Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weekend

zmysłowe rozbudzenie iskierek namiętności

Polecane posty

Gość weekend

Zmysłowym dotykiem warg przymykam Twe oczy, otulając się ciepłym dotykiem mojego oddechu. Usta wyzwalają czułe iskierki namiętności, zamknięte w głębi Twej cudownej duszy. Uwalniając westchnienie spełniającej się ekstazy, długo wyczekiwanej rozkoszy naszych serc i umysłów. Delikatnie i powoli nasze drżące i spragnione siebie ciała, pozbywają się ubrań by wtulić się w siebie nagie. Spragnione swego ciepła, czułości, namiętności, żaru naszych pragnień i fantazji. Leżymy spleceni, wtuleni w siebie, wpatrzeni w blask pożądania naszych lśniących oczu. Drżąc z podniecenia, z radością wypełniającą nasze serca i dusze. Że spełnia się to o czym zawsze marzyliśmy, że możemy okazać sobie tą czułość i namiętność o której tak wiele pisaliśmy. Szeptaliśmy sobie, pieszczotą naszych dłoni wyobrażając sobie jak to by było gdyby... Teraz to się spełnia, to nie sen - to rzeczywistość. Przyśpieszone bicie ser, głębokie oddechy. To wszystko się łączy, stając się jednością naszego spotkania. Które pragniemy by nigdy się nie skończyło, by trwało wiecznie. Ta bliskość i żar jeszcze mocniej nas rozpala, w powietrzu unosi się zapach naszych ciał. Tak spragnionych siebie,tak spragnionych spełnienia naszych pragnień. Moja twarda męskość wtulona w ciepło Twojego rozpalonego ciała, Twe piersi nabrzmiałe z twardymi sutkami wtulone w mój tors. Nasze usta zbliżają się ku sobie, smakują się namiętnie i czule. Przełamujemy wewnętrzne opory, zatracając się w sobie. Pragnąc być, pragnąc trwać, pragnąc oddać każdą cząstkę siebie. Byśmy w końcu poczuli to łączące nas pragnienie, by podziękować sobie za czas który czekaliśmy na tą chwilę. Zmysłowy dotyk pocałunków sprawia że wtulamy się w siebie jeszcze bardziej, leżąc nadzy na łóżku. Nasze dłonie odkrywają każdy milimetr naszych ciał, które drżą od delikatnego dotyku. Wolnego poznawania naszych pragnień, które wyjawiliśmy sobie szeptem wśród chwil naszych marzeń. Tym bardziej potrafimy odnaleźć czułe miejsca i sprawia że rozkosz dotyku jest jeszcze większa. Usta przywierają do siebie w szale namiętnych pocałunków, pełnych tęsknoty, zaufania i oddania. Iskierki namiętności rozpalają nasze zmysły, a ciała zmysłowo ocierają się o siebie. Leżysz na mnie, czuję słodki ciężar Twego seksownego ciała. Które tak bardzo mnie podnieca, tak bardzo mnie rozpala. Ma męskość pręży się pomiędzy Twoimi zgrabnymi, delikatnie rozchylonymi udami, dotykając Twojej muszelki, która jest taka gorąca i wilgotna. Pragnę Cię całej, z każdą sekundą coraz bardziej. Pocałunki nie ustają, trwają wieczność. Nasze usta nie mogą się nacieszyć tym spotkaniem, języki tańczą wokół siebie i czule się pieszczą w naszych ustach. Zmysłowo naprężam moją męskość, by w ten delikatny sposób czule dotykała Twojej muszelki, której wilgoć spływa po prężącym się członku. Ty sprawiasz że jest taki twardy, taki spragniony dania Ci rozkoszy, przeżycia naszej ekstazy, najcudowniejszego połączenia naszych ciał którego tak nie możemy się doczekać. Chcemy by ta chwila trwała jak najdłużej, by nigdy nie minął ten czas. Proszę byś położyła się na brzuszku, ufnie choć z tęsknotą w oczach za pocałunkami kładziesz się. A ja przykucam na Twoją zmysłową pupą, pochylam się i odgarniam włosy z Twojego karku. Gorące wargi muskają jego skórę, język pieści najczulsze punkciki rozpalając Twe zmysły. Kiedy tak pochylam się twarda męskość wtula się pomiędzy Twoje pośladki, leżąc na słodkim rowku pomiędzy nimi. I gdy poruszam się w górę i w dół, oraz na boki całując Twoją szyję i kark, on mokry od Twoich soczków muska i ociera się o gorący rowek w którym słodko leży. Wypinasz ku niemu pupę, prężysz ją by czuć go jeszcze bardziej. Uśmiecham się i całuję Twoje ramiona, spływając pocałunkami na Twoje plecy. Muskam je gorącymi pocałunkami, wijąc się językiem po kręgosłupie i pod łopatkami. Wolno spływając w dół ustami, po Twojej delikatnej i cudownie pachnącej skórze. Zmysłową pieszczotą mój członek zsuwa się niżej, prawie dotykając Twojej wilgotnej muszelki. Ocieram jego nabrzmiałą główką, o delikatne płateczki Twojej wilgotnej rozkoszy. Czule je rozchylając i muskając twardą męskością. Usta pieszczą Twoje biodra i zagłębienia tuż nad pupą, które pieszczę wilgotnym językiem. Wijąc się