Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Ach! Coco ty domyślna jesteś ;) Pada?? O rany !! to do mnie dojdzie...buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burza była ale krotko ale tak wialo,ze musiałam okna pozamykać. Biest ja ostatnio przewertowalam cale wybrzeże,patrzylam na hotele i pensjonaty tak,zeby były dwa posiłki.Mam spisanych kilka zajebistych ale ceny nawet poza sezonem masakryczne.A te sensowne były już zajęte w terminie w którym chcemy pojechać.Zalezy czy chcesz jechać do większego miasta,sredniej czy calkiem malej dziury:P Duzo takich fajnych spa podobalo mi się w Rewalu,Mielnie,Pobierowie.Super jest taki hotel Leba w Lebie ale nie było już miejsc:( Po paru zarwanych nockach i setce telefonow zdecydowaliśmy się na Grzybowo mala dziure ale pieszo można dojść do Kolobrzegu bo to tak na obrzeżach.Pensjonat się nazywa Amberia i ma nawet niezle opinie.Powiedz czego oczekujesz to podrzuce Ci nazwy paru fajnych hotelików:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe Panie na okienku między jedną lekcją a drugą, u mnie pogoda beznadziejna , zaraz zacznie padać, @ się rozkręciła na dobre, Karmi na test jeszcze za wcześnie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja dostałam @ 😭😭😭 Biest, wg mnie najpiękniejsze jest zachodnie wybrzeże - okolice wyspy Wolin, ale zależy co kto lubi :) A co do ch.. pogody - tego akurat nie przewidzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy z takimi wynikami?
dziewczyny może ktoraś z was pzerabiała badanie nasienia. jesli tak to pomozcie. wyniki mojego meza abstynencja płciowa: 4 dni analizę rozpoczęto po : 20 min wygląd: w normie upłynnienie: w normie konsystencja: w normie objętość (w ml): 3,5 (norma 2-6 ml) ph: 7,6 (norma7,2-7,8) liczba plemników( x10do6potęgi/ml) 30 (norma minimum 20) ruchliwość ruch progresywny szybki: 20% (norma 25%) ruch progresywny wolny:30 (norma 50% lub A+B=50% ruch w miejscu: 10% brak ruchu: 40% Morfologia formy prawidłowe 65% formy patologiczne 35% Lekarz nr 1 mówił że jest ok, że spokojnie zajdę bo nasienie dobre , ale mnie niepokoi ten ruch szybki że jest tylko 20% a normy przewidują od 25%. A znów inny lekarz powiedział że tragicznie nie jest ale by radził inseminację bo cudów też nie ma i ciężko mi będzie zajść z takim nasieniem. I nie wiem już sama co myśleć bo jeden wynik a 2 różne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie myslalam o tym zeby nie bylo az tak daleko od Szczecina bo do granicy mamy ok 700 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie znam się na wynikach nasienia więc nie pomoge. I Wrócilam od lekarza. Stymulacji nie będzie. Moje fsh wynosi 30 w tym cyklu. Jestem w szoku bo do tej pory maksymaalnie było 11, a badam je co miesiąc od poł roku. Tak więc biosteron nie pomógł na obniżenie, tym bardziej odstawię go bez większego żalu I Dziewczyny nie marnujcie ani jednego dnia na podejmowanie decyzji o rozpoczęciu IVF. Mi już praktycznie na 100% pozostaje tylko kd. Dla przyzwoitości poczekam jeszcze na nastepny cykl ale raczej na cuda już nie liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taido wiem,ze dzisiaj nikt ani nic Ciebie nie pocieszy wiec jedynie przytulam.Przykro mi bardzo bylam przekonana,ze już jesteś po pierwszym zastrzyku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest a może Rewal albo Mielno?Sredniej wielkości a zarazem ladne plaze i jest gdzie doope ruszyc.A z pogoda to tak jak Rachela mowi.Typowa rosyjska ruletka:O W zeszłym roku bylam w sierpniu i miałam tak pol na pol.Teraz jade w czerwcu i w sumie to jest mi wszystko jedno bo jedziemy z fajnymi ludzmi i tak czy siak będzie fajnie bez względu na aure.Jak będzie zimno to będziemy pic wodke i trzaskac w pokera rozbieranego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany! Taida ale skąd taki wynik? lekarze nic na ten temat nie powiedzieli, dlaczego taki wzrost, może ten biosteron za to odpowiada? Współczuję ...przytulam. o Nie pomogę też nie znam się na nasieniu. Ale cierpliwości za moment pojawią się specjalistki i pewnie zinterpretują.