Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkiiikkkaaa

Kolejna sobota i kolejna impreza u sąsiadów...

Polecane posty

też czasem urządzam imprezy ale muzyka głośna gra do 22 a potem leci tylko w tle, sąsiedzi zawsze wiedzą że będzie impreza i jest powiedziane, że jak będzie za głośno to mają przyjść i powiedzieć u mnie ludzie nie drą się a rozmawiają, alkoholu jest tyle że każdy panuje nad sobą jeśli się chce to można nie którzy pracują na zmiany i mają prawo się wyspać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita lolita
"Widzew,widzew łódzki widzew, Ja tej k***y nienawidze..." heee Widzew wypad egia rzadzi lamusku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiikkkaaa
Ehhh, oni znowu zaczęli... Jak myślicie, dzwonić jeszcze raz (co pewnie nic nie da), czy przeczekać noc tą i jutrzejszą i iśc w poniedziałek do dzielnicowego. Wiem, że jak zadzwonię, to oni znowu ściszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita lolita
wypad cwelu łódzki do swojej miesciny co nawet stadionu porzadnego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita lolita
oczywiscie zglos sprawe do dzielnicowego albo z wlascicielem sie skontaktuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkowa
poczekaj jeszcze chwilę i zadzwoń . ja bym tak zrobiła . Niczego nie naciagaj , niczego nie przekręcaj - mów prawdę . Masz prawo do spokoju w swoim domu . A teraz już sie na pogadance nie skończy - mozesz być ppewna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legialegia
legia to potega, widzew pedaly i smiecie :)a ty widzew widac ze matka koorwa a ojciec w bramie menel zajeebany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legialegia
czylii trafilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też miałam
takich sąsiadów jak mieszkałam w bloku :o teraz mieszkam w domku i jest cisza i spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita lolita
legialegia oczywiscie, w samo sedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiikkkaaa
Dzwoniłam i zgłosiłam. Po chwili zadzwonił policjant (ten, który był) i powiedział, że oni owszem, przyjadą, ale pewnie skończy się tak samo, bo mundurów zdjąc nie mogą, a u nas pod blokiem jest goła ulica i policję z daleka widać. Oni przyjada, ale ja i tak mam jechać do dzielnicowego. Póki co spadam. Akurat mój brat skądś wraca i zabierze mnie do siebie do środy. W środę rano lecę do dzielnicowego i zgłaszam sprawę. mam nadzieję, że pomoże. Dziękuję wszystkim za wsparcie i pomoc!!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkowa
dlaczego w ogóle ktokolwiek ma chodzić i prosić dorosłych ludzi o kulturę ? jak jzachowujesz sie jak cham - jak cham jesteś otraktowany , proste . A policja od tego jest ,zeby razgować w imiemu obywatela .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkowa
idzi nie wycofaj ani słowa .powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita lolita
kochanie a ty z nickiem widzewwidzew myslisz ze jestes super?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legialegia
z doswiadczenia wiesz ?a co robi pederasta na babskim forum?widac ze cię patologia zruchala i chowala pierxolony stulejarzu.Tak tu sie burzysz a pewnie za czekolade kumpli sprzedajesz i aspirantom huuja obciagasz :)won kurewsskie nasienie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arka gdynia
hej arka gol! hej arka gol! !!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninjaa
syska a ty zamiast pisac na forum cokolwiek, przeczytała bys najpierw cały temat i dopiero zabierała głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninjaa
widzew a jak tobie i innym patologicznym zjebom po zawodowkach ktos ukradnie samochod/rowerek to dalej jestescie tacy jp na 100% Czy od razu telefon z placzem na policje? Jak to wtedy wyglada, poziom jp spada do 15%? Nie wiem tylko czy twoj prosty umsł ogarnie taki poziom abstrakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gonić to cholerne bydło do lasu albo na pole jak drą mordy i nie umieja sie zachować. wszystkim wpierdolić i dojebać mandaty po 1000 zł dla każdego, chamy cholerne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym, co nic nie mają przeciwko hałasom, bo sami hałasują, życzę szczęścia - los lubi płatać figle i sami to kiedyś odczują na sobie - karma powraca!! Tłumaczenie się młodością świadczy o niedojrzałości psychicznej i braku kultury osobistej i może lepiej byłoby gdyby wrócili do rodziców i IM pohałasowali dorastając, bo SWOICH szanują ? Chyba rodziny tych tzw. SŁOIKÓW są szczęśliwi, że mogą wreszcie zaznać trochę spokoju od swoich milusińskich!!!! - niech dręczą innych, no nie ??? Wyrwie się taki jeden i drugi spod opieki rodziców i myśli, że wszystko mu wolno. Wstyd mi i innym za taką egocentryczną młodzież. Przeżyłam wojnę i w moim życiu nie spotkałam jeszcze tak wulgarnej młodzieży - zbyt łatwo im wszystko przyszło, a to co mają zawdzięczają tym właśnie osobom, którym tak zatruwają życie!!! Żal mi ich trochę, kiedyś może zrozumieją swoje błędy życiowe - tylko żeby nie było za późno dla nich - alkoholizm, narkomania, chuligaństwo, brak skrupułów, "parcie na szybę" - niech im BÓG wybaczy pychę, złośliwości i brak empatii. Rodzice mogą być z nich dumni, bo dobrze wychowali swoje pociechy na zmorę dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×