Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Paulina zdradzona czy nie

Czy pocałunek to ZDRADA ? co myślicie

Polecane posty

Gość Paulina zdradzona czy nie

Dowiedziałam się,że mój chłopak całował się z inną dziewczyną. Podobno do niczego więcej nie doszło. Czy pocałunek wg was to zdrada czy zeby była zdrada musi dojśc do seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanica zonatego
ja swojego kochanka tylko w penisa całuje to chyba nie zdrada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkljkhjk
wg mnie nie... ja bym wybaczyla, co innego seks jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pocałowalam iniego bedac z obecnym partnetem czuje sie z tym bardzo zle ale to byl naprawde nie winny pocalune. dla mnie najgorsza zdrada jest seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej go pilnuj bo jak poczuje trochę wolności to co rusz będzie sobie na więcej pozwalał, teraz tylko pocałunek, potem pocałunek i macanie piersi, potem jeszcze pupy i krocza itd. aż dojdzie do seksu, a potem ty powiesz "no to chyba nie jest zdrada?" bo będziesz już do tego przyzwyczajona. Wybacz mu ale daj czysto do zrozumienia, że ciebie zranił swoim zachowaniem i nie będziesz tolerować powtórek.
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina zdradzona czy nie
no ja sama nie wiem, cieżko mi z tym. kocham go ale jakoś nie wiem czy moge juz ufac, ale z 2 strony jakbym nic nie wiedzioala, ajkby sie wyparl, nic bym nie udowodnila, wiec plus ze sie przyznal, czuje sie winny. to byl pocalunek w usta, z jezyczkiem, wiec namietny i niby nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina zdradzona czy nie
seksu bym mu z inną nie wybaczyła na pewno, czy pocałunków bardziej intymnych np po piersiach itp.jesli to jednak byl "tylko" pocalunek w usta i tylko raz to nie wiem, ciezka decyzja. ludzie sobie zdrady- seks wybaczaja wiec kazdy ma inne podejscie. tu chodzi tylko w sumie o calowanie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina zdradzona czy nie
Anastazja a ty jak sie pocalowalas z innym to niby jak do tego doszlo, niepsodziewaanie, czy liczykas na to podswiadomie? piszesz ze to niewinny byl pocalunek czyli jaki, w policzek? czy tez w usta z jezyczkiem? i czy towj chlopak sie dowiedzial o tym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziarnko grochu bez księżniczki
Dla mnie jest do zdrada, nieważne czy na trzeźwo czy po pijaku, to jest ochydne. Całowanie jest bardzo intymne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUO wszendzie
zdrada jest każdy kontakt z 3 osobą, ktora rani partnera. Mnie pocałunek mojego partnera z kimś innym by strasznie zranił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotel
uważaj żeby teraz nie zaraził cię opryszczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uświadom mu, że wybaczenie nie jest równoznaczne z całkowitym wymazaniem z pamięci. Powiedz mu, że jeżeli dalej chce z tobą być to musi się liczyć z faktem, że ty będziesz pamiętać o tym, że on całował się z inną dziewczyną będąc z tobą. Będzie miał sygnał, że od teraz będziesz czujna. Tylko mu co chwilę nie wypominaj, że coś takiego zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urughaijka
Oczywiście, że zdrada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina zdradzona czy nie
Anastazja czyli u Ciebie niezapowiedziane to byla, nagle, ale oboje sie sobie widocznie podobaliscie, czyli jednak bylo z jezyczkiem...??? Twoj facet nie wie i jest ci latwiej, a napisz czy nie kusilo cie by to powtorzyc? Bo jesli byl to udany pocalunek to oboje juz do tego nigdy nie dązyliscie? teraz się nadal spotykacie, kolegujecie i wymazaliscie to z pamieci jakby nie bylo nigdy? ustalaliscie to jakos, rozmawialiscie potem ze to nie powinno miec miejsca czy po prostu unikacie tego tematu (z tym facetem z ktorym sie wtedy calowalas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z 5 sekund z jezyczkiem... kolegujemy sie do dzis ale nie widzielismy sie juz chyba z rok// chodzilo mi po glowie aby to powtorzyc i to bardzo wiem ze on tez chcial bo nie raz jak sie gdzies spotykalismy na imprezie czy cos bylismy blisko siebie to az wszystko buzowało :( ale miałam za duze wyrzuty sumienia... i ja i on nie zapomnimy tego pocalunku chyba dlugo... byl dla mnie zakazanym owocem wiesz teraz mysle ze juz by sie to nie powtorzylo ja wtedy z miom bylam raptem 3 miesiace teraz 2 lata a uwierz mi ze pol nocy po tym pocalunku nie spalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina zdradzona czy nie
