Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jak pierzecie ???

Jak "pierzecie" foteliki samochodowe swoich dzieci?

Polecane posty

Gość Jak pierzecie ???

Jw. Ja dzisiaj wyczyściłam trochę, ale średnio odświeżony jest ten fotelik. Mały ręczniczek zamoczyłam w wodzie z proszkiem i cały wytarłam, później w samej wodzie a później z wodą z płynem (tym ręczniczkiem). Wszystko co dało się zdjąc to wrzuciłam do pralki. Jak czyścicie, odświeżacie foteliki? (Synek mi zarzygał fotelik). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy swój prawie dwa lata i szczerze mówiąc nigdy go nie prałam. za to czasami odkurzałam :) bo jak mały jje coś w drodze to zawsze zostawia pełno okruszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość top cafe najlepsza
nie prałam jeszcze ale upiore bo starsznie wymazany. Zdejmę pokrowiec i do wanny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikusińska
Ściągam tkaninę i wrzucam do pralki, włączam odpowiedni program i czekam aż pralka wypierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rabacikowo
Ja mam cały ten "pokrowiec" ściągany i piorę go w pralce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miastowa panna
normalnie:) zdejmuje pokrowiec i wrzucam do pralki na 60stopni. Robie tak od 5ciu lat, mam dwoje dzieci. Piore dosyc czesto. Duzo czasu spedzamy w aucie jezdzac na rozne wycieczki, dzieciaki jedza lody, pija soki, wiadomo jak to z dziecmi - zawsze cos spadnie, wyleje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak pierzecie ???
Dziękuję za odpowiedzi. :) Tylko, że w moim foteliku nie można właśnie zdjąc całości. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade na myjnie samochodową daje panu 20 zl i mam czysty pachnący fotelik :) Ostatnio tak wszystkie prałam. (tylko myjnia musi być taka gdzie mają urządzenia do prania tapicerki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak pierzecie ???
Dzięki wiosenna mama za odpowiedź 🌼 ! :) PS. Masz śliczne dzieci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie pralam,bo niby czym sie ma brudzic ? dziecko w nim tylko jezdzi,nakarmic mozna rzed jazda,chyba ze ktos ciagle jezdzi wiele km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyy....... nie piore.... ciagle zapominam.. a syf ze hej.. bo potomek w czasie podorzy i krakersy i to i tamto...... za pare dni go wymienie na takie siedzonko dla wiekszych juz dzieci... a ten upiore i schowam ahahha:) upiore znaczy sciagne pokrowiec.... a to reszte to nie wiem.. sciera chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy maxi cosi priori, cała tapicerka jest ściągalna, wyprałam w pralce w temp.30* - ładnie się odeprała nic a nic sie nie zdeformowała;-) wiosenna mamo mnie szlag trafia zawsze przy tym odkurzaczu do prania tapicerki na myjni wiec nie korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama sama w domu..
ja robię tak samo jak pikusińska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzucam pokrowiec do pralki
do saleminki-my akurat duzo jezdzimy autem i fotelik musimy co najmniej raz na kilka miesiecy prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipcia tycia
ja po prostu ściągam pokrowiec z fotelika i piorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×