Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on178

na co zwracecie uwage u facetow?co jest wyznaczniiem atrakcyjnosci?

Polecane posty

Gość on178

na co zwracacie najpierw uwagę? twarz,sylwetka jaki ubiór was pociąga jakie cechy charkteru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśśmiała czarna
Ogólnie na twarz, oczy, sylwetka, wzrost, ubiór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym żeby był wyższy postawniejszy i oczywiście ze zwracam uwagę na twarz. a co mnie pociąga?? szczerość ,uczciwość,poczucie bezpieczeństwa,humor,troska, staranie się o mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. wykształcenie 2. zawartość portfela 3. charakter - nie może być ciepłą kluchą, a twardym i konkretnym typem z ambicjami, ubiór, zapach (dobrych perfum) nie załamuj się, ale kolejność nie jest przypadkowa a kobiety są różne i bywają próżne jak np. ja pod tym względem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona165
wzrost i budowa ciała, twarz. jesli chodzi o ciuchy to uwielbiam facetów w koszulach :classic_cool: czy to biała, czy niebieska czy czarna to koszule mnie podniecaja. charakter jest jednak wazniejszy:) musi mnie szanowac, byc szczery, akceptowac mnie taka jaka jestem, miec poczucie humoru jednak nie lubie gdy faceci caly czas zartuja, lubie powazniejszych. musi byc rowniez zaradny i pewny siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adshjadsjkl;a
1. Niezależny, nie może mieszkać z rodzicami 2. Wysoki, dobrze zbudowany 3. Zadbany 4. zaradny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja natomiast ie lubie koszul wole takie rpzez głowe albo z kolnierzykiem polo atrakcyjnosc - musi wygladac na mniej niz 25 lat im mniej tym lepiej młodosć młodosc musi byc słodki chłopiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbnm,mnbvcx
1.studia 2.twarz, sylwetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najbardziej zwracam uwage na oczy ... musza byc ciemne , i ladny usmiech .. a jak ma jeszcze takie doleczki jak sie usmiecha toooo ... uh , sama moglabym zagadac ! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyński
A czy jest wykształcony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale najpierw na wygląd potem czy nie brudas zreszta to widac już po ubirze i ogolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna4254
Musi być murzynem wacek minimum 20cm musi mieć dużo kasy i swoje mieszkanie musi mieć wypasioną brykę najlepiej BMW jego rodzice powinni nie żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twarz, sylwetka, czy jest zadbany, dobrze ubrany, czy da się z nim pogadać i pośmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest wykształcony ? tego raczej na pierwszy rzut oka nie zobaczysz, ale po kilku minutowej rozmowie wystarczy sobie samemu odpowiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierkaaaaa
musi miec to ''cos'' pierwsza wazna jest OKLADKA nie oszukujmy sie....czyli czy zadbany9 ale tez nie taki typowy solar,kozak-maslak:),potem sposob bycia,czasem wymiana paru zdan wystraczy by stwierdzic czy burak czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak zęby - nie może mieć za krótkich za długich ani zbyt równych jak spiłowanych przy linijce musi mieć ładne kły do tego wykształcenie? nie to nie jest ważne, ważne by był ogarnięty :) troskliwy wesoły :) bez zarostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta ... To prawie ze 100% ja hhehehe :) Lysy nie jestem no i tez bardziej lubie sluchac hehhehe Nudzi mi sie sory ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dłonie. Facet musi mieć zadbane dłonie. Wzrost hm raczej nie, nie musi być wysoki bo ja jestem b.niska. Wygląd owszem. Wykształcenie niekoniecznie, można mieć poukładane w głowie bez papierka ze studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szefessa
może być trochę zaniedbany, jeśli będzie męski, mocny zarost przede wszystkim! to uwielbiam u facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×