Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdfdfdsfds

Mój pierwszy pas do pończoch...

Polecane posty

Gość fdfdfdsfds

Chcę sobie kupić pas do pończoch, no i pończochy, ale nie wiem na co zwrócić uwagę przy wyborze. Macie jakieś sugestie? I jeszcze jedno, jaka jest numeracja przy pończochach? Jestem niska (160), więc nie chcę podciągać tych pończoch aż pod tyłek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdsfds
Sodoma, ten pas, oprócz walorów estetycznych powiedzmy :D jest też chyba dość praktyczny? (dzięki niemu nie zsuwają się pończochy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhamber
Jak jestes niska to przetnij sobie jedna na pol i zaszyj z jednej strony na palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdsfds
A ten pas nosi się tylko do stringów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie na tym
najlepiej zeby mial 6 przypinek po 3 na kazda noge oraz metalowe przypinki nie plastikowe reszta jest juz mniej wazna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.nylony.pl polecam stronę, klasyka jeśli chodzi o pończochy, gorsety i pasy. pończochy nylonowe, choć drogie, to są rewelacyjne. jeśli natomiast nie chcesz ładować tyle kasy na coś, co może Ci się nie spodobać to proponuję poszukać na allegro. tam jest mnóstwo rzeczy a pończochy najlepiej z Gatty. na 160 cm to chyba 1-2 będą pasowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdsfds
Dzięki wielkie za odp! Szczerze mówiąc na razie chcę kupić coś niedrogiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie na tym
moze byc nie tylko do stringow, i kup ponczochy do pasa a nie te samonosne z koronka bo zle je przypiac i gorzej wygladaja. te bez koronek sa bardziej sexi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I sexownie wygląda. Chociaż u mnie się nie sprawdza. Kupiłam jeden i niestety coś z zaczepami nie tak, a nie lubię jak te sznureczki tak bezwiednie wiszą, dlatego założyłam raz, kupiłam jeden i na tym koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie na tym
moze zle zapinasz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli niedrogo to allegro, ale faktycznie postaraj się o metalowe zapięcia, bo plastik czasem niedomaga... co do pończoch to ja również jestem zwolenniczką tych bez koronki, ale pod spodnie jednak wybieram samonośne bo wygodniej:) pas możesz nosić do stringów ale nie tylko. ważne, żeby wszystko do siebie pasowało zarówno kolorystycznie jak i fakturą materiału:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętaj też o tym, że majtki nosi się na pas/gorset (ułatwia to sprawę przy korzystaniu z toalety) więc musi być on odpowiednio wykrojony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdsfds
O matko, jakie to wszystko skomplikowane... :) Już się pogubiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosi się to? Myslałam, że to relikt przeszłości jak gorsety i krynoliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdsfds
Młoda_smutna, jak to? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję jeszcze raz, http://www.nylony.fora.pl/ tam jest forum typowo pończochowe, masz od razu podane odnośniki do sklepów:) i bardzo dużo porad praktycznych na dobry początek:) sama korzystałam z ich doświadczenia i artykułów więc gorąco polecam! jedyna taka strona w polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anke - no wiesz, ja noszę i pończochy na pasie i gorsety ;) Tylko krynoliny nie mam gdzie ubrać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdsfds
Młoda, dziękuję, ale kurczę... drogo :) Jak na początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zdjęciu żadnych nie widać, a lepiej żebyś na początek kupiła sobie coś gotowego (bo samodzielny montaż troszkę może wkurzyć i zniechęcić;P) gorsety i pończochy wciąż mają swoich odbiorców:) podkreślajmy naszą kobiecość:) dla mnie nie ma nic gorszego niż założenie rajstop... czuje się w nich całkiem aseksualna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego najpierw poczytaj sobie to, co ktoś mądry tam napisał. jak należy wybrać pierwszy pas, żeby to pokochać a nie zrazić się:) a obiecuję Ci, że jak Ci się spodoba to szybciutko tam wrócisz, żeby coś zamówić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdsfds
Właśnie strasznie mi się podobają te zapięcia, pończochy itd :) Jestem dość filigranowa, i nie lubię rajstop, dlatego pomyślalam o tym, ale z tego co tu piszecie dobór tego wszystkiego wcale nie jest taki prosty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdsfds
Ok młoda, wielkie dzięki, poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×