Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iiiiiiiiiooooooooooo

jaka powinna byc zona z waszych marzen? pytanie do facetow :)

Polecane posty

Jak ? Porozciągane spodnie - dresy, jakieś t-shirty w rozmiarach ciążowych :o itd :o A gdzie spodniczka, gdzie obcisłe taliowane podkreślające figurę ubrania ? I nie tłumaczcie się, że nie chcecie tak się ubierać bo wiem dobrze, jakie jesteście kobiety. Zależy Wam na tym aby się podobać, to dlaczego jesteście nielogiczne ?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezkompromisaowa
kotku trudno chodzic w seksownej spódniczce i bluzeczce w domu jak mąż oszczędza na ogrzewaniu - to tylko jeden przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie akceptuję postawy roszczeniowej. Żona ma być partnerką a nie "utrzymanką". Jeśli nie pracuje - ok. Ale dom ma być zadbany, zawsze wyprasowane koszule, garnitury, ugotowane dobrze, dzieci zadbane." To mi się podoba;) No, ale w końcu wymarzona:) Czy ja wiem PPL czy by kobiety tak się rozpisywały, przynajmniej nie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi mieć: - ciemne oczy - długie, ciemne włosy (brunetka) - około 175-180 cm wzrostu - mieć długie nogi - piersi proporcjonalne (nie mam fioła na punkcie wielkich) To tyle, jeśli chodzi o aparycję, haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obcisłe taliowane o ja pierdykam ;D jakaś nowomowa powstraje;D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunczako
przecież te dzieci typu Student nie maja pojęcia jakie cechy ma dobra żona, oni są w stanie wyobrazić sobie tylko wymarzoną panienkę do zaliczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma..........
a po co komu dobra żona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma..........
wgl [po co żona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzrost 165-175, normalna sylwetka (nie gruba i nie chuda), akceptować mnie takiego jaki jestem, nie wulgarna, w miarę miła, uczuciowa, ciepła, nie solara (bez operacji plastycznych), nie może być wredną babą, obojętnie czy będzie dziewicą czy nie, dbająca o siebie, nie musi być inteligentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mdtg.
ja tam szukajac faceta chce zeby -nie pil,nie bil,nie byl brzydki bardzo i tyle:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"fiku mikuuu ja wiem że szukasz inleligentnego faceta z bajki..." Oooooo to już wszyscy wiedzą? miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mdtg.
A chcacy dziewic sami jestescie prawikami rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×