Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pappa dotter

Budowa domu - zaczynać czy czekać aż będzie kasa na całość?

Polecane posty

no to powodzenia:) ja wolę standardowe domki ,nie rzucające się zbytnio w oczy ,poza tym system alarmowy i kamery i tak są niezbędny w tym przypadku.W niedalekiej przyszłości mamy zamiar zagospodarować strych ,bo mi w sumie jednej rzeczy brakuje ,typowej suszarni . Mój mąż też chce siłownie http://www.voila.pl/284/bnfcp/?1 1-wiadomo przedsionek 2-hall 3-kuchnia 4-kotłownia 5-salon-jadalnia 6-siłownia 7-pokój córki 9-garderoba 10-nasza sypialnia 11/12 ściany nie ma i jest łazienka nasza tylko 13 lazienka córki 14-wc 15 gabinet 16garaż na 2 auta 17 taras -będzie powiększony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie piękny jak się go zrobi do końca:P esterko jak tobie się nie podoba no cóż gusta są różne ,ja w każdym bądź razie nie mogę się już doczekać wykańczania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jennifer8787*** szczerze? Dom bardzo mi się podoba:) fajnie, że nie jest to dom piętrowy, wysoki tylko parterowy. Dach mi się też podoba:) z tego co pamiętam ze zdjęcia, które wstawiałaś już kawałek czasu temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haadia dzięki:) no wiadomo ,że są różne gusta ,jednym się podobają parterowe innym piętrowe itp itd.wszystkim nie dogodzisz.Najważniejsze ,że podoba się mi i mężowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrufkaa
estera ma rację , jużkiedyś czytałam jak krytykowała tan dom , mi teżsię nie podoba , była jest ciężka i zbyt zwarta , wielka jednolita połać dachu , budynek jak kloc znam sięna tym bo studiuję architekturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaMamaMłodaMama
My z Mężem budowalismy sie stopniowo. Nic nie idzie zrobic odrazu. Jak sa pieniądze na dany etap to jeszcze jakoś to idzie, bo odrazu wszyscy fachowcy Ci nie przyjdą, bo maja inne roboty. My sie budowalismy od 2005 roku i dopiero od miesiąca mieszkamy w tym domku. Trwało to naprawde długo, ale pomału, za zarobione pieniądze i bez kredytu. Mamy dom 130m2 z garażem, 3 pokoje, salon z kuchnią, łazienka, ubikacja oraz mała pralnia. Najwazniejsze to prowadzić zeszyt z kosztami i umowami z fachowcami - bo wiadomo, ze wiele rzeczy bedzie reklamować powołując sie na umowy!!! Jak masz jakies pytania to chętnie poradzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaMamaMłodaMama
"jennifer8787*** no to powodzenia ja wolę standardowe domki ,nie rzucające się zbytnio w oczy ,poza tym system alarmowy i kamery i tak są niezbędny w tym przypadku.W niedalekiej przyszłości mamy zamiar zagospodarować strych ,bo mi w sumie jednej rzeczy brakuje ,typowej suszarni . Mój mąż też chce siłownie http://www.voila.pl/284/bnfcp/?1 1-wiadomo przedsionek 2-hall 3-kuchnia 4-kotłownia 5-salon-jadalnia 6-siłownia 7-pokój córki 9-garderoba 10-nasza sypialnia 11/12 ściany nie ma i jest łazienka nasza tylko 13 lazienka córki 14-wc 15 gabinet 16garaż na 2 auta 17 taras -będzie powiększony http://www.youtube.com/watch?v=EPo5wWmKEaI&am p ;ob=av2n" A KTO TO SPRZĄTA??????? Masakra!!!! Takie wielkie? Ile to metrów ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennifer :) dzięki :) Młoda mama :) u nas będzie budować firma, która zajmuje sie wszystkim i dzięki temu nie trzeba sie martwić o fachowców a przy okazji będzie taniej :) tzn taniej dlatego że to rodzina a nie że firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem czy takie wielkie? wielkie to będzie jak się zagospodaruje strych;). Sprzątać będę ja i sprzątaczką którą wynajmę.Jakoś damy radę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jeśli są pozałatwiane wszystkie formalności na początku i jest kasa na przykład na fundamenty, to można startować z wylewaniem, a potem dozbierać. My wykonaliśmy fundamenty z firmą http://www.zambetodrzykon.pl/ i czekamy teraz na wiosnę, aby dalej murować ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pociągne temat bo też mnie to interesuje. Jak to wygląda w dzisiejszych czasach. Budowac etapami czy od razu na gotowe, z kredytem do końca zycia? Bez kredytu z kolei będę budowac też do ..końca zycia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy przenioslam sie w lata 50-te… nie - to polska wspolczesna bo zniszczony przez komunizm kraj musi nadrobic jakies 60 lat 333 www.youtube.com/watch?v=aNC-LLh2dn4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płot Bud
PŁOTBUD jest czołową firmą działającą w branży systemowych ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości surowców oraz stałej kontroli produkcji staramy się sprostać wymaganiom Klientów oraz gwarantujemy doskonałą jakość oraz wytrzymałość naszych produktów. Wszystkie nasze wyroby jesteśmy w stanie zamontować na terenie całego kraju, posiadamy wykwalifikowane ekipy montażowe, jakość świadczonych przez nas usług potwierdzona jest licznymi referencjami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa zapytania ofertowe udzielając wszelkich możliwych wyjaśnień i sporządzając stosowną wycenę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×