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam dziewczynki -Iwanka 73 ja leczę się w Krakowie w Artvimedzie u doktora Chorostowskiego .Choć mam za sobą 2 inne kliniki w których straciłam tylko trochę czasu jedną w Lublinie i Rzeszowie .Ale in vito robiłam już w Krakowie .Taida33 bardzo mi przykro jakie to wszystko jest nie sprawiedliwe jedni dali by wszystko żeby mieć dzieciątko a drudzy nie doceniają tego co mają .Zabijają katują i nie tylko :-( .Gdzie się leczysz ja również czekam na wynik Amh -moje ostatnie fsh to 6.9 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Najpierw odpowiem co z takimi wynikami, ciekawa jestem gdzie były robione i czy są wg norm WHO, bo jak na mój gust morfologia nie możliwa, nie słyszałam w zyciu, żeby ktoś miał tak dużo prawidłowych plemników to raczej nierealne. No ale a kto to wie? Ruch też prawidłowy bo trzeba mieć 50 % A+B to u Was akurat jest, ale patrzałam na nasze wyniki wg WHo norma jest A+B wynosi 32%. Podejrzewam, że macie te badania wg starych norm.Prawidłowa morfologia wg WHO wynosi od 4%, także ta wasza to mało realna raczej. Ale wyniki są dobre, a nawet bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia w jakich klinikach byłaś w Rzeszowie i w Lublinie? X Taida nic mądrego Ci nie napisze, spróbuj jeszcze jeden cykl poczekać, potem zobaczysz co dalej, w każdym razie wyobrażam sobie jak się czujesz...przytulam. X Coco moja koleżanka w zaszłym roku była w Grzybowie, bardzo spokojna miejscowość, jak bedziesz chciała zaszaleć to do Kolobrzegu rzut beretem.x X Rachela współczuje @, a powiedz mi, Ty nie masz objawów przed @, tak pytam z ciekawości, bo często czytam, że dziewczyny dopiero przed samą @ dopadają bóle i PMS. X Ivanka a Ty wszystkie pozdrowiłaś, a nic nie napisałaś co u Ciebie. X Moncheri Ty i spanie...nie wierzę;) A tak w ogóle to jesteś nam winna opisac wszystkie objawy drugiej fazy z kazdego dnia. SM pozdrawiam, my mamy chyba urodziny jednego dnia albo bardzo blisko jak pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mandarynko, jak Twoje zdrówko? Poprawiło się coś? Coco, musiałam najpierw sprawdzić co to za pieknotka tez żylistek:DJest kilka odmian i jedna z nich przypomina mi krzew z mojego ogrodu, taki biały, ale pewna nie jestem:DMuszę m zapytać. Coco, ja ostatnio nie robiłam zabiegów igłowych na twarz, bo miałam inne zabiegi i nie chciałam przedobrzyć:DMoże dzisiaj podziłam:)Widzisz w ogóle jakiś pozytywny efekt? Cieszę się, że moje domowe konwaie wywołały w Was tyle pozytywnych myśli:)Dorwałam dzisiaj świeżych:) Coco, zrób kilka brzuszków za mnie:DPrzyda mi się:D Rachela, szkoda, że i Ty dołaczyłaś do osób z @:O.... Trafić pogodę nad naszym rodzimym morzem jest w zasadzie dosyć trudno. Najgorzej jak pada deszcz....bo nawet jak jest chłodniej, to można miło spędzić czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi mnie tez zaszokowala ta liczba prawidłowych plemnikow.Ale jeżeli takie sa normy to wyniki pierwsza klasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly jestem bardzo dzielna zrobiłam już godzine temu za Ciebie 50 brzuszków.Pomidorowa mam na obiad taka z prawdziwych pomidorow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida... dziwnie wysoki ten Twój wynik :( współczuję... Biest, z mniejszych miejscowości lubię Dziwnów, Rewal też, spokojnie, można wypocząć. Jeżeli lubicie popularne kurorty i pragniecie rozrywek, to Międzyzdroje. Karmi, w tym cyklu piersi jak balony miałam chyba ze 2 tyg. przed @ :( Ale ostatnio każdy cykl był inny, przy stymulacjach objawy PMSa były bardzo łagodne. Raz czułam nadchodzącą @ innym razem nie bardzo. Jest jeden pozytyw w tym wszystkim: pierwszy raz od kilku lat nie będę miała @ na wczasach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi ja mam 16 dc dwa dni po owu. tak myślę bo tem. idzie w górę i wiem już że @ przyjdzie ,brzuch mnie boli okresowo i piersi jeszcze nie bolą ale jak ja to mówię je czuję.Nie jesteś więc sama w swoich objawach .Tem miałam nie mierzyć ale jakoś się przyzwyczaiłam i tak rano wstaje.Pozdrawiam Wszystkie a w