Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropula

Ślub cywilny - pytania do dziewczyn z terminem.

Polecane posty

Gość Kropula

Zastanawiamy się z narzeczonym nad ślubem cywilnym zawartym kilka miesięcy przed ślubem kościelnym (zaplanowanym na kwiecień). Ale - wiele wątpliwości. Czy jest jeszcze jakakolwiek szansa na wolny termin w grudniu, najlepiej w okolicy świąt? Chodzi o Kraków, jeśli to coś zmienia. I - rzecz, która mnie mocno frapuje: kogo zaprasza się na ślub cywilny i mały obiad po, jeśli jest zaplanowany ślub kościelny, na który będą zaproszeni wszyscy? Czy wystarczą rodzice, rodzeństwo i świadkowie? Bo jeśli zaprosić jeszcze chrzestnych, to trzeba i ich dzieci, a jak ich dzieci, to i ich rodziny, i babcie... No i tak się zbiera. :) Help! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do USC idziemy najwcześniej pół roku przed i najpóźniej 1,5 miesiąca przed planowaną datą. W wyjątkowych przypadkach, np.ciąża piszemy podanie i ślub można wziąć już po 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam stałego nicku
Idź po prostu do urzędu i dowiedz się o wolne terminy, tak będzie najłatwiej. A na obiad zapraszasz kogo chcesz, ja gdybym brała 2 śluby to na ten skromniejszy zaprosiłabym świadków, rodziców, rodzeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×