Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaraaak 00

Jaka wybrac wodke na wesele??

Polecane posty

Gość szaraaak 00

???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiezdecydowanaNarzeczona
My z narzeczonym zastanawialiśmy się nad Absolwentem, bo tylko ta wódka nam przypadła do gustu, ale podobno nie bardzo pasuje na wesele, więc wybór padł na Krupnik. Nie mam pojęcia jak ona smakuje ale wiele osób ją chwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie rzyganie
oj bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiezdecydowanaNarzeczona
Jak ktoś pić nie umie to po każdej wódce będzie rzygał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele_morele
my wybralismy gorzką żołądkową de lux i sprawdziła się w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maximus_sumixam
"jak ktoś nie umie pić" - jakie rady :) no nie moge:) na wesele idzie się po to żeby właśnie pić i nawet jeżeli ktoś wypije za dużo to wódka ma być taka żeby nie rzygał. Co w tym złego że ktoś się upije na weselu ? Co wtedy mu powiesz "Jak ktoś pić nie umie to po każdej wódce będzie rzygał. "? Niestety w sklepach sprzedają gnój, którego nie warto pić bo "wódka" sklepowa to praktycznie sama chemia woda z kranu, po której właśnie się rzyga. Bo jakość wódki zależy przede wszystkim od wody, jak jest zła to efektem tego jest później kac. Najlepiej jest zrobić wódkę samemu, tylko trzeba kupić dobry spirytus rektyfikowany, z dobrej partii (najlepiej samemu sprawdzić). Sam czytałem w gazetach historię jak do supermarketów/hurtowni wstawiano lewą wódę pędzoną z rozpuszczalników, która miała tylko znaczek akcyzy i wszyscy się zachwycali jaka dobra była impreza bo wszyscy rzygali. Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żołądkowa de lux czysta lub absolwent My mieliśmy te wódeczki z nalepkami wódka weselna i goście pili i smakowało:P Byłam na jedym weselu gdzie był absolwent i jakaś taka droższa wódka I wiesz co?Tej drogiej nikt nie chciał pić Takze lepiej podac cos sprawdzonego i niedrogiego niż szpanować drozszym a potem zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytajka ****
no my też będziemy mieć żołądkową, będzie czysta i kolorowa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieliśmy stumbrasa z kłosem, bardzo dobrze się sprawdziła i ładnie wyglądała na stołach :) Goście bardzo chwalili. Niestety nie wiem jak ona wygląda cenowo w porównaniu z innymi bo nie ja zajmowałam się alkoholem na wesele i generalnie alkoholu raczej nie piję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my
będziemy miec 'pana tadeusza'. wychodzi taniej jak zadzwonicie bezposrednio do dystrybutora z waszego rejonu-nam powiedzial niewiele ponad 20 zl+ 0,5 l za kazde 10l myslelismy tez nad krupnikiem, ale ze załozylismy sobie ok 20zl za pół litra to wybór padl na tadeusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak komu nie pasuje
To niech sobie na wesele przyniesie flaszkę, a nawet dwie flaszki takiej, jaką lubi. Lubi finlandię, to niech finlandię sobie przyniesie. Przecież może z koperty "potrącić sobie" wartość tej flaszki, czy dwóch. Zastanawiam się, gdyby gościom powiedzieć, że na stołach nie będzie żadnej wódki, a każdy ma sobie przynieść swoją i może wyciągnąć za to z koperty jej równowartość. Strasznie ciekawi mnie, jaką wtedy ludzie by poprzynosili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmid
my mieliśmy Finlandię, bo to naprawdę dobra wódka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kupiliśmy na wesele świetną Żubrówkę :) Sprawdziła się doskonale. Trzeba zaplanować 0,5 litra na osobę i wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my mieliśmy Soplice
i nikt nie rzygał :p goscie bawili się super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfgrh
a my mamy palace, swietna cena jak za wodke robiona z ziemniakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciekkkk
Najlepiej na wesele jest jednak wybrać coś standardowego, czyli polska dobrą żubrówkę, która od lat jest taka sama i nie psuje jej zachodni rynek kiepskich alkoholi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOPKA
gorzka zoladkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOPKA
de lux of kors :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze sredniej polki
ja rzygam po zubrowce, ludzie chwala stocka tez rzygam. Pic nie umiem? a co to znaczy umiejetnosc picia? alkoholikiem nie jestem by byc w piciu perfekcjonistka. W ciagu wesela wypijam okolo. 10 kieliszkow (wychodzi po 1 na godzine) pijana na weselu nigdy nie bylam. Trzymalam fason, a w domu po odespaniu wstawalam z wielkim bolem glowy, i nic nie moglam robic tylkonad kiblem i rzygalam. Po kazdej wodce mozna rzygac zalezy od predyspozycji organizmu. Niestety na weselach rzadko pojawia sie inny trunek niz wodka. Ja bym chetnie napila sie czegos po czym nie mialabym rewolucji kolejnego dnia. A luskusowana to najwiekszy shit. Jak mozna podac az tak tania wodke? to sam otyczy sie zubrowki. Nie twierdze, ze na stolach ma stac finlandia ktora zreszta tez mnie nie zachwyca. Ale cos chociaz z przedzialu cenowego 20 zl stock, wyborowa, pan tadeusz. I tak zawsze trafi sie osoba, ktora sie porzyga niezaleznie czy wypije duzo czy malo, bo wodka to scierwo ohydne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mielismy stocka
stock..bylismy zadowoleni, goscie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anginka 28
tylko nie krupnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirikoolla
Żubrówka to najlepsza decyzja :) butelka ładnie prezentuje się na stołach no i oczywiście walor smakowy przeważa, u mnie była na weselu i nie słyszałam jęków czy narzekań na nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ktora zubrowka, ta tradycyjna czy biala, ja ostatnio pilam na wesele zoladkowa de lux, a na swoje wesele juz sama nie wiem, co mamy kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×