Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fgbvtaft

GDZIE WESELE ? RZESZÓW I OKOLICE

Polecane posty

Gość fgbvtaft

Witam was planuje slub na ok 150 osob, proszę doradzcie mi jaki wybrac lokal na przyjecie weselne w okolicach Rzeszowa / Łańcuta

Gość gość
Polecam salę w hotelu Dymarka k/Łańcuta. Miałam tam wesele i wszystko było na najwyższym poziomie.

Gość gość
Polecam Restaurację Terminal w Jasionce w tym sezonie byłam tam na weselu dwa razy u znajomych i swoje tez mam zamiar tam urządzić. Klasyczny wystrój i pyszne jedzenie. Najlepsze jakie jadłam na jakiejkolwiek tego typu imprezie. Obsługa młoda i bardzo miła.

Gość gość
Ja polecam lokal Ranczo w Pstrągowej. Świetna sceneria, dobra cena i jakość jedzenia. Od 140zł/ osoba - jedzenie cały czas donoszone na stół, zmieniane sałatki - ogólnie chyba najlepszy lokal w jakim byłem.

Gość Margold
Polecam Janiowe Wzgórze - było super , dobre jedzenie , fajna pani manager , piękny wystrój sali . Bardzo polecam :)

W lipcu byłam na przyjęciu weselnym mojej przyjaciółki ze szkoły i byliśmy w Rymanowie w Jasiu Wędrowniczku. Bardzo fajne wesele. Smaczne jedzenie. Polecam mimo że od Rzeszowa to jest ok 60 km ale mieli pokoje dla przyjezdnych gości.

W Rzeszowie to może być Nowy Dwór, duże sale, całkiem smaczne jedzonko, Dworzysko też niczego sobie, ale z miejscem do tańczenia dużo gorzej. Trochę dalej od Rzeszowa to np. hotel Senator mogę polecić.

Gość Karolina_Pe
Ja byłam ostatnio na weselu znajomej w http://www.dwabratanki.pl/ dobrym pomysłem jest połączenie takiej uroczystości na świeżym powietrzu – oczywiście jeśli jest pogoda, to zobaczymy pozytyw tego pomyslu :-) generalnie jako gość odbierałam to wszystko pozytywnie, cała ta otoczka: kwiaty, dekoracje, muzyka , - na pewno jako hotel brali pod uwage sugestię Państwa młodych , bo bukiety były wykonane z kwiatów ,jakie Paulina lubiła najbardziej….:) miło baaaardzo wspominam ten dzień.

Gość _agnesss_
W okolicach Rzeszowa mogę polecić hotel Sezam Kraczkowa. Organizowaliśmy tam wesele w zeszłym roku. Ceny w porządku i można załapac się na fajne rabaty, ale co ważne to że dostosowywano się w 100% do naszych życzeń (w kwestii menu, dekoracji, ułożenia stolików itp) Sala ładna i pojemna, bo zapraszaliśmy troche ponad 100 osób i nikt się o nikogo nie potykał ;)

Gość ewelinnna
też polecam sezam w kraczkowej! co prawda byłam tylko zaproszona, nie organizawałam tam imprezy, ale wszystko było świetnie zorganizowane i wnętrze też sprawia przyjemne wrażenie. Z rozmów z parą młodą wiem też że ceny niczego sobie i nie ma problemów z realizacją jakiś życzeń czy zachcianek

Gość gość
Zdecydowanie Janiowe Wzgórze. A z fotografów rzeszowskich masz kogoś wybranego? Jeśli nie, polecam zajrzeć na portfolio Rafała Gąsiorowskiego - http://rgfotograf.pl/ Fajny facet, dobry fotograf, polecam.

Gość gość
Ja 1000% polecam Hotel Nowy Dwór w Zaczerniu! w tym roku miałam tam wesele i wszystko było zorganizowane na najwyższym poziomie! Miałam stały kontakt z opiekunką mojego wesela, która pomagała mi na każdym kroku. Jedzenie super ( nawet nie do przejedzenia... dużo zostało na drugi dzień).

Gość AndziaAndzia2
W tym roku wychodziłam za mąż i nasz wybór padł na Trzy Korony pod Głogowem Małopolskim, powiem tylko że polecam ich z całkowicie czystym sumieniem, bardzo dobre jedzenie, obsługa bardzo sprawnie działała, a przede wszystkim wielkie podziękowania dla właściciela który doradzał nam wszystko naprawdę super...

Witam, na tak dużą ilość osób tylko Hotel Pałac w Jasionce. Przeogromna sala w pięknym stylu. Miałam tam wesele w 2014 roku w lipcu. Naprawdę wszystko było dopięte na ostatni guzik. Byliśmy bardzo zadowoleni. Rodzina od strony męża przyleciała ze Stanów, byli bardzo zachwyceni miejscem. Śmialiśmy się z mężem że tyle zdjęć co sobie tam robili chyba za całe życie nie mieli:) Polecam!

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować