Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Ale patetycznie zabrzmiało... Właśnie oglądam wiadomości, podnieśli VAT na odzież dla niemowląt i ubranka dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo droga - rozumiem. i współczuje że doświadczyłaś nieudanego małżeństwa i gratuluję odwagi i siły którą musiałaś w sobie znaleźć żeby to przerwać! widzisz, doszłaś do tego o czym ja wcześniej pisałam, cieszmy się tym co mamy :) doceńmy to! ja panicznie bałam się ciąży, porodu, odpowiedzialności..dlatego od zawsze :( robiłam wszystko żeby w ciąży nie być :( natomiast teraz.. same wiecie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi dobrze na urlopie... I już zaczynam się denerwować pracą, jak to ja - z tygodniowym wyprzedzeniem ;) Mąż już dzisiaj pracuje na wyjeździe. Umówiłam się na jutro do fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !!!!! jest tam kto??? Rachela już po fryzjerze, jakieś zmiany???;) a gdzie się podziała MON CHERI i reszta ? topik nam topnieje :( u nas wiosna pełną gębą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Stefi - jestem. Właśnie wróciłam. Biorę się co prawda za jakąś robotę w domu, zaraz będę pierogi robić, ale zniosłam sobie laptopa do kuchni i czuwam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzura bez większych zmian. Mam długie włosy i musiałam podciąć, bo już dawno tego nie robiłam. Kiedyś regularnie robiłam balejaż, a teraz od czasu do czasu sama farbuję kolorem zbliżonym do naturalnego, żeby odrostów nie było i nie trzeba było za często ;) LENIUCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz farbuję na ciemny blond, ale kolor zmieniam co jakiś czas, bo nie lubię monotonii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też świeci słoneczko, pranie dzisiaj schnie na dworze - w styczniu! robotę sobie wymyśliłam.... pierogi... oczywiście robiłam na Wigilię z kapustą i grzybami, ale synkowi zachciało się ruskich, drugiemu robię z mięsem ;) kiedy pracuję rzadko robię, bo nie ma kiedy, więc jak już w domu jestem, to dogadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon cherit
To niektore sobie leza ,albo pierozki produkuja , a ja zaiwaniam :) :) :) Ej , oczy mi sie zamykaja , bo moj kaszlacy cale noce spac nie daje, sypiam po 2 ,3 godziny , tez bym sobie polezala. A pogoda u nas do d....., zimno nie jest , ale caly czas pada a jak dzis wiac zaczelo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie przeksztalcilam , mowilam z niewyspania na slepia nie widze . Rachela czesto tak bywa ,ze jak sie czlowiek w jednym zwiazku nameczy to w nagrode los mu sie odwraca i znajduje sie te prawdziwa druga polowka . Twoj maz nie ma jeszcze dzieci ? Aha,ja nie umie pierogow robic , wiec kupuje czasem w polskim sklepie , podobno to duzo roboty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri - wreszcie! zerknij na nk. Jakby było bliżej zaprosiłabym na pierożki, naprodukowałam całkiem sporo. Stefi - Ty masz całkiem niedaleko ;) Mój mąż nie ma dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie małpiszon na całego, przylazła 2 dni wcześniej, hormony u mnie chyba nie za bardzo :( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela nk ? , musze wyrwac mezwi z lap kompa , bo ja na moim nie potrafie tam wogole wejsc , moj ma tego androida , a nie windowsa i doooopa niestety . Ja mam moze dalej , ale jak zaprosisz to wpadne na degustacje ( oj a mialam chudnac). Odpisalam nk. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela Moja corka to na slodko lubi , tak z serem , albo truskawkami....... Nie to nie z uprzejmosci bylo , moze takie zdjecie , ale kobietke pod 40 - stke , to sobie powazniej :) wyobrazalam , mnie juz widzialas , bo obecnie jak mozna sie domyslic zastepuje mnie moja Pepsi. Co mi przyszlo do glowy , to to ,ze jednak moze nie powinnysmy sie martwic , ze nam za kilka lat dzieci w przedszkolu wywolaja " babcia po Ciebie przyszla " , bo jednak tak babciowo , to nie wygladamy :) Tak sie tutaj rozgladam , to czasem naprawde nie wiem , czy z wozkiem na spacerze rodzice , czy dziadkowie ...... Szczegolnie mlodzi ojcowie , tacy na oko 55 letni , glowy calkiem biale .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princesska , a moze jakies szanse ,ze sie nie zacznie ? Jej jaka spiaca jestem , oczy mnie swedza , ale zasnac nie umie u nas jakis orkan hula , to mnie calkiem rozprasza , tez takie na pogode wrazliwe jestescie ? A tak w ogole to jeszcze sie tu ktos o dziecka stara , bo ostatnio z tego tematu calkiem zeszlysmy , a ja znoe wiesiolki ( tonami ,bo ide na calosc , srocze ziola - troche ponadnormatywnie , ale dobrze dzialaly , no i przelecialam dzis pol Dsseldorfu , zeby gdzies mace zdobyc , bo chlop wylykal - 120 kapsli kosztuje 19 ,50 euro , na glowe upadli , a 20 euro - 100 kapsulek wiesiolka , za to mialam ostatnio dostep , do badan mojego i powiem wam ,ze oczy mi z orbit wyszly jak zobaczylam te roznice ilosciowa i jakosciowa , po zarciu macy , salfazynu i argininy , bo jak pisalam kilka lat temu wyniki mojego byly ponizej wszelkiej mozliwej krytyki , wiec jednak kolosalnie duzo zalezy od diety i mikroelementow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Mon cheri - cykle mamy dość zsynchronizowane, więc teraz większość z nas w okresie stagnacji ;) Ja w 4 dc, teraz od początku biorę wiesiołka, a jutro wizyta u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×