Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fgbvtaft

GDZIE WESELE ? RZESZÓW I OKOLICE

Polecane posty

Gość gość
Ja z kolei polecam Wam Nowy Dwór w Zaczerniu. Zarówno ja i moja siostra świętowałyśmy tam nasze śluby. Jedzenie pyszne, obsługa świetna - obawiałysmy się, że parkiet może okazać się za mały - ale nie był:) Jedzenie można zabrać po weselu do domu - to co zostanie. Sale mieliśmy wynajętą do ostatniego Gościa. Apartament dla nas był Gratis, i Pani menager pozwoliła z niego skorzystać dzień wcześniej. Naciskajcie na promocje!!

Gość gość
My mieszkamy w niedaleko Rzeszowa, ale ostatnio byliśmy w łódzkim na weselu w Sali Kryształowej w Zgierzu. Bardzo śliczna sala. Pyszne jedzenie.

Gość marta36050
Polecam Hotel Antyczny Dwór, mieliśmy tam wesele w sierpniu 2016r, jedzenie bardzo smaczne miła obsługa oraz super szefostwo które we wszystkim nam doradziło, wszyscy zadowoleni wraz z Gośćmi

Gość gość
Chciałem zjeść dobrze ? Wybrałem Restauracje u Kroczka ponieważ potrawy na zdjęciach facebook apetycznie wyglądały ale rzeczywistość była inna. Jestem zaskoczony, że ktoś wstawia nie swoje potrawy które nie podaje ich w swojej Restauracji. Wprowadzają klienta w błąd ściągając z innych restauracji zdjęcia, potrawy, wystrój . Jestem zaskoczony. Można się nabrać i obejść się smakiem.

Gość ppMłoda
Sama szukam sali na wesele, byłam u znajomych na weselu w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie i chyba sama tam się zdecyduje - sala ogromna, przepiękna i podłoga dębowa a nie jakieś płytki. Kelnerzy bardzo sympatyczni i pomocni. Oferta miło mnie zaskoczyła, jak na 4*.. całkiem tanio.

Gość gAgaKa
W tym roku byłam na imprezie okolicznościowej z rodziną w Hotelu Fryderyk który położony jest prawie w samym centrum miasta Rzeszowa. Zachwyciła mnie pyszna Oryginalna Węgierska Kuchnia a w tym przepyszne Gundel Palacsinta czyli naleśniki z masą z orzechów włoskich które są polane gorącą czekoladą . Okolica Hotelu jest bardzo malownicza, na przeciwko znajduje się Park Olszynki po którym pospacerowaliśmy wspólnie z rodziną oraz Gmach Filharmonii Rzeszowskiej :-) Hotel posiada również własny parking. Obsługa bardzo miła i życzliwa. Hotel godny polecenia!

Gość gość
W ubiegłym roku byłam na weselu w Hotelu Nowy Dwór*** w Zaczerniu. Jedzenia było bardzo dużo, ciągle dokładali - nawet nie dałam rady zjeść trzeciej kolacji. Obsługa naprawdę na wysokim poziomie. Mam tam zarezerwowany termin za dwa lata i mam nadzieję, że to dobry wybór. A Wy słyszeliście coś na temat tego Hotelu??

Gość gość
Hej - odnośnie Nowego Dworu w Zaczerniu - słyszałem że mimo innej lokalizacji jest lepszy niż ten w Świlczy.

Gość narissss
Dobrze wspominam wesele brata w sali Bryllandia. Trochę z Kalisza musieliśmy tam dojechać, ale było warto. Nocleg na miejscu, duża klimatyzowana sala, bardzo sensownie rozplanowane stoliki, tak że nie siedział człowiek na człowieku, tylko rzeczywiście można było swobodnie przechodzić. Poza tym tutaj mają na swoim terenie też dużo ścieżek spacerowych, las wkoło, także warunki idealne pod taką imprezę. Nie jest to środek śmierdzącego spalinami miasta.

Gość gość
polecam Dworzysko, mieliśmy tam wesele przyjaciół, bardzo przyjazny personel, jedzenie smaczne, wszystko przebiegało zgodnie z naszymi myślami. Tutaj masz link: www.gdziewesele.pl/Restauracje/Restauracja-Dworzysko

Gość gość
Odradzam Imperium w Świlczy, hotel zadłużony, brak cieplej wody, niedzialajaca Klima i szwankujące oświetlenie baaaardzo zaniedbana kuchnia!!! Pani menager Kamila bardzo miła do momentu podpisania umowy i wplacenia zaliczki, później totalna zlewka, zero profesjonalizmu, ponaglanie z zaplaceniem całości kwoty za impreze długo przed terminem strasząc że wesele sie nie odbedzie!!! Menagerka oraz caly hotel powiązany jest z nielegalnym handlem ludźmi i zmuszaniem do prostytucji, sam hotel wystawiony jest już na sprzedaż Po organizacji tam niestety wesela, zalecam omijać to miejsce szerokim łukiem

Gość gość
Ja robiłam wesele w Hotelu Krzyskim. Wszystkim gościom podobało się to miejsce , jest bardzo ekskluzywne i zarazem bardzo przytulne. Menu było przepyszne. Obsługa profesjonalna. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Tutaj podaje linka do strony hotelu: http://www.hotelkrzyski.pl/

Gość gość
Moja siostra robiła wesele w Hotelu u Kroczka i jako gość byłam nim naprawdę zachwycona. Sympatyczna okolica, wprost idealna do świętowania takich wydarzeń. Sala bardzo ładnie urządzona, pięknie przystrojona, smaczne jedzenie, podane w elegancki sposób, porcje takie że można się było nimi najeść, nie to jak na niektórych innych weselach urządzanych w restauracjach. No i goście mieli od razu zapewniony nocleg po swiętowaniu, ja byłam pod wrażeniem.

