Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KaCMoralny

zakochałem sie w żonie przyjaciela

Polecane posty

Gość KaCMoralny

Ciezka sprawa, mam przyjaciela ktorego znam prawie od zawsze, z ktorym sie dogaduje bez slow...poprostu prawdziwy przyjaciel.Sam osobiscie mam dziewczyne.Jego zone rozniez znam nie od dzis pozniewaz sa razem od kilku dobrych lat....Moj problem polega na tym ze sie w niej zakochalem. Na poczatku broniłem sie od tego uczucia sadzilem ze to zwykle zauroczenie, ale z uczuciem trwam od ponad roku. Wiem ze ona tez cos do mnie czuje. Co zrobic by zapomniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Boze
i tyle na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooohhhhhhhhh
Ty weź lepiej się opanuj...to żona Twojego przyjaciela-nie robi się czegoś takiego.Lepiej jej unikaj i zajmij się swoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika19
skąd wiesz że ona coś do ciebie czuje? mówiła ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaCMoralny
Tak mówiła. Oboje stwierdzilismy ze tak nie moze byc i ze musimy zapomniec. Tylko jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooohhhhhhhhh
jak to jak? Ograniczyć kontakty i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaCMoralny
Juz je ograniczylem do minimum,a i tak to nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooohhhhhhhhh
Bo ciągle o niej myślisz...spróbuj zająć myśli czymś innym a nie nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakze a jakze
wczoraj był temat:zabujalem sie w zonie brata" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaCMoralny
to nie jest tak ze ja sobie siedze i nic innego nie robie tylko mysle o niej. I ze ja chce o niej myslec. Wrecz przeciwnie chce sie uwolnic od tego uczucia, bo mimo tego ze ja kocham nie potrafiłbym budowac szczescia na czyims nieszczesciu. Nie moge calkiem ograniczyc kontaktow bo zwyczajnie sie nie da. Przeciez jest zona mojego przyjaciela. Chcac nie chcac slysze o niej a i czasami widuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgrfilologiipol
to powiedz przyjacielowi ze kochasz ją i ona COŚ do ciebie czuje kawa na ławę rozwiązanie honorowe tobie sie pewnie mniej oberwie niż jej, z nią się rozwiedzie ty ją"przygarniesz" ale wszystko szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaCMoralny
mgrfilologiipol Nie powiem mu bo nie chce mu niszczyc zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgrfilologiipol
:D no wiesz, już ma zniszczone tylko o tym nie wie, a konsekwencje? zostanie z zona ktora nie jest nim zainteresowana, jesli nie odejdzie do ciebie (zona) to tez bedzie sfrustrowana eh ludzie, zycie jest takie proste jesli sie stosuje do prostych zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a było już coś
miedzy wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaCMoralny
pocałunek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jego zona
to moża ja coś napisze ,mi uczucie wyznał mąz koleżanki i w sumie nie wiem co z tym zrobić . Ja mam meża , którego kocham i nie w głowie mi romanse , ale to już ciągnie się ponad dwa lata , pisze czułe smsy itd a ja mam tylko problem ,żeby mąz nie przechwycił . I nic nie pomaga tłumaczenie ,że ma dać sobie/nam spokój :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoje życie możesz spieprzyć ! ale nie spieprz komuś życia !!!!! myślę że to nie miłość ! tylko zauroczenie a bardziej do pierwszego bzyknięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaCMoralny
A zauroczenie moze tyle trwac? Tu nie chodzi o "bzykanie" jak ktos napisał... Ja ja kocham ale chce sie pozbyc tego uczucia. Tylko jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sa w zyciu dwie zasady........
nie istnieje dla ciebie jako kobieta zona ,narzeczona ,dziewczyna przyjaciela.Nigdy ,zony,dziewczyny,narzeczonej PO przyjacielu! Gdybys sie tego trzymal nie mialbys teraz problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZESTAN SIE Z NIMI
SPOTYKAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Tu poradzic? Chcesz o niej zapomniec a my mamy Tobie doradzic jak? Moze zapisz sie na jakis basen silownie lub zacznij malowac farbkami to zapomnisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×