Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka j.

tanie kwatery w górach - co polecacie?

Polecane posty

Ja korzystam z kwater, które są akurat w promocji, nie mam ulubionych. A propos gór to mogę Ci podpowiedzieć, gdzie kupować ubrania w góry - 8a.pl Ten sklep powinien znać każdy wielbiciel gór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_moni27
Mogę polecić schronisko Głodówka w Bukowinie Tatrzańskiej. Z tarasu jest piękny widok na panoramę Tatr, zaraz obok przystanek busa, wszędzie blisko, pokoje w średnim standardzie, ale ceny bardzo przystępne. A wszystkim turystom górskim polecam black.rock.pl, w którym można dostać sprzęt i ciuchy w góry. I koniecznie warto zajrzeć do działu ze zniżkami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tanie to pojecie wzgledne... prosciej by bylo gdybys sprecyzowala przedzial cenowy :) w gorach jak ostatnio bylam to nocowalam w domu wypoczynkowym Kaja i ceny byly rozsadne. zwlaszcza ze pokoje byly w fajnym standardzie i przyjemnie mi sie tam spedzalo urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie :) Tani to pojęcie względne :) Ja np byłem w Hotelu Klimek w Muszynie i dla mnie ceny były przystępne :) Fajnie było tam odpocząć i zrelaksować się z dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam miesiąc temu razem z chłopakiem w www.excelsior.com.pl. Jak na zakopane to cena bardzo dobra, dodatkowo wysoki standard i wszędzie było blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My lubimy Szklarską Porębę. Mniej oblegana niż Zakopane a równie fajna. Już drugi raz mieszkaliśmy w domu „Pod koziołkami” http://dompodkoziolkami.com.pl/ :) Baaardzo fajne miejsce – jest tam piękny taras z widokiem na zieleń, sala kominkowa z barem, sala i plac zabaw, basen i strefa spa, stół bilardowy, ping-pong, piłkarzyki. Doprawdy nudzić się nie da nawet jeśli nie jesteśmy wielkimi fanami górskich wycieczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Kościelisko i Harnaś II Bardzo nas to miejsce przekonalo choc jestesmy wybredni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamanta
Na bookaparcie jest sporo noclegów w górach, a ceny są rozsądne ;) Jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk_0793 tez byłem w Klimku i śmiało mogę polecić :) Ceny nie za wysokie a aktywnie spędziłem czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dobrze wspominam pobyt w Orlicy - www.orlica.com Dobrze prowadzony ośrodek w Szczawnicy. Można wypocząć z dala od tłumów. Okolica cicha spokojna, bezpieczna. Ja najczęściej wybieram się stąd szlakiem na Sokolicę w pierwszej kolejności. Ale jest też dużo innych miejsc, które w niedużej odległości od schroniska można odwiedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwusza
ja z reguły szukam noclegów przez bookapart :) można naprawdę fajne miejsca znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Zakopanem mogę polecić dom wczasowy www.zakopanetulipan.pl. Bardzo miła atmosfera, dobra lokalizacja i przystępne ceny. Byłam z mężem i dzieckiem i bardzo nam się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beremka
ja zazwyczaj korzystam z bookapartu, ewentualnie bookingu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, cześć! Mi się podoba jak prosperuje strona www.meteor-turystyka.pl Można szybko dodać swoją wizytówkę ze swoim obiektem i też ją fajnie, atrakcyjnie opisać. Cała szata graficzna, rozplanowanie, kategorie – wszystko to rzeczywiście zachęca ludzi do wyszukiwania noclegów a nie odstrasza tak jak na innych takich stronach, gdzie więcej miejsca reklamy zajmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.infoturystyka.pl/kwatery,malopolskie,822,zakopane.html - tutaj też macie mega tanie noclegi i do tego jest w czym wybierać. Wszystko w jednym miejscu, więc znalezienie najlepszej opcji nie zajmie Wam wiele czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam Willę Górski Wierch we wsi Rzepiska, niedaleko Bukowiny i Białki Tatrzańskiej. Super miejsce, bardzo wypoczęliśmy, do większych i bardziej zaludnionych punktów było blisko a jednocześnie mieliśmy dużą prywatność. Jak ktoś chce, nich zobaczy www.gorskiwierch.