Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaktojest...

Czy faceci u ktorych sprzatacie, oczekuja czegos wiecej?

Polecane posty

Gość jaktojest...

Spotkaliscie sie z czyms takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnvhjdfkugku
wszystkie baby są sprzątaczkami/kucharkami facetów, faceci mają różne metody żeby baba u niego sprzątała: 1. na lenia: olewa wszystko, baba się wkur.w.i.a ale w końcu sama sprząta po facecie 2. na niezdarę: na special sprząta niedokładnie, baba sie w.k.u.rwia więc w końcu mówi "lepiej żebyś wcale nie sprzątał skoro robisz to tak niezdarnie" 3. na pracusia: od progu po powrocie z roboty narzeka jaki miał ciężki dzień i pada na kanapę z browarem i pilotem w ręce z miną cierpiętnika i baba odpuszcza i sama sprząta a głupie baby sprzątają oczywiście :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona1970
Sprzątam ponad 2 lata u faceta ponad 50letniego facet b.bogaty mieszkający sam.Po 2 miesiącach.Kiedyś jak był nieźle wstawiony tak dla żartów zapytał czy mogę sprzątać w samej trykotne bez stanika mówił że go to bardzo kręci powiedział że dołoży mi 3stówki miesięcznie gratis.Pomyślałam czemu nie?Od roku sprzątam z piersiami na wierzchu w samych majteczkach.Dostaje miesięcznie 2500zł.Mąż nic nie wie i nigdy się nie dowie.Taki układ z panem Dariuszem bardzo mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×