Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strachprzed przysiegą

Przysięga ?

Polecane posty

Gość strachprzed przysiegą

Hej w grudniu mam slub i niczym sie tak nie przejmuje jak wypowiedzeniem przysięgi ... może to dla niektórych głupie ale boje się że albo dostane glupawy z nerwów i będe się smiac jak wariatka albo będę tak płakac że słowa nie wypowiem jak było u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic z tych rzeczy u nas nie miało miejsca :) Chyba większość panien m.boi się pomyłki, rozpłakania akurat w tym ważnym momencie. Pamiętam, że po prostu patrzałam w oczy partnera i chyba nawet w tym momencie nie miałam świadomości, że kościół jest pełen gości. Będzie dobrze. Nie stresuj się niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się bałam przysięgi ale okazało się, że strach ma wielkie oczy :) Oboje powiedzieliśmy ją powoli, głośno, wyraźnie i bez pomyłek, rzeczywiście nie myśli się wtedy o kamerzyście, fotografie i kościele pełnym gości :) Jesteś tylko Ty i już Twój za chwilę mąż. Dla mnie np duuużo gorsze było przejście do ołtarza, rany, tyle oczu w Ciebie wlepionych, widzisz łzy i/lub uśmiechy na twarzach najbliższych Ci osób, u nas jeszcze była przepiękna oprawa muzyczna i w tamtym momencie czułam że drży mi DOSŁOWNIE każdy miesięń na twarzy, co chwile musiałam zerkać w dół bo łzy napływały mi do oczu. Kiedy już dotarliśmy wreszcie przed ołtarz odetchnełam z ulgą i do końca mszy nie przeżyłam już takiego stresu a przysięga była bardzo radosną chwilą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet uważa za idotyzm, że słowa przysiegi trzeba powtarzać za księdzem.... mówi, że on nie jest aż takim debilem, żeby 2 linijek sie na pamięć nie nauczyć... w sumie troche racji w tym jest.. a z ta przysięga to opowiem wam taka historię.. ;) na WeddingTV jest taki program "Nasz wielki dzień" czy jakos tak i tam młodzi opowiadaja o swoich przezyciach związanych z tym dniem i na koniec jest kilka kadrów z ich filmu z wesela :) i kilka dni temu ogladałam taki jeden, gdzie kościelnym był starszy pan, który trzymał mikrofon i gdy panna młoda wypowiadała słowa przysiegi, to on zamiast ten mikrofon trzymac przy ustach PM, trzymał przy ustach ksiedza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×