Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie anioł biały

Kobieta z klasą / - czyli jaka.?

Polecane posty

Gość Nie anioł biały

Uchodzę za taką kobietę bez klasy, czyli co jest takiego, że moge być tak odbierana? Czy tutaj chodzi tylko o ubiór, wygląd, czy może jeszcze coś..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie anioł biały
Podam może wady: - czasami miewam brudne paznokcie, chociaż czyszczę je często - przetłuszczają mi się włosy, jeżeli codziennie ich nie umyję, - nie jestem obyta towarzysko, na przyjęciach nie odzywam się, tylko uśmiecham, unikam imprez, -peszę się na widok facetów, męskie towarzystwo mnie krępuje, - nie wyglądam atrakcyjnie w ubraniu, mam wrażenie że wszystko na mnie źle leźy, że w żadnych ciuchach nie wyglądam dobrze, mam niezgrabne nogi, więc nie noszę spódnic, leginsów, mogę zapomnieć o modzie i kobiecości. Najczęsciej noszę jeansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie anioł biały
Po czym poznajecie, że kobieta nie ma klasy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie anioł biały
lubie tez jesc gile, czasem pierdze po frytkach w z keczupem i uwielbiam bukkake :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie anioł biały
Ale śmieszne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to taka kobieta która w każdej sytuacji potrafi zachować z kulturą, która nie daje się sprowokować do bezsensownej wymiany zdań. Taka która ma honor, jest wierna swoim ideałom. Z nutką nonszalancji, pełna gracji, dobroci, uśmiechu. Bo ja to bardziej z wnętrzem wiążę:) Ale tak ogólnie jak się klasę pojmuje, to te "wady" co wymieniłaś właśnie nie idą w parze z klasą, chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie anioł biały
14:01 - podszyw. Chyba też babo nie masz klasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie anioł biały
Najłatwiej będzie wyczyścić paznokcie, potem krok po kroku może stanę się taką kobietą z klasą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszyw 001
to ja mam klasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podam może wady: - czasami m
Podam może wady: - czasami miewam brudne paznokcie, chociaż czyszczę je często - przetłuszczają mi się włosy, jeżeli codziennie ich nie umyję, - nie jestem obyta towarzysko, na przyjęciach nie odzywam się, tylko uśmiecham, unikam imprez, -peszę się na widok facetów, męskie towarzystwo mnie krępuje, - nie wyglądam atrakcyjnie w ubraniu, mam wrażenie że wszystko na mnie źle leźy, że w żadnych ciuchach nie wyglądam dobrze, mam niezgrabne nogi, więc nie noszę spódnic, leginsów, mogę zapomnieć o modzie i kobiecości. Najczęsciej noszę jeansy. O Jezu to ja ja już wiem, dlaczego ja Ją tak bardzo kocham kochanieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Alkoholiczka

Kobieta z klasą dzisiaj to: karyna z tatuażem, w leginsach, bęben wywalony, klapki, doopa jak szafa 3 drzwiowa(ocielonka), czarny włos, ślub na wadze i lubi foxa z promocji albo Tatrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wewwe
2 minuty temu, Gość Magda Alkoholiczka napisał:

Kobieta z klasą dzisiaj to: karyna z tatuażem, w leginsach, bęben wywalony, klapki, doopa jak szafa 3 drzwiowa(ocielonka), czarny włos, ślub na wadze i lubi foxa z promocji albo Tatrę.

Po hooy takie gunwo odkopujesz opisując w dodatku swoją mamę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×