szczególności nowe koleżanki. Mon cheri jak tam twoje badania napisz koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco, dziękuję za brzuszki:DJuż mi lepiej:D Rachela, a inne dni będziesz miała?;) Ja wybieram zdecydowanie spokojniejsze miejsca nad morzem, nienawidzę przpełnionych miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny za wsparcie. Jestem zaskoczona takim wynikiem i podejrzewam, że na wzrost FSH mógł podziałać orgamentil, który brałam przez cały miesiąc na torbiel. Oczywiście to tylko przypuszczenia i najprawdopodobniej moja rezerwa dochodzi do zera i stąd odbicie we wzroście fsh, z drugiej strony jesli w zeszłym miesiącu miałam 10,5 a teraz 30 to może jednak to pojedyńczy wzrost i w nastepnym miesiącu spadnie. Tak jak pisałam poczekam jeszcze jeden cykl i sprawdzę. Jak same jednak widzicie nie rokuje to dobrze. Lecze się w Novum w Warszawie. I Ivanka ha ha też stawiem ze to ten biosteron i ten koenzym Q10, l arginina i morze witamin które łykam sa winne fsh 30. a tak na powaznie to już chyba Gerwazy pisała, trudno jest czymkolwiek poprawić jakość swoich jajeczek i prawdopodobnie w ogóle nie ma na to metody. Oddstawiam dzis nie tylko biosteron ale wszystkie inne suplementy, zostawiam tylko kwas foliowy. 6 miesięcy temu zanim cokolwiek zaczęłam brać moje fsh wynosiło 10. byłam w tym czasie szczęśliwa, piękna i młoda i nic nie wiedziałam o zbliżających sie problemach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi:) napisałam ostatnio,że się w rurki zmieściłam ;( co do starań - zawieszone : mój tata znów w szpitalu a w pracy mam kocioł, także jako kibic i uzależniona od topiku tutaj występuję ;) o Biest z polskim morzem to trzeba mieć szczęście , my zawsze jak się wybieraliśmy to lało, masakra! w lipcu czy w sierpniu a także w czerwcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Połaziłam po ogrodzie. Złotokap jest w pełni rozkwitu. U nas to dosyć problemowa roślina, bo często szkodzi jej mróz. W tym roku jest jednak wszystko ok i jest pięknie:)Powoli rododendrony zaczynają rozkwitać, mamy je w przeróżnych kolorach. Pamiętam, jak przy zakładaniu ogrodu kręciłam nosem, bo mi zestawienie kolorów różnych roślin nie pasowało. Po czasie stwierdziłam jednak, że nie będę się wtrącać, bo pewnie zawsze coś by mi nie pasowało. Poza tym kwiaty są tak piekne same w sobie, że teraz wszystko akceptuję:)Co innego w kwiaciarni, przy zakupie kwiatów...tam jestem wybredna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze byłam zdania, że nie ma co przesadzać w braniu różnych specyfików, bo co za dużo to niezdrowo i tylko przedobrzyć można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida, FSH waha sie i zmienia miedzy jednym a drugim cyklem. Wiesz, jedna znajoma wziela przez jeden cykl cyclo progynova i to jej obnizylo FSH. To nie jest tabletka antykoncepcyjna, mozna na tym zajsc w ciaze. Przepisuje sie je kobietom dla uregulowania cyklu a takze dla ulzenia w symptomach menopausy. Zaczynasz brac w 7 dniu cyklu i bierzesz przez 21 dni. Moze akurat to by bylo warto wyprobowac? x Ze wszytkich specyfikow i suplementow warto jedynie brac coQ10 w ilosci 600 mg dziennie, 3 razy na dzien. Co do tego CoQ10 byli i w Colorado i w Las Vegas zgodni. Oraz oczywiscie kwas foliowy. x Na pewno sprawdzilabym ten FSH u Ciebie jeszcze raz za miesiac. Wydaje mi sie, ze to u Ciebie tylko jakis chwilowy wyz. Czy lekarz zrobil USG? Ile widzieli u Ciebie antralnych folikow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest a jak się czujesz masz jakieś objawy @ lub ciążowe? LIli my złotokap okręcamy na zimę włókniną no i dobrze się ma..kwitnie cudnie. Rododendronów nie mam, ze względu na niskie temperatura zimą, u nas mało kto hoduje. Gosia to masz z tymi objawami @ identycznie jak ja..ciążą mogę połudzić się jeden dzień po iui potem już wiem, że nic z tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy czy możesz mi napisać jaki bierzesz CoQ10 . Biest może i dla ciebie ten miesiąc będzie owocny he he .:D zrób teścik trzymam kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×