schodzę na prężące się i napięte pośladki, które zwilżam długimi i namiętnymi liźnięciami. Gorącymi pocałunkami smakując Twoje ciało, milimetr po milimetrze. Rozkoszując się smakiem, ciepłem, dotykiem Ciebie całej. Zmysłowymi liźnięciami wiję się po rowku między pośladkami, które czule zaciskam i rozchylam masując je moimi dłońmi. Palce obrysowują Twoje biodra, a język wije się po udach tuż przy wilgotnej muszelce, które ukazuje się moim oczom spomiędzy rozchylonych ud. Jest taka piękna, taka cudowna. Że nie potrafię się oprzeć, zanurzając pomiędzy jej płateczki język. Smakuję Cię, Twoją pyszną rozkosz, Twoje cudowne podniecenie, wsłuchany w ciche westchnienia które dodatkowo mnie rozpalają. Czuję jak płoniesz, cieszę się że mogę Ci pokazać jak jesteś dla mnie ważna, jak bardzo cudowna i wyjątkowa. Język pieści uda a pocałunki spływają na łydki aż po kosteczki Twoich stóp, które ujmuję w dłonie by obsypać je pocałunkami, by wić się językiem pomiędzy paluszkami które ssę. Jeden po drugim, patrząc w Twoje płonące z pożądania oczy kiedy odwracasz się na plecy. Jesteś taka piękna, taka zmysłowa, taka podniecająca, taka seksowna, bardzo Cię pragnę. Rozpoczynam pocałunkami podróż w górę Twojego zmysłowego ciała, pnąc się po zgrabnych nóżkach. Mijam kolana gorącymi pocałunkami, sunę językiem po udach, które tak kusząco rozchylasz, robiąc dla mnie miejsce pomiędzy nimi. A płateczki Twojej rozkoszy rozchylają się dla mnie, zniewalając i zapraszając do złożenia im hołdu naszego uczucia. Mój gorący oddech coraz wyżej sunie po Twoich udach, które muskam wilgotnym językiem. Wijąc się nim coraz wyżej, i wyżej. Aż delikatne pocałunki, obsypują Twój rozkoszny trójkącik, a język wije się po nim, muskając czule krawędź Twojej muszelki. Scałowuję namiętnie Twoje soczki, smakuję ich, rozkoszuję się nimi zlizując je. Język otula Twój rozkoszny guziczek i namiętnie go pieści. Wzdychasz głośno z rozkoszy, Twe dłonie pieszczą Twoje nabrzmiałe piersi, palce ocierają się o twarde sutki. Wije się językiem dookoła guziczka, dotykając go raz po raz. Masując go, pieszcząc, wirując się wokół niego, coraz szybciej i szybciej, by doprowadzić Cię do szaleństwa. Na skraj ekstazy, by Twoje uda oplotły moją głowę, w cudownym uścisku namiętności, Twe palce wplatają się w moje włosy, a ciało drży w oczekiwaniu na nadchodzącą falę orgazmu. Mój język wsuwa się w ciebie głęboko, wolnymi ruchami masując Twoje rozpalone wnętrze. Cudowne drżenie oznajmia mi że ulatujesz ku ekstazie, zlizuję ją i scałowuję delikatnie. Uspokajam to wspaniałe drżenie, czułymi muśnięciami ust. Które powoli suną w górę, na Twój brzuch. Język zanurza się w rozpalonym pępuszku, który pieszczę czule. Sunę coraz wyżej, by wilgotnym językiem obrysować Twoje nabrzmiałe piersi. Gorące pocałunki obsypują ich skórę, a język pieści je zmysłowymi liźnięciami. Które zataczają kółeczka wokół naprężonych sutków. Obejmuję je ustami. Obsypuję namiętnymi pocałunkami i ssę czule. Słysząc kolejne cudowne westchnienia, z Twoich słodkich ust. Męskością dotykam Twojego uda, nabrzmiałą główką dotykając wilgotnej muszelki. Całuję namiętnie Twoje piersi, pieszczę je językiem. Liżę, masuję, pocałunkami przechodząc na Twoją szyję, którą odchylasz spragniona pieszczot. Język czule ją muska, a usta pieszczą każdy skrawek Twojej rozpalonej skóry. Czuję Twoją dłoń która dotyka mojej nabrzmiałej męskości, czule ją masujesz i zagłębiasz jego główkę w swojej wilgotnej muszelce. Ruchami pełnymi delikatności zanurzam go w Tobie, coraz głębiej i głębiej, aż cały wsuwa się w Ciebie. Patrząc w Twoje piękne oczy zastygam w bezruchu, pragnąc czuć Cię tak zawsze. Głaszczesz moje pośladki, oplatasz mnie swoimi nogami. A ja naprężając mięśnie męskości, masuję Twoje rozpalone wnętrze. By zacząć delikatnie ocierać się nim, o wilgotne ścianki Twojej muszelki. Poruszam się zmysłowo w Tobie, czułymi pchnięciami. Nasze spocone ciała, rozpalone do czerwoności tulą się do siebie. Torsem ocieram się o Twoje nabrzmiałe piersi, tak cudownie uwypuklone z podniecenia, prężące się ku mnie. Ruchy naszych ciał są coraz bardziej namiętne, coraz gorętsze, poruszamy się w spólnym rytmie, potęgując nasze doznania. Nie hamujemy się przed spełnieniem naszych pragnień, naszych stęsknionych rozkoszy fantazji i marzeń. Głośno jęczymy, łącząc się w cudownych odczuwaniu rozkoszy. Wbijasz paznokcie