Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka sobie ona.

WASZE ULUBIONE---przysłowia, powiedzenia????

Polecane posty

Ja mam kilka, których używam bardzo często....np. ,,dobrymi chęciami piekło wybrukowane,, ,,nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło,, ,,tego kwiatu pół światu,,---to jak mnie misiek wkurzy:P ,,dajcie mi ludzie a ja zrobię,,---powiedzenie mojej babci,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadadadadadf
jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził memento mori ośmiel się być mądrym - Horacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noto ja
Jak to mawiał pewien Łukasz, ręką konia nie oszukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noto ja
a to pasuje do niektorych -po trupach do celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhihihiihihiihhhhhiiiiiii
nie dziel skóry na niedźwiedziu wyjątek potwierdza regułę nie od razu Rzym zbudowano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i powiedzonko, do którego mam sentyment i będę pamiętać do końca życia...jak wyjeżdzałam za granicę mama mi powiedziała ,,pamiętaj, za granicą Polak-Polaka w dupę harata,,---i się sprawdziło, Polak polaka to by sprzedał za łyżkę wody, a pomóc nie pomoże na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfasdfsaf
Baba z wozu koniom lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech.........
ktoś tu posty kasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolita
Żeby kózka nie skakała to by ślimak pokaż rogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfasdfsaf
rozsan Chyba chciałaś powiedzie że ....utopiłby w łyżce wody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rozsan
właśnie wyjeżdżam za granicę serio radzisz unikać Polaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogo chcesz oszukać?
g***wna batem nie ukręcisz :D sieroty z gówna bata nie ukręcisz! no nie mogę... a moje: jak w kij pierdział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfasdfsaf
do rozsan właśnie wyjeżdżam za granicę serio radzisz unikać Polaków? No tak mówią, ja nie byłem, ale wszystkich co znam co byli to mówią że zagranicą dla polaka jest najgorszy drugi polak, jak dla mnie to pojebane, ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze radzę unikać rodaków, ja przyjechałam..nikogo nie słuchałam że się na Polakach zawiodę...a jednak zawiodłam się bardzo.!!! byli tacy których jak zapraszaliśmy na obiadki, sradki, to było fajnie jak im pożyczyć pieniądze to jak najbardziej...ale jak mój misiek został bez pracy i nie mieliśmy przez3 miesiące co do gara włożyć to nagle wszyscy uciekli:( teraz jestem tego zdania i nauczyłam się odmawiać prosto w oczy! mówię mam, ale Ci nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfasdfsaf
rozsan Bo to trzeba "Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rozsan
w sumie zauważyłam, że wszyscy rodacy mi piszą na forum o emigracji, żebym nie przyjeżdżała że kryzys, beznadzieja i w ogóle ciężkie życie ale jak coś to sami tam siedzą i jakoś wyjechać nie chcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś mówi ci do ucha "nie ma tego złego" - walcz. Życie jest nieprzewidywalne. Jeszcze nie skończyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za tzw glebokiej komuny
bylo powiedzenie" nie matura lecz chec szczera zrobi z ciebie oficera".Odzewem na to bylo" Nie pomoga szczere checi z gowna bata nie ukreci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adfasdfsaf---yyy ja jestem już za granicą jakiś czas, i wolę tu być i tu klepać ew.biedę niż w PL. tu mam mieszkanie i życie na poziomie w Polsce bym tego nie miała..ale ja tu żyję już na stałe, a nie przyjeżdzam na kilka tygodni i gnam z powrotem do kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak nie wiem, że się nie da to zrobię" "po trupach do celu" "o ja pierdolę..." - po czym ruszam dupę i robię cokolwiek muszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×