jak slysze o tych kosztach ivf , to mi wlosy na glowie staja , najpierw zmieniajac kolor na jasnoplatynowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie wy te filmy ogladacie i za ile ??? Bo ja tylko legalnie , wiec najczesciej psinco , chcialam dziecku "chirurgow" od poczatku pokazac i guzik z petelka , pierwszego sezonu nie dalo sie znalezdz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi.... Nie no szlak mnie trafi.. The Killing mi sie skonczyl , Hannibal tez i True Blood nie ma tez nowej czesci 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak fajnie ze nie tylko ja jestem serienjunkie heheh :-P Vampire Diaries True Blood Blood Ties Moonlight American Horror Story Spartacus Games of Thrones The Killing Hannibal neu I zaczelam Justified

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, co ma być będzie:)To jest właśnie to o czym kiedyś pisałam. Najtrudniej trafić w odpowiedni moment. Z monitoringiem skomplikowane, a co dopiero beż:DPoprawić naturalnie nie zaszkodzi:) Mile spędzony dzień naładował mi akumulatory na następny tydzień:)Mimo to fajnie byłoby mieć jutro wolne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Moncheri robimy chłopaka;) A co tam jak szaleć to szaleć i płeć sobie wybieram:):):) Kurcze humor mi poprawiłaś normalnie tym tekstem:):):)Ech masz Ty ten jadzik słodki w sobie;) Za to w klinice super było, otwarta była specjalnie dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdbhae
Witam. Ostatnią @ miałam 19.03 która wystąpiła dopiero w 40 dc i w tym dniu zaczęłam brać tabletki anty ale zapomniałam o trzech albo czterech. Ostatnią wzięłam 7.04 a 11.04 dostałam @ jednodniową. Wieczorami boli mnie głowa i mam nabrzmiały brzuch. Co mam o tym myśleć? Proszę o pomoc!..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri ja podobnie jak Biest ale jeszcze ogladam na zalukaj,ekino,playtube i kinolive. Biest dzieki kochana,mnie tam dwa razy nie trzeba powtarzac,juz zaczelam Killing ogladac.Ale godzina jeszcze mloda to ze dwa,trzy odcinki wrzuce na tasme.Tylko strasznie glodna sie zrobilam,a tak o suchym pysku to sie marnie oglada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi no rzeczywiście toż bardziej w kierunku chłopaczka idzie.Cały czas kciuki trzymam.Można by powiedzieć że takimi Vipami byliście dziś w klinice:) Jola szalona kobieto musiałaś dać czadu na skuterze:) Biest a można już gdzieś obejrzeć trzeci sezon Gry o Tron?Póki co to gdzieś mignęły mi jakieś zwiastuny.Co do seriali ja na zawsze pozostanę fanką "Przyjaciół". Ale mam lenia i tak bardzo mi się jutro nie chce iść do pracy:/jakbym mogła przeleżałabym w łóżku cały dzień.Ja i książka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fdb.... No coz nie mam pojecia , co masz myslec , ale nieregularne cykle ze skapa @ moga byc przy torbielach , ciazach normalnych i patologicznych ... Test robilas - test , a jeszcze lepiej beta z krwi i wizyta u ulubionego lekarza - to najsensowniejsze wyjscie .... I niech bedzie po Twojej mysli .... X Biest Coconut - ja pytalam ;) o legalne ;) , no i odbieralne w niemcowie ;) A co was to kosztuje !X Biest - no ja w wampirowych seria to juz sie przejadlam ! Za to ten Amerikan Horror Story , znacznie bardziej w moim stylu :D Podgladam tez Misfits - taki szczegolny rodzaj humoru tam maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, "Hannibal" to nowy serial, więc nigdzie nie znajdziesz 4 odcinka póki co, bo go jeszcze w tv nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liily - no to robimy sobie wolne , bo u mnie tez niechec najczystsza !!!! X Mandarynko to u mnie jutro na kawce z Liilly - niech pracuje kto ma ochota , my uczcimy wczesniej 1 maja ! X Biest vampiry mi sie przejadly , ale American Horror Story lubie :) , no i podpatruje Misfits - bo takie specyficzne poczucie humoru mnie urzeklo :) X Ja wam mowie ta KARMI , to na pieniadzach spi - klinike jej w niedziele otwieraja - ksiezniczce ;) ;) ;) -a przy nas biedactwo udaje ;) ;) ;) X Karmi a obsluge tez vipowska mialas ??? Moze tez Ci luxus sperme podali : wypoczeta , dobrze odzywiona i swietnie wyposarzona - taki GROM !!! Teraz to jeszcze w przyplywie optymizmu jutro do sklepu troche niebieskich spioszkow nakupowac ;) ;) ;) Jaki jad kochana - ja w Ciebie nadzieje beczkami wlewam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri ja tylko na legalu i darmowo, wszystko nawet seks:PTak jak Biest pisala KINOMANIAK i iitv sa najlepsze ewentualnie ZALUKAJ. fdbhg nie mam pojecia jak to jest po antykach ale trzeba sie pilnowac z dawkami.Nie jestem ekspertem i sama ostatnio narozrabialam.Nie martw sie,najlepiej idz do lekarza to wyreguluje cykl. Mandarynko Gra o tron najlepiej na iitv albo kinomaniaku bo tam sa najlepsze kopie. Biest szukam CRADLEWOOD z Ianem Somerhalderem i nie ma.Jak namierzysz to daj znac bo Ty jestes kopalnia wiedzy.Taki maly Gerwazy od filmow:P Gerwazy jak sie czujesz?Karmi, Jolka, Liilly,Ivanko spicie czy jestescie niegrzeczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×