Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Moncia ja właśnie kwitnę w Abovo, pewnie u tego samego lekarza byłaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, podejrzane to zniknięcie;):D Karmi, u nas rododendrony nie mają wcale problemów z przezimowaniem, jakoś nie marzną. Jedynie m stara się by nie były w bezpośrednim słońcu, bo to im szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi może tobie akurat przypasuje ja tam jeździłam 5 lat temu i nie byłam zadowolona . Ale to różnie bywa zapewne jak by mi się udało to bym chwaliłam ale było inaczej .Ale mam nadzieję, że tobie się tam poszczęści .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest zrob test:PW końcu tez calkiem niedawno mialas urodziny.Ale bym się cieszyla:Djak nie wiem co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia mi się nawet w tej klinice podoba, bo w porownaniu do Ovum to i tak jest lepiej. Ale zdaje sobie sprawę, że leczenie tam nie jest na zbyt wysokim poziomie i tak jak mówi mój M jak sie komuś poszczęsci to jest ok.Mi zostala tam jeszcze jedna inseminacja i rozstaje się z szalonym profesorem;) napisz jakie Ty mialaś odczucia jak sie tam leczyłaś i jak dlugo tam byłaś? A teraz w Krakowie jest różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi_ Biest a jak się czujesz masz jakieś objawy @ lub ciążowe? No wlasnie nie mam zadnych...nawet bolu iersi , napiecia. Mialam troche bolu brzucha le teraz nawet to nie. Moze kupie jutro tesz dla zasady... Ale to nie to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest to dziwna sprawa...zrób jutro test dla zasady, co bedziesz myślała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to nie ciaza....znam swoje cialo. Kupie test jutro bo juz tak dawno nie sikalam na cos takiego ze moze by byo czas choc dla jaj sprfawdzic czy trafie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wswoim zyciu widzialam raz w zyciu 2 kreski wiec...na coz sie kolejny raz rozczarowywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnica jest i to duża pan doktor P. nie robił praktycznie żadnych badań miałam tam 3 inseminacje wszystkie na clo ., które upośledzało mi endometrium miałam na nim 1 pęcherzyk do tego endo nie sięgało 6 . On nie widział w tym problemu .Brałam pregnyl na pęknięcie i miałam przyjechać po 24 godzinach gdzie u mnie zawsze pękało po około 36- 48 godzinach na jedną umówiono mnie nawet po 16 godzinach bo wypadło by w niedzielę .Jak chodziłam u mnie na usg to najczęściej po 2 dobach dopiero było po pęknięciu więc nie było szans na pozytywny rezultat. Lekarz mało tłumaczył .Jeżeli chodzi o tą klinikę w Krakowie to jestem zadowolona lekarz konkretny .Dokładnie tłumaczy miły personel . Ceny są nie wygórowane (jeżeli można to tak nazwać) ,z lekarzem masz kontakt możesz dzwonić lub pisać .Przede wszystkim konkretny klinika ma dobre wyniki w leczeniu znam parę osób którym pomógł .Nie ma masówki . -startują do refundacji i mam nadzieję ,że im się uda .Bo na leczenie idzie dużo kasy . A i w tej klinice nie ma problemu jak masz mieć zabieg w niedziele to go po prostu masz.Sorki że się tak rozpisałam . :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia o dobrze, że trafiłaś na lepszą klinikę, zawsze to bardziej cywilizowane miasto i pewnie specjaliści lepsi. Mi akurat prof P. nawet odpowiada, fakt, ze mało tłumaczy, ale ja po tylu latach starań to raczej w lot wszystko łapię i znam procedury. U mnie też iui na drugi dzień po zastrzyku, ale za dwoma razami pęcherzyka już nie było, za pierwszym był jeszcze, co nie zmienia faktu, że bez efektu.A tak w ogóle to zmienili chyba trochę zasady bo ja miałam robioną iui w niedzielę wieczorem, a rano też była jakaś para zapisana, także przynajmniej z tym poszli do przodu. Ciekawa jestem czy chodziłaś do tego co ja bo on jest prof a nie dr, ale może byłas u innego gina. Biest no jasna sprawa, że na tym topiku nie mam zamiaru Cię nakręcać, a test zrób dla sportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy moncheri miała już przytulanko z porcelaną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi ja znam swoja macice,,hehe dlatego wlasnie nie robie testu ale za ciebie sciskam z serca kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Biest tylko ja też znam swoją macicę:) Ale kciuki nie zaszkodzą. ja za Ciebie też trzymam. Idę spać u nas leje i zimno, ale to dobrze, bo susza byla. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę pisać bo mam pomalowane paznokcie.Wy piszcie a ja sobie poczytam.U mnie zimnica jak cholera i pada:OA chciałam isc na dzialke zrobić mini grill a tu doopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tylko na chwilkę zaglądam późnym wieczorem.Miałam ciężki dzień i dobrze że się kończy.Robiłam dziś progesteron i znów d... owulacji nie było 20dc a prog 7,49 przy normie od 1,2-15,9.Zapewne znów pęcherzyk nie pękł:(Lilli ja dziś walczę z mega katarem normalnie kicham jak najęta i nadal stan podgorączkowy czuję się jednak lepiej ale dzięki za troskę.Lilly a co to za zabiegi igłowe ja wybieram się na peeling kawitacyjny. Biest trzymam kciuki za testowanie. Taida przykro mi niezmiernie.Przytulam.Ale może to jakaś pomyłka. Ivanka zdrówka dla taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi cieszę się ,że troszkę się zmieniło ja źle napisałam miało być profesor. Dobrze ,że tobie odpowiada ta klinika .Życzę ci,żeby przyniosła ci szczęście .Mon cheri co u ciebie, jak się czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko oczplasu zaraz dostane na kafe od tych zmian heheh. Tak mnie brzuch boli, ze nie ma po co kupowac testu. Nie znalazlam ale bede dzis szukac. Swinoujscie, Rewal, Mielno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Biest nie moge sie zalogowac kk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest to TY!! W tym szaleństwie choć jedna duszyczka znajoma;) Protestuję, jest nieczytelnie, wszystko się zlewa!!!postów nadal nie widać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale niepomoc i babola zrobili,jak to głupio teraz wygląda:(To już tak na zawsze zostanie.Nie podoba mi się to.Coconut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest jeszcze raz musisz wpisać swój nick tam będzie,że on już jest zabezpieczony ale to nic wpisuj hasło i wyślij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla moich oczu powinni zrobic ciemniejsze te litery ale w koncu cos innego heheh. Korwa nie moge sie zalogowac pod nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biest_30
Fajnie ze przy pisaniu sa duze litery heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco sorry nie rozpoznałam Cię :) Co za bajzel!!!! protest starszej Pani, proszę to uwzględnić!!! Ja w okularach i mam problem z bladoścą i czcionką, he,he no to tyle a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Debile:O i trzeba cala strone przewijać żeby się dostzac do numeracji stron.Dziewczyny Wy już długo jesteście były już takie zmiany?Ja nie lubie zmian tak samo jak przeprowadzek i remontow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×