Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ajkana

stosunek przerywany

Polecane posty

Gość ajkana

kochalam sie z moim chlopakiem stosunkiem przerywanym w DNI PLODNE. On mial wytrysk poza mna i wytarl penisa no nie, a nastepnie zalozyl majtki. Chłopak nie był oddać moczu i za około 5 może 10minut ponownie uprawialismy seks, ale krótko(bo około 5minut). Czy jest opcja ciąży? Jeśli tak to duża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fairo
oooo tak jest szansa... jesli nie byl sikac poniewaz plemniki zapewne zostaly na czlonku oraz napewno przez to byly w preejakulacie wiec masz 50/50% ze zajdziesz w ciaze...Jesli nie chcesz ciazy radze udac sie nie zwlocznie do ginekologa bo tego nie da sie ocenic na oko jesli robiliscie to nie dawno przepisze wam tabletki 72h po jeszcze dzialaja czyli 3 dni po mozna je jeszcze uzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candyjunkie
Nieodpowiedzialność na 100%. Nie lepiej brać tabletki jak lubicie bez? Teraz już i tak za późno, jeżeli dziecko w tym momencie oznacza zmarnowane życie dla was, to radzę jutro pędzić do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko2202
ja jade na przerywanym okolo 2 lat i nic. ale nie kochamy sie drugi raz po wytrysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetnie ktoś zauważył, że mocz zabija plemniki. Niestety nie zrobił partner siku, a plemniki moga przezyć w dogodnym dla nich środowisku nawet do 7 godzin, więc spokojnie mogły się jeszcze znajdować w preejakulacie przy kolejnym zbliżeniu. Więc szanse na ciąże są i to nawet spore. Na przyszłosć proszę włączyć myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepekii
Szanss wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie wydaje
Że szanse na ciąże są kawałek mniejsze niż bez żadnego zabespieczenia ale prawie takie same. Tak około 70-75%. Tak więc będziesz mamą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z moim chlopakiem kocham sie tak od 3 lat i jeszcze nie zaszlam. Bylam u ginekologa robilam badania i jestem w 100% plodna. Mam duzo znajomych ktorzy kochaja sie w ten sam sposob i dzieci jeszcze nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowy wrzos
Jestem za metodami naturalnymi, ale stosowanymi z głową. Osobiście zaczęłam korzystać z komputera cyklu - cyclotest. Metoda termiczna + prezerwatywy w dni płodne. Nigdy stosunek przerywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pechowa 13nastka
Przedmówco prezerwatywa jest do bani, mam tu swój wątek. Zsunęła nam się prezerwatywa, więc prezerwatywa to prawie taka sama skuteczność jak stosunek przerywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stosunek
przerywany dziala do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uprawialam
tak seks i prawdopodobnie jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkadariaqwerty
Uprawialam stosunek przerwany z chlopakiem , nastepie on umyl penisa i kochalismy sie jeszcze raz. Dodatkowo mialam dni plodne. Czy duze jest prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×