w moje pośladki, pragnąc bym mocniej i głębiej wchodził w Ciebie. Poruszam się tak jak tego pragniesz, coraz szybciej, coraz namiętniej, coraz głębiej. Tak czule jak nikt nigdy dotąd, dając Ci wszystko co tylko dać potrafię. Jęczymy, wzdychamy, coraz szybciej i szybciej, coraz namiętniej, coraz głębiej, coraz czulej się kochając. Aż ciała i zmysły rozpalone do czerwoności nie wytrzymują tej rozkoszy, Twoja muszelka otula drążąc moją pulsującą męskość. Zamykamy usta w namiętnym pocałunku, który trwa i trwa. Zastygamy w bezruchu wspaniałego orgazmu, cudownej ekstazy naszych dusz i umysłów. Które łączą się w jedność i trwają od dziś już na zawsze w sobie. Wtuleni w siebie, drżąc leżymy, bez słowa, bo wiemy, że nikt nam nie odbierze tego co właśnie się wydarzyło i już na zawsze odmieniło nasze życie, jesteśmy pewni że to dopiero początek, nadchodzącej - rozkosznej przyszłości. jeśli się podobało zapraszam do komentowania i pisania weekend_78@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłes to rozbic na 15 postów?😭 nie lubie takich monologów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weekend
c.d. bez słowa, bo wiemy że nikt nam nie odbierze tego co właśnie się wydarzyło i już na zawsze odmieniło nasze życie, jesteśmy pewni że to dopiero początek, nadchodzącej - rozkosznej przyszłości. jeśli się komuś spodobało zapraszam do wyrażania swoich opinii i pisania weekend_78@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awiska
Jak zwykle pięknie i erotycznie. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdola za dlugie
i nie chce mi sie czytac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastygamy w bezruchu wspaniałego orgazmu, cudownej ekstazy naszych dusz i umysłów. Które łączą się w jedność i trwają od dziś już na zawsze w sobie skonczyliscie razem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei normalnie nie da się nawet przy was zrelaksować przy 🖐️ :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro dojrzałem to tylko się przywitam, cześc Nei, cześc Fał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się tak fajnie rozmarzyło 😭 bestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhueik
sobie streszczę wam ale od tyłu facet bzyka kobietę i dochodzą razem przedtem musiała jego flaka włożyć bo sam nie trafił ale wcześniej jej minetkę zrobił i tak się zmęczył że nie mógł mówić a na początku a co w pupę przciesz atmosfera nie lubi smrodu DŁUGIE NUDNE I GRA WSTĘPNA TO NIE SEX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie :P jakbym się przypierdalala, to bym napisała, że za dużo powtórzen jest, ubogie słownictwo, błędy gramatyczne, błędy stylistyczne i za bardzo rozwleczone :D A przecież byłam mila i tylko się muszelka zniesmaczylam :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i klasycznie, bez empatii i wstrzymania, bez sumienia i szacunku.......rozyebali topike 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No. Bo na przykład dlaczego, dla lepszego klimatu, nie napisał, że jej pojedzie wilgotnym kalmarem po plecach? No dlaczego? Ale "muszelka" jest ok? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małze są smaczne :P jak grzybki konserwowe :classic_cool: i dawno nie było takiego topika 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhueik
Moja twarda męskość wtulona w ciepło Twojego rozpalonego ciała twarda męskość wtula się pomiędzy Twoje pośladki A ja naprężając mięśnie męskości,masuję Twoje rozpalone wnętrze czyli słaby jest i tyle musi długo na początku by nie wypalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weekend
dziękuję tym którzy zrozumieli o co mi chodziło, a tym którzy zazdroszczą i mają inne poglądy, no cóż po to każdy człowiek jest inny by lubić co innego, osoby lubiące wulgaryzmy i zboczenia mają swój świat którego nie neguję, a ci którym kultury brak - no cóż takich już nic się nie nauczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko fajnie tylko błagam nie "muszelki"... kobiecość, skarb..nawet zwykła cipka byłaby lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszelka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo "soczysta brzoskinka" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najgorsza jest "myszka". Jak facet tak powie to od razu wiem że nie wpuszczę go między kolana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×