Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miskatyszka

KREMY Przeciwzmarszczkowe

Polecane posty

Gość Miskatyszka

Mam 36 lat .Jaki polecacie sprawdzony krem przeciwzmarszkowy.Do tej pory nie uzywałam krmeów tego typu. Przejrzałam apteki, ale wybór jest bardzo duzy i nie wiem co wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miskatyszka
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfffdfsf
mi z apteki odpowiadaja kremy Vichy xp, a z tych drozszych, to HR collagenist,te drozsze lepsze, skora naprawde jest swietna, tylko duzo kosztuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaswew
Vichy liftactiv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krem z filtrem 50+, na noc kwasy albo retinoidy, rano pod filtr serum antyoksydacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupka jelenia
o masakro ja naprawde nie wiem czy to dobrze jak ma sie powiedzmy 35 lat a bierze sie takie mocne kosmetyki dla kobiet 50letnich i starszych i to serum tak codziennie sobie wklepujesz???? przeciez serum to od czasu do czasu tak samo kwasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać, że nie wiesz :P To jest podstawowa pielęgnacja PRZECIWZMARSZKOWA, mająca na celu spowolnienie starzenia się skóry, i im wcześniej i dłużej się ją stosuje tym dłużej skóra będzie opierać się czasowi (wiesz, że np. poziom koenzymu Q10 w skórze zaczyna się zmniejszać już od 25 roku życia? że wolne rodniki atakują skórę - i nie tylko - w każdej sekundzie?). I tak, serum antyoksydacyjne (najczęściej typy Flavo-C) nakładam codziennie rano (tutaj poczytaj dlaczego: http://mazidla.com/component/virtuemart/?page=shop.browse&category_id=31), kwasy (ok. 10%) 3-4 razy w tygodniu wieczorem, i nie jest to na pewno całość mojej pielęgnacji, ale więcej nie będę wyliczać, bo jeszcze zejdziesz na serce :P W wieku 50 czy 60 lat (jak dożyję:P) będę używać takiej samej podstawowej pielęgnacji, plus dodam do niej np. fitoestrogeny czy pseudobotoksowe peptydy, bo to są właśnie składniki specyficzne dla potrzeb starszej skóry. Aha, dla mnie serum to nie jest jakaś bomba, a po prostu kosmetyk o lżejszym podłożu (a więc i szybciej wchłanialny, rano to istotne) niż krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze lektura dla Ciebie: "artykuł dr. n. med. Marii Noszczyk Wiele młodych kobiet w ogóle nie stosuje kosmetyków pielęgnacyjnych lub sięga po nie sporadycznie. Inne nadużywają kremów. Czy młoda skóra potrzebuje środków kosmetycznych? Czy w wieku 20-30 lat powinnyśmy już dbać o cerę? Nie bój się kosmetyków Ja jeszcze niczego nie muszę stosować - twierdzi młoda dziewczyna i poprzestaje na środkach upiększających. Większość kobiet jest dumna z tego, że nie stosuje specjalnych kosmetyków i przez długie lata nie przejmuje się zbytnio cerą. W młodości wiele z nich obawia się kremów, nie chcąc zbytnio "obciążać" skóry. Stale pokutuje przeświadczenie, że przyzwyczaja się ona do nich, z czasem żąda coraz więcej, a w końcu zupełnie przestaje reagować na aktywne specyfiki. Niepokój budzi jedynie pojawiający się trądzik i łojotok albo ściągnięta, napięta i przesuszona cera. Trądzik mija z wiekiem, a my niestety na długie lata zapominamy o pielęgnacji lub po prostu boimy się cokolwiek robić, żeby nie wywoływać problemów. Niestety, jest to duży błąd. O cerę dbaj za młodu O skórę zwykle zaczynamy dbać dopiero około 35.-40. roku życia. Zauważamy pierwsze zmarszczki, skóra nie jest już tak elastyczna. Rozpoczyna się kolejny etap problemów z cerą i dylemat: czy poprzestać na lekkich jak mgła kremach nawilżających, czy może też sięgnąć już po mocniejszy specyfik. Czy tych zmarszczek można było uniknąć? Czy można było opóźnić ich powstawanie? Okazuje się, że tak. Bowiem skóra nie zadbana za młodu sprawia z wiekiem coraz więcej kłopotów. Kosmetyki mogą przecież działać przeciwzmarszczkowo - najskuteczniej wtedy, gdy zmarszczek nie ma lub jest ich niewiele. Główne działanie tych środków polega bowiem na profilaktyce. Większość kremów likwiduje zmarszczki pod warunkiem, że skóra jest zadbana i niestety - dość młoda." Ciąg dalszy tu: http://www.resmedica.pl/pl/archiwum/ffxart10997.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyhbnm
kalinka dziekuje podrobek nie kupuje ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co, ja zrezygnowałam z kremów i skorzystałam z zabiegu wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym. Jestem bardzo zadowolona, zabieg nie bolał a efekty są świetne. Żadnym kremem takich nie osiągnęłam - a kupowałam naprawdę drogie kremy, po 300 zł. JAk ktoś się boi, to mogę polecić sprawdzone miejsce - Gabinet NewU w Krakowie. http://newu.pl/medycyna-estetyczna/cienie-obrzeki-zmarszczki-sucha-skora/ - a tu są wiadomości o kwasie hialuronowym, gdyby ktoś miał wątpliwości co do jego zastosowania. Zresztą każdy krem przeciwzmarszczkowy go zawiera, więc nie wiem czego się obawiać. Zabieg od kremu różni się podaniem substancji - podczas zabiegu wchłania się ona lepiej, bo jest precyzyjniej podana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Kiedyś dostałam w prezencie od przyjaciółki na imieniny serum antyoksedacyjne ze sklepu www.noyau.pl. I mogę powiedzieć, żę to bardzo ciekawa propozycja, produkty mają bardzo dobrą wydajność, jak zapewniają na opakowaniu są w pełni naturalne więc wydaje mi się, że może być to sensowna propozycja dla Ciebie jak masz różne problemy skórne. Możesz sobie zajrzeć co tam mają w ofercie dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją ulubioną marką kosmetyków przeciwzmarszczkowych jest AVA Laboratorium, polska firma produkująca naturalne kosmetyki 🙂 Akurat u mnie najlepiej się sprawdza kosmetyk ReVival, kremik redukujący zmarszczki i hamujący powstawanie nowych, bo stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Skóra jest po nim miękka i ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×