Jestescie nadal ale twoj facet nie wiedzial i nie wie o tym pocalunku, a ja wiem ze moj sie z inna calowal, tez nie spalalm juz 2 noce, bo to bylo w piatek. A ten przyjaciel byl wtedy wolny czy tez mial dziewczyne? Przypominalas sobie potem ten pocalunek, jak to bylo itp. Pytam, bo jestem ciekawa czy moj facet o nim tak szybko zapomni czy bedzie to sobie w myslach przypominal, czy latwo jest zapomniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina zdradzona czy nie
sorki, napisalas ze nigdy tego poaclunku nie zapomnicie, no ale chodzi mi o to czy go sobie przypominasz, wspominasz czy juz nie? i wtedy zaraz po tym calowaniu nawet jak zalowalas tego to czy wspominalas to, ta chwile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina zdradzona czy nie
Ponawiam pytanie dla osob których ten temat dotyczy, czy taki pocalunek, nawet jak byl chociaz raz idzie w zapomnienie? czy moj facet jednak nie zapomni, bedzie pamietal, tym bardziej jak ja spotka na miescie, czy te wspomnienia mu nie wroca? czy mozna to tak szybko wymazac z pamieci? on teraz mowil ze to jic dla niego nie znaczylo, ale jak nic to po co sam zaczal ja calowac, musial tego chciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonima
a czemu to twój chlopak caluje jakies laski inne niz ty? mozesz mi to wyjasnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracając do głownego pytanie, to oczywiście jest to zdrada taka sama jak sex, niektórzy uważają nawet, że pocałunek jest bardziej intymny od kopulowania. Wyrok: zagazować kutasa bez honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonima
"Wyrok: zagazować kutasa bez honoru.' kutasa? nie pochlebiaj mu raczej małego pomarszczonego niedowarotsciowane siusiaczka ze wzwodem wstecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinko kochana mam nadzieje ze jeszcze to przeczytasz ja czasami sobie wspomnie ten pocalunek bo byl naprawde cudowny. nie zaluje bo odkad go poznalam bylam nim zauroczona i marzylam o tym aby mnie pocalowal no istalo sie.. on mial wtedy dziewczyne bardzo zazdrosna o niego. zreszta nie dziwie sie jej. a twoj facet jesli zrobil to bo chcial to zrobic to tak szybko nie zapomni chyba ze to byla chwila slabosci. ja na codzien o tym tak nie mysle tylk jak do mnie zadzwoni spyta co slychac czy napisze sms to wtedy sobie przypomne... ale na codzien zyje juz wlasnym zyciem nie moge caly czas tego rozpamietywac... a twojego faceta jesli cos z nia laczy to musisz byc czujna... zycze powodzenia kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjsdj
no pewnie, że zdrada a dlaczego to zrobił?? BO CHCIAŁ i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina zdradzona czy nie
Anastazja dziękuje, ze jeszcze tu zajrzalas :-) Boli mnie to, że on to bedzie wspominal, ze w jego myslach nawet mimowolnie to bedzie wracac , ze nawet jak niby teraz zapomni, a ja nagle spotka to worci... Nie wiem czy prawde mowi, ze to byl tylko pocałunek, nie wiem czy np jej rąk pod bluzkę nie wkładał... jejku skolowana jestem. U Ciebie to był tylko pocałunek czy tez dotykał np kark, piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulino, czy wg Ciebie
to nie zdrada? Pocałunek jest zdradą, nie ważne, czy dotykał karku czy wkładał jej rękę pod bluzkę. Całował ją, całował bo chciał, bo myślał o niej. Wpychał język innej dziewczynie a Ty sie zastanawiasz, czy macał jej kark?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
looser frajerze sam spprzaj mam tyakie samo prawo sie tu udzielac jak ty. paulinko nie nic poza pocalunkiem nie bylo nie dotykal mnie ani nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też sie całowałam z innym ehh
nie żałuję, może trochę ale mam co wspominać, było bosko, rozpłynęłam się. mam męża, on o tym nie wie. do niczego więcej nie doszło, to kolega z pracy, widujemy sie czasem lecz powtórki nie było już. stało się niespodziewanie. czy to wspominam? bardziej na początku tak, teraz czasem, ehhh ale wiem,że już tego nie powtórzę, nie chce brnąć w jakiś romans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×