Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iiiiiiiiiiixxxiiiiiiiiiiiiii

napiszcie TAK SZCZERZE co sądzicie o UE?

Polecane posty

Gość iiiiiiiiiiixxxiiiiiiiiiiiiii

Ale tak szczerze. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiixxxiiiiiiiiiiiiii
Zobaczcie jaka ja jestem ŚWIETNA. Wykończyłam całą UE. No Unię nie - ale rodzinę królewską w Londynie unią wykończyłam, a byli OK dla mnie wiecie i są RÓWNI UE i maja wielką przeszłość królowej Wiktorii i LICZĄ się w tej Uni, że TO SAMO. I są poważni i OK. A tak - banda głupoli. A jak mi nie dadzą w Londynie to ta cała Unia skończy się z wielkim HUKIEM wiecie bo to jest WYŁĄCZNIE mną ratowane i tyle. Takie pierdy jak w tych bankach wiecie dawno temu i tak samo się to powinno skończyć BO TYLE W TYM PRAWDY - na mapie. A moje 3 koleżanki z liceum powiedzą, że w USA to każdy Polak na mapie się zna, ale one kurde z polskiej szkoły NA MAPIE poległy. NA SZCZĘSCIE 3 lesby - tyle mają do powiedzenia MOJEJ WYCHOWAWCZYNI. No a ten Kościół co na to? I tyle. Ani na mapie się tam nie znają ale teatr i mogą być i tyle :( I juz są DOBRYMI planetami, a nawet jakby były to bez sensu zupełnie, ale zawiść o wszystko. O każdy PIERD i tyle. Bo by sobie z nich odebrali. I wiecie widocznie miały być z geografii odebrane planety i już. I tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiixxxiiiiiiiiiiiiii
Londyn tam nic nie znaczy. NIEWIELE kościoł anglikański, ale jak sie UE rozleci to anglikanie zwalą WSZYSTKO na rodzinę królewską i co będzie dalej to mnie to nie obchodzi to taka krzywda jak mnie się stała w życiu to nie ma takiej drugiej i tyle. Chyba tylko krzyż Pana Jezusa był gorszy i tyle, a też mam ten krzyż i przez to nie umieją mi rady dać. I tyle. I ciekawe co wtedy zrobi ta głupolowata rodzina królewska, która rządzi. Oni rządzą - niech rządzą. Wiecie co tak NAPRAWDĘ rządzi? Mój mały kwiatuszek na grobie pomordowanych bankierów w Londynie. Mój mały - no nie wiem co - może zawilec - taki grobowy kwiatuszek. Choć niekoniecznie. Może róza? Róza Anglii? Ale to chyba przesada. Może nie wiem jaki kwiatek... jakiś wymyślę wiecie... może jakiś polny? Może mak? A może haber niebieski że wszyscy do nieba za tę matmę? Kto wie? Taki kwiatuszek jak na kafe i tyle 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiixxxiiiiiiiiiiiiii
No właśnie piszcie co sądzicie o przyszłości Europy - bądżcie otwarci jak po prostu usta przed przyjęciem obiadu albo innego posiku. Co jeszcze można napisać na takim forum ŚWIATŁYM. Niech sie ta rodzina królewska poddaje z tym swoim niemieckim debilem bo stałby o tych bankierów i ten kwiatuszek tam on na tym grobie i musze się poddawać wiecie tym deklom i... kasa brygidek. Ale kwiatuszek jest mój - pasuje wieniec, lampka i tak dalej. Babcia mnie nie dała że ani lekarka ani bankierka - tyle z głupich szkół i cześć. Na szczęście u brygidek byłam i jakoś wyglądam z tym analfabetyzmem i negatywną oceną pracy. Chyba jej wiecie. Ale nie ten kierunek w tej zacnej rodzinie. Po tej szkole wiecie ta ogrodnicza też taka - musiałaby być mocno filologiczna jakaś szkoła przedtem i ogrodnictwo , a tu jedna matma, rodowody i to w sumie to liceum mogło być, ale dalej co? I tyle :( Ale zawód bym miała , a tak? I tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiixxxiiiiiiiiiiiiii
