Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paaawlo28

Wole się napić niż zdradzić żonę...

Polecane posty

Gość Paaawlo28

Witam od 5 lat jesteśmy razem ślub był 3 lata temu, do tej pory nie mamy dziecka ogólnie wszystko jest ok. po za faktem że kocham się z swoją żona raz góra 2 razy na miesiąc. W resztę dni na nic więcej nie mogę liczyć kocham ją i dla tego ani razu jej nie zdradziłem chociaż miałem okazje. Rozmawiałem z nią na ten temat ale ona jest chyba asexualna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek111
Pawlooo szacun dla Ciebie,niewielu jest takich facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaawlo28
Czy ktokolwiek z was zastanawiał się nad pytaniem ile tak można??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka_truskawka
właśnie :) jesteś the best ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaawlo28
Czasem naprawdę jest mi przykro że moja żona nie chce sexu , Tylko woli się po przytulać i naprawde nie wiem czasami czy dobrze robię mówiąc że jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciekaj póki czas
nie zwlekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlupot męskich łez
szkoda mi Ciebie.... wyjść jest kilka: 1 burdel/agencja/prywatka/sponsoring 2 kochanka 3 rozstanie 4 psychiatra .... wybierz sam wyglądasz na inteligentnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaawlo28
kocham a jednak nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlupot męskich łez
oj to najbliżej "4" czas leczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złota_Lilia90
Wielkie brawa. Podziwiam takich mężczyzn jak ty. Z drugiej strony żona źle postępuje. Może i ma wspaniałego, kochającego męża, ale facet to facet. Każdy potrzebuje seksu (no czasem są wyjątki) i nie można ignorować jego potrzeb. Twoja żona powinna to wiedzieć, to co robi jest po prostu samolubne. Rozmawiałeś z nią, ale skoro rozmowa nie przyniosła skutku to może spróbuj jeszcze raz. Jak wyglądało wcześniej wasze życie seksualne? Jeśli było dość aktywne to spróbuj wyciągnąć z niej przyczynę takiego postępowania, co się stało? Może przyda wam się jakaś terapia, wizyta u seksuologa. Jednak jeżeli żona nigdy nie była zbyt chętna do seksu to widocznie już taka jest, ma bardzo małe potrzeby. Najlepiej powiedz jej co czujesz, nic tak nie pomaga jak szczera rozmowa. Żona pewnie nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest ci źle, a podejrzewam, że nie rani cię celowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlupot męskich łez
hehehe suuuuuper sporty ekstremalne faceci mają problem z rozmową nie ogarniaja jej wielowątkowości i wyciągają złe wnioski :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo bezpośrednia dzicz
A jak bylo z seksem przed ślubem ? Chcecie mieć dziecko ? Jakie zabezpieczenie stosujecie ( jeśli o dziecku nie ma mowy na tą chwilą ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam Cie za cierpliwosc. Jak bylo z seksem przed slubem? Czy zona bierze tabletki?..Jezeli tak to mamy przyczyne bo po tabletkach bardzo czesto spada kobietom libido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×