Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nuda nuda i jeszcze 1 nuda

Jestem nudna jak to zmienić?

Polecane posty

Gość nuda nuda i jeszcze 1 nuda

jw.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuda nuda i jeszcze 1 nuda
a kto to jest? nie znam pisze prawde bo juz czuje sie całkiem osamotniona, nikt nie chce ze mna sie zadawac bo jestem nudna i chce to zmienic tylko nie wiem jal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa z Makiem !!!
Więcej się uśmiechaj, ludzie zaczną Cię postrzegać jako osobę radosną= ciekawą (a to chyba nie jest trudne?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa z Makiem !!!
2. Znajdź sobie hobby np. zacznij chodzić na aerobik czy zapisz się na naukę języka obcego (będziesz miała o czym opowiadać i poznasz na zajęciach nowych ludzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa z Makiem !!!
3. Zmień się wizualnie- zaszalej z fryzurą, makijażem czy ciuchem. Ludzie zawsze są oceniani najpierw według wyglądu, jeśli będziesz oryginalnie (nie śmiesznie) wyglądała to ludzie założą, że masz fantazję i jesteś ciekawa- zechcą Cię poznać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuda nuda i jeszcze 1 nuda
o to chodzi ze nie mam czasu na kursy itp. juz zrobilam ich pare w sowim zyciu z aerobikiem tak samo , nie mam jakiejsc fryzury bibliotekarki , mam jasne blond wloski. Ostatnio zrobilam sobie sztuczne rzesy, ale jak tylko jestem w wiekszym gronie zamykam sie w sobie totlnie i ws umie siedze cicho wogole sie nie odzywam. Nic mi nie przychodzi do glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womanizer baby
mam tak samo :o wydaje mi sie ze to kwestia charakteru, i moza to zmienic tylko w wyniku ciezkiej pracy nad wlasna psychika (jestem zby na to leniwa, juz wole sie zamknac w mojej skorupce nudziary) zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsxsfcsdf
Więcej się uśmiechaj, ludzie zaczną Cię postrzegać jako osobę radosną= ciekawą (a to chyba nie jest trudne?) 2. Znajdź sobie hobby np. zacznij chodzić na aerobik czy zapisz się na naukę języka obcego (będziesz miała o czym opowiadać i poznasz na zajęciach nowych ludzi) Ale jesteś nudna. masakra :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsxsfcsdf
w gruncie rzeczy życie jest trochę nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy lubią nudę, bo kojarzy się ze spokojem i stabilizacją Nie wiem czy jest sens udawać skoro jesteś jaka jesteś. Różnorodność jest piękna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsxsfcsdf
różnorodność nie jest piękna ani brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy jest nudny .... powtarza swoje nawyki - nawet błazen stosuje te same triki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ot..co...
nie jestes nudna tylko brak ci pewnosci siebie. popracuj nad ta kwestia i bedzie git 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdfdjilop
mam tak samo:O nie chce mi się rozmawiać zludzmi,na pytania odp tak lub nie.Im jestem starsza tym bardziej zamykam się w sobie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×