daję tam bukiet kwiatów w wazonie - piękny bukięt i piękny wazonik. I tylko tak nie po babci. A tak to po niej sie dowiecie. Potępiona na wiecznośc. No to jeszcze sie okaże. A oni za książkę najbardziej im powie - co to za pierdoły - jakaś Ania Shirley i tyle. No ale widzicie wszystko tak sie kręci. A ja myślę , ze tę książkę powinien dostać czy wydać sobie jakiś właśnie moze Gilbert Blythe któryś tam i tyle. Może ten brat za tę pania magister. Kto wie? MOIM ZDANIEM realnie miał szansę na coś w niemieckim i tyle. Filolog niemiecki i tyle. A tak? Angielski? On tylko rodowod i nienawiść za rodowod. Możeby miał tak rodowod i tyle. Praca z Goethego po liceum i koniec. A on tylko matma matma i owszem ale filologia niemiecka i zobaczcie - tak na morze mógł isć. Ojciec po podstawówce, wszystko pasowało, ale widzicie ciężko coś mu było to wymyślić, a dzieci robił zamiast się uczyć czy coś pisać i tyle. Malutkie jakieś rzeczy PO NIEMIECKU i tyle. I tak by nie było tej carycy. TYLKO TAK. Bo ojciec miał rodowod i nie po nim. Jedyny powod. Zajechany - roślina, zwierzę, ale miał, a tak? I tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiixxxiiiiiiiiiiiiii
Wiecie po Goethem jeszcze niemiecka poezja mu pasowała. Byle co. Szekspira miał. Szkoła w tyłku. No to tyle i na morze i koniec. Morze i tak miał żle choć ojciec tam wiecie dużo racji posiadał. No ale tyle temu bratu zostawało, a tak? Rozpił się, przytył też, zestarzał i ZGŁUPIAŁ. I zostaje mu niemiecka literatura - mnie też, ale w sumie nauka języka niemieckiego. I tak mu pasował dyrektor banku z matmy, banki i tak dalej. Swoje interesy również. Zobaczcie jaki poważny człowiek, a tak? I NIESTETY za wszystko w szkole i telefony tu muszę go niszczyć bo po mnie. No taki down - przestańcie. Nie ma szans i koniec. To tu za takiego robił w liceum - teczka , kurtka biznesmana, a tu taki rozwał w zyciu. I w wieku 33 lat wali nawet nie krowę tylko byka w tyłek na farmie w KANSAS jako czarnoksiężnik z krainy Oz. A tak widzicie - miał scenariusz na swoje życie poważne, fajne, ciekawe. Jakiś dialog z panią mgr anglistyki, z panią Poniatowską z koleżankami z klasy. W sumie najlepszy , najbardziej wartościowy, a tak? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiixxxiiiiiiiiiiiiii
Tyle wam napiszę i witam prawa tywę. Królową tego forum. Znaczy cesarzową. No ale taka prawda - tylko filologia niemiecka zostawała temu bratu. Poezja wiecie, a tak? I tyle. A mnie szkoła ogrodnicza. Tak by w ogóle przestał istnieć przez to żałuję , że nie poszłam do szkoły ogrodniczej, ale wiecie w wieku 25 lat miałam się opamiętać na filologię i tyle. Miałam powiedzieć NO TRUDNO poszłam do tego liceum i teraz robię w tej pracy filologa , drugi język - zaś egzaminki i mogę sobie być - zawsze gdzieś tam pracę dostanę. Z tej bioli przecież też. A ja te studia rozwalone przez te planety O KTÓRYCH NIE WIEDZIAŁAM, że sie powiesiły bo by mi się łyso zrobiło i DAWNO mnie w Polsce nie ma. Czemu? Nie rozumiałabym tego. Czemu ja winna? Ale to bym sobie przemyślała. Miałam nie udzielać wywiadów żadnych chyba. Tyle bym rozumiała i po Polsce. A tak jeszcze się kulacie. Bo ja o tym nie wiedziałam, że one się powiesiły. Tylko tyle. Co prawda tu z legened, ale ja od razu tak myślałam - jakie to planety - katoliczki planety? To tak nie można powiedziałam im. No można powiedziały i że tylko sie malują i wszyscy w smiech. No wiecie - generalnie myślałam o gazetce wiecie. I z tego się zrobił cały łańcuch samobójstw, ale taka Polska jest i juz. WIDOCZNIE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×