Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fgbvtaft

GDZIE WESELE ? RZESZÓW I OKOLICE

Polecane posty

Gość terr
Myślę, że dobrą opcją będzie Jaśminowy Dwór niedaleko Jarosławia. Byłem tutaj na weselu kumpla i rewelacja. Warunki jak na balu królewskim w UK :) Warto sobie obejrzeć fotki na ich stronie www.jasminowy-dwor.pl. Robi wrażenie, a miejsca do tańca mieliśmy naprawdę sporo.

Gość dante44
30. Byłem na bankiecie ostatnio w Zajeździe Polonez ( www.zajazd-polonez.pl). Bardzo profesjonalna obsługa, ładny wystrój, duży wybór alkoholi, jedzenie dobrze przyrządzone. Na pewno jeszcze tu kiedyś wpadnę już samemu, na jakiś obiad.

Gość gość
Ja bardzo polecam hotel Senator Gran Via, byłam na weselu znajomych, zarówno oni, jaki i goście byli bardzo zadowoleni. Świetne miejsce, świetna organizacja, super! :)

Gość gość
Polecam Nowy Dwór w Zaczerniu. Wraz z narzeczonym organizowaliśmy wesele w tym roku i każdemu szczerze polecam ten lokal. Dużo pysznego jedzenia, obsługa bardzo uprzejma i pomocna. Pomoc Pani menadżer nieoceniona. Na pewno wrócimy tam aby zorganizować chrzciny dla naszego dziecka :)

Gość Olaaaaa123
Polecam Imperium. Zrobilismy wesele dla 75 osob. Prawie wszyscy goście z noclegiem na miejscu w korzystnej cenie w dniu wesela. Hotel Imperium był gospodarzem naszego wesela 11.07.2015 i wszystko udało się wyśmienicie. Sala była bardzo gustownie przystrojona, a kolorystyka dokładnie taka o jaką prosiliśmy. Okrągły parkiet taneczny sprawdził się świetnie, jedzenie było pyszne i sprawnie podane. Kontakt z organizatorami wesela ze strony hotelu był bez zarzutu, zarówno na tygodnie przed uroczystością, jak i podczas imprezy. Pani Kamila świetnie rozumie potrzeby klientów i ma bazę dobrych podwykonawców (tort był przepiękny, kwiaty bardzo gustowne, drinki świetne). Wesele wyszło relatywnie tanio w porównaniu do rozbuchanych cen w pozostałych miejscach. Wzięliśmy najtańszy pakiet (4 gorące dania) za 140 zł i jedzenia było bardzo dużo. Ponadto wszyscy goście byli pod wrażeniem standardu pokoi hotelowych. Świetne miejsce na wesele!

Gość gość
Dwa razy miałam być okazję w Hotelu i Restauracji Trzy Korony w Głogowie Małopolskim i bardzo mi się podobało. Natomiast jeśli zależałoby Wam na lokalu w Rzeszowie to możecie zerknąć tutaj http://www.gdziewesele.pl/Rzeszow/

Gość gość
A co myślisz o organizacji wesela w sali restauracyjnej? Ja w Rzeszowie zorganizowałem swoją imprezę w http://www.hotelukroczka.pl/Wesela i uważam to za bardzo dobra decyzję. Restauracja połączona z hotelem dałam dużo miejsca gościom i ich dzieciom. Pyszne jedzenie i miła obsługa. Nie żałuję żadnej złotówki wydanej na imprezę.

Gość gość
My z narzeczonym zdecydowaliśmy się na ofertę od http://www.hotelukroczka.pl/Wesela, bardzo ładna sala weselna z przyjaznym włascicielem i ciekawymi rabatami. Dodatkowo zależało nam na tym, aby goście, którzy przyjeżdżają z daleka mieli gdzie spać, dlatego wykorzystaliśmy też po części ofertę hotelu. Impreza nam się udała jak nigdy, dlatego tym bardziej zachęcam, myślę, że Tobie także się spodoba.

Gość gość
Witam. Ostatnio byłam na przyjęciu w Restauracji Dworzysko. Restauracja na wysokim poziomie, zarówno wystroju jak i obsługi. Jedzenie bardzo smaczne. Miejsce godne Polecenia...

Gość gość
Poza miejscem samym w sobie liczy się też dojazd. Który dla rodziny będzie z pewnością pewnym udogodnieniem. Ja swoje wesele ogranizowałam wspólnie z obecnym już mężem w hotelu www.hotelukroczka.pl, który według nas wyszedł z najlepszą propozycją dotyczącą samej imprezy. Zdecydowanie powinnaś spojrzeć, samo hotel jest w okolicach Rzeszowa, tak jak prosisz.

Gość gość
Ja byłam kiedys na weselu w www.eurohotel.swarzedz.pl/ zorganizowane bylo pieknie, wszystko dopiete na ostatni guzik, przepyszne jedzenie, polecam:)

Gość gość
Z dobrą ofertą weselną moim zdaniem wychodzi też www.hoteukroczka.pl, w którym ja miałam przyjemność wspólnie już z obecnym mężem organizować własne wesele. Dobrze przygotowana ekipa, nie marudzili na moje zachcianki a jednocześnie oferowali jakość na której mi bardzo zależało. Zdecydowanie polecam.

Gość gość
My zdecydowaliśmy na organizację wesela w Nowym Dworze w Zaczerniu. Szczerze mówiąc miałam pewne wątpliwości bo słyszłam wiele sprzecznych informacji ale my byliśmy baardzo zadowoleni. Wbrew obawom jedzenia bylo mnóstwo a sala spokojnie zmieściła 140 osób.

Gość Julian013
czy ktoś był w antycznym dworze? czy to jako gość czy sam organizował ? jak odczucia?

Gość gość
Byłem na różnych weselach i mam różne, opinie ? ale ten ,, Pałac Gotycki u Kroczka ,, w którym byłem nie zachwyca. Te zachcianki to chyba jajka w majonezie, kawioru nie serwowali. Pani która poleca ta Restauracje musi się wybrać do innych lokali i posmakować różny dań. Byłem ostatnio w Falcomie i Sokole. Wysoki poziom

Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze! Met-Bud Konstrukcje Stalowe

Gość gość
w Hotelu Delfin w Białej Podlaskiej są bardzo fajne warunki, duża sala taka na 300 osób, na biało przyozdobiona, pyszne jedzenie

Gość gość
Hotel Prezydencki w Rzeszowie. Świetny wystrój, miła obsługa, pyszne jedzenie, moim zdaniem wart polecenia. Możesz sobie zaglądnąć na stronę internetową hoteleprezydenckie.pl, tam jest więcej informacji, no i zdjęcia. Polecam

Gość gość
My bardzo długo szukaliśmy sali na wesele i ostatecznie wybór padł na hotel imperium w świlczy. Pod względem organizacyjnym sama Pani Kamila oraz cała obsługa spisała się na medal. Menu ustalone pod moje indywidualne zamówienie było świetnie przyrządzone. Urocze dziewczyny na recepcji i fantastyczny klimat. Szkoda tylko, że pogoda nam się w ogóle nie udała i od samego rana do późnego popołudnia padał deszcz.

Gość Hotel Radom
Osobiście polecamHotel Radom pełen profesjonalizm, sam korzystam z ich usług :) Pozdrawiam.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować