Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarnuszka...

Miłego dnia Wszystkim życzę

Polecane posty

Też bym nie pogardziła słoneczkiem i temperaturą w okolicach 25-30 stopni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chce snieg!! :D:D .Moja corka niemiala jeszcze pozadnej zimy..u nas snieg jest zawsze 20 minut..i po sniegu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia ... ja mam tak blisko, a nie pamietam kiedy byłam w górach :o W tym roku ale na wiosnę . Te zdjęcia co widziałas moje to własnie z tamtego pobytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponad 6 lat. A ostatnio mam napady i chce wracac do polski..a w sumie nie mam za bardzo do czego. Cala rodzinka poza granicami, juz przestalam nawet teskinc ..nie ma za czym. Marzy mi sie jakis cieply kraj,np. australia, lub hiszpania.Ale jak pomysle znow zaczynac wszystko od nowa..odrazu mi sie odniechciewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ... ja to samo bym zrobiła , wyrwała sie ze starego świata żeby zapomnieć o wszystkim złym . Tylko nie mam gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu moze jakies egzotyczne wakacje?? Garaca plaza,pod palma z drineczkiem w rece..i sexi kelner na zawolanie ....:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolcia zmykam ,leci moj program musze goladnac. Jak bede miec wolna chwilke wpadne jeszcze dzisiaj. Buzka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Marta .. ja wczoraj o tej porze dawno spałam ;) i sniłam o urlopie na plazy wsród palm :D Miłego i cieplutkiego dzionka Wszystkim zyczę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor. Jolu ja wczoraj caly dzien spedzilam w szpitalu z mezem..na wieczor po wszystkich nerwach ,bylam padnieta . Dzis relaksik,moze jakies pifeczko sie napije ;) Jak Tobie mija dzien, i czy czujesz sie juz lepiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Marta ... co sie stało twojemu mężowi? Ja juz się nawet dobrze czuję , leże prawie cały czas w lóżku i przechodzi mi , mam drugą serię zastrzyków jeszcze mi 4 dni zostały z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Julu to juz nie duzo,miejmy nadzieje ze pomoga. Moj maz mial zabieg,wycinali mu zarosnietego zeba osemke,ktora wogole mu nie wyszla tylko wrosla sobie gdzies tam..i zropbila jakas wielgasna cysta. Wycinalu mu to.Musial byc usypiany ,i musialam odebrac go..ale problem byl taki ze nikt mi nie raczyl powiedziec ile to bedzie trwalo...wiec siedzialam sobie 5 godzin w domu handlowym. A jak juz wyszedl to dali mu na bol pracetamol tylko...i sie meczyl biedak a ja razem z nim:D. Co dzis u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×