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio byłam w Bukowinie Tatrzańskiej i miałam nocleg w www.podmiedza.pl . Bardzo fajne miejsce, cicho a jednocześnie do wszystkiego blisko, wracamy tam w przyszłym roku bo pierwszy wyjazd już mamy za sobą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już jechać to do Zakopanego i jak już to tylko do Pana Dariusza Kotlarskiego z www.kotlarskiapartamenty.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo jestem zadowolona z pobytu w DW Lali (Szczawnica), gdzie miałam fajny pokój, gdzie mogłam się wygodnie czuć z dzieckiem. Nawet się załapałam na zniszki związane, że jestem z maluchem, a kuchnia jest wyśmienita i o typowo domowym smaku. Świetne miejsce na urlop z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spędziłam w Szczawnicy cudowny miesiąc miodowy, a że uwielbiam góry, to miejsce było idealne. Mieszkaliśmy przez ten czas w Lali, bo ośrodek wyglądał najbardziej interesująco i cenowo oferta była bardzo atrakcyjna dla naszej kieszeni. Teraz wspominam miło te wszystkie chwile łącznie z uroczą Lalą. Tak na marginesie pozdrawiam cały personel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonorra
Poszukaj na Bookaparcie, mają fajną bazę. Ja bardzo często z niej korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka strona jak www.meteor-turystyka.pl . Pewnie kojarzysz. Ja tutaj parę razy wyszukiwałem noclegów, ostatnio udało mi się znaleźć dobry pensjonat w Wiśle, gdzie spędziliśmy z żoną i dziećmi cały tydzień i było okej. Dobry komfort i lokalizacja, a mimo wszystko cenowo wcale nie wyszło jakoś drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno z lepszych miejsc w jakim dotychczas nocowałam, bo ośrodek Lala leży w doskonałej lokalizacji, a do tego jest ładny i posiada nie złe pokoje. Nie miałam problemów z ustaleniem obiadokolacji nie wspominając już, że kuchnia jest jak domowa. Wielkim atutem jest też dobre wyposażenie pokoju i dostęp do internetu. Takie luksusy za przystępną cenę to rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cristoon092
Klimatyczne domki znajdziesz w ofercie firmy http://www.swierkowe-zacisze.pl Sama korzystałam wielokrotnie i mogę polecić w 100% :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam z przyjaciółką przez kilka dni w Szczawnicy i wynajęliśmy pokój w Lali, gdzie w tym momencie mieli wolny termin, a cena nam odpowiadała. Bardzo dobre wyposażenie pokoju i prawdziwie domowa kuchnia, a nie jakiś tam podgrzewany katering. Taka cała otoczka domu wczasowego przypominała nam dawne wakacje u babci na wsi. Zamierzamy jeszcze w przyszłości tu powrócić. Polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My niedawno z mężem byliśmy w przemiłym pensjonacie w Białce Tatrzańskiej - http://www.stokrotka-bialka.pl. Nie straciliśmy tam majątku jak na tak fantastyczny standard i spędziliśmy cudowny weekend w przepięknych Tatrach! Polecam to miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka dopinam się do tematu i słowo tanie kwatery to inaczej dobre miejsca za rozsądne ceny. Dopisuję od siebie DW Lala w Szczawnicy. Bardzo fajny i dobrze urządzony ośrodek z ładnym punktem widokowym, gdzie panuje typowo domowa atmosfera, można dobrze zjeść, odpocząć, a ceny w przeciwieństwie do podobnych ośrodków stosunkowo atrakcyjne. Nie żałuję ani jednej minuty, którą tam spędziłam. Polecam wszystkich amatorów gór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×