Gość gość12400
Jesli szukają Państwo oryginalnych i niepowtarzalnych dekoracji na salę weselną czy do Kościoła to chętnie pomożemy. www.projektmarzen.rzeszow.pl Mamy w ofercie mnóstwo elementów dekoracyjnych takich jak ścianka kwiatowa, chanel, napis LOVE oraz wiele innych. Zapraszamy do przeglądnięcia naszej oferty również na FB.

Gość gość
Tak, hotel u Kroczka to fajne miejsce na wesele. Miesiąc temu sami z mężem organizowaliśmy tam swoje wesele. Bardzo ładna, funkcjonalna sala. Miła i fachowa obsługa, Menu przepyszne, no i mieliśmy gdzie przenocować gości, a to było dla nas bardzo ważne. Naprawde szczerze polecam.

Gość gość
Z narzeczonym zastanawiamy się mocno nad Nowym Dworem w Zaczerniu, mają fajną ofertę i bardzo ogarnieta Panią menadżer. Obawiamy się tylko że sala Atlantyda która wybraliśmy będzie trochę za ciasna na nasze 80 osób. Był tam ktos? Jakie wrażenia?

Gość gość
My zdecydowaliśmy sie na wesele w http://sosnowezacisze.pl/ - zależało nam na pięknym, ale też zacisznym miejscu. Postanowiliśmy zaprosić tylko najbliższych. To będzie wyjątkowy dzień. Już się nie możemy doczekac:)

Gość gość
Hotel u Kroczka jak nic! :) Dużo miejsca do tańczenia, ładnie udekorowana sala, miła obsługa, przepyszne dania i miejsce gdzie przenocować gości - chyba lepszego hotelu sobie wymarzyc nie można :)

Gość Janusz 32
Przygotowania do ślubu były dla nas bardzo stresujące. Strasznie stresowała nas masa pracy do wykonania przed samym weselem. Nie mieliśmy głowy do dekoracji. Ustaliliśmy, że niektóre zadania zlecić fachowcom , było warto. Całość wyglądała przecudnie, dbałość o szczegóły Wraz z mężem polecamy http://www.dekoracje-slubne-torun.pl/dekoracje-slubne-uslugi-slubne/.

Gość gość
Spokojnie mogę polecić ten hotel http://www.hoteleden.com.pl/. Świetnie zorganizowali wesele mojej koleżance. Wszystko dopracowane do końca. Wyśmienita kuchnia. Dania bardzo dobre elegancko serwowane. Obsługa miła sprawna, stale dbała o porządek oraz uzupełniała braki na stołach. Polecam

Gość maszanka

Też korzystałam z restauracji U Kroczka i uważam, że jak na Rzeszów to jedno z lepszych miejsc żeby usiąść i zjeść ze znajomymi. Smacznie gotują i do tego okolica przepiękna. 

Gość Gosc
Dnia 8.10.2017 o 20:15, Gość gość napisał:

Odradzam Imperium w Świlczy, hotel zadłużony, brak cieplej wody, niedzialajaca Klima i szwankujące oświetlenie baaaardzo zaniedbana kuchnia!!! Pani menager Kamila bardzo miła do momentu podpisania umowy i wplacenia zaliczki, później totalna zlewka, zero profesjonalizmu, ponaglanie z zaplaceniem całości kwoty za impreze długo przed terminem strasząc że wesele sie nie odbedzie!!! Menagerka oraz caly hotel powiązany jest z nielegalnym handlem ludźmi i zmuszaniem do prostytucji, sam hotel wystawiony jest już na sprzedaż Po organizacji tam niestety wesela, zalecam omijać to miejsce szerokim łukiem

Też coś słyszałam na ten temat 

Gość karmielika

U Kroczka mają wszystko czego potrzeba na wesele: sala, hotel, piękna zielona okolica. Przyjaciółka zrobiła tam wesele swoich marzeń, ale to ludzie tworzą atmosferę, a miejsce doskonale współgrało. 

Gość Oliwka

Hotel Eden jest bardzo dobrym miejscem na imprezy typu wesele. Organizowałam tam swoją imprezę i jestem bardzo zadowolona. Wszystko przygotowane perfekcyjnie i zgodnie z ustaleniami. Pani menadżer cały czas miała wszystko pod kontrolą i była stale do dyspozycji. Serwują smaczne potrawy, mają duży wybór rozmaitych dań także jest co wybrać dla gości z różnorakimi gustami i podniebieniami:) Obsługa fantastyczna. Dodatkowy plus za możliwość zakwaterowania gości w pokojach w przyzwoitej cenie

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować