Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anusiak

To skandal , że 11 listopada markety będą zamkniete !!!

Polecane posty

Gość ja mieszkam w Holandii
od 25 lat i od zawsze sklepy były czynne w sobotę do 14 a w niedzielę i świeta zamkniete. Z tego co wiem to tak jest wszędzie w zachodniej Europie a we Francji kobiety pracują max 7 godzin 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamyzia 29
tak tak, zamknijcie sklepy w niedziele a w sobote niech będą do 14 czynne- zobaczymy co zrobicie jak wypierdolą połowę personelu bo się okaże zbędny- wtedy będziecie płakać i zgrzytać zębami że na chleb nie ma,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj...
kiziamyzia 29 dlaczego mamy cie szykanowac, wiesz za co pracujesz i to sie liczy.... ale w tym temacie chodzi o to ze ludzie przyzwyczaili sie do lekkiego zycia ize wszystko powino byc im podporzadkowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 300 % dniówki i ja bym pewnie chętnie pracowała w dzień świąteczny. Tylko, że z drugiej strony trąci mi to nadal zniewoleniem jakie mieliśmy przez 123 lata. A przecież dzisiaj POLSKA to wolny i demokratyczny kraj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam sie narobilo
mieszkam w UK prawie 10 lat i sklepy sa zamkniete tylko 25 grudnia, wiekszosc w Nowy Rok i w Niedziele Wielkanocna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mieszkam w Holandii
UK to nie cywilizowana Europa, teraz to zascianek dla różnych nacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam sie narobilo
a ty co?? adwokatka reszty?? ktos napisal o Holandii i Francji i Europie zachodniej, wiec sie odnioslam do tego wpisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam sie narobilo
pitu pitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamyzia 29
tak stoję sama za ladą, zarówno w święta jak i pozostałe dni tylko dzięki temu do czegoś doszłam sama prowadzę księgowość, sama zaopatruję się w hurtowni w towar, sama sprzedaję, sama sprzątam ale nie narzekam bo zarabiam godziwe pieniądze i jeśli podobne zarobki miały by kasjerki w marketach też z pewnością z chęcią by w święto przyszły do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam sie narobilo
ale ja o PL nie pisalam to o co ci kaman??? zegnac to sie mozesz, ze swoja babcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamyzia 29
ale skoro mają zrezygnować z wolnego dnia za marne grosze to ja sie nie dziwię, że wolą w domu zostać! samam bym tak zrobiła. ale sami widzicie, że problem leży gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamyzia 29
nie nie zatrudniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamyzia 29
dobra ide spać bo rano do roboty :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też trochę wkurza to, że jutro będzie problem z zakupami rozumiem 1 listopada, rozumiem Święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc ale jutro??? Pracuję po 12-14h na dobę i jutro chciałabym wyskoczyć na jakieś zakupy Mój ja zwykle pracuje, mi też o mało nie wypadł dyżur i jakoś żyjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czym się różni 1 listopada od 11 ? I to święto i to ! ( aczkolwiek mąż pracował i 1 i będzie pracował jutro ) I jeszcze dodam, że i pewnie w Wigilię i w II Święto Bożego Narodzenia Za kurdeee marne około 1300 netto Rząd bym powiesiła za narządy intymne na haku ! Jak ma żyć rodzina 4 osobowa uczciwie pracująca za 2400 netto ? ? NO jak ? PANIE PREMIERZE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, że to jest dzień który spędza się na cmentarzu miałam dyżur pierwszego ale z kumpelą podzieliłyśmy go na pół, więc ja poszłam na cmentarz rano a ona wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to nie dość przykre, że mąż jako jedynak ( matka zmarła przy porodzie ) nie mógł być w tym dniu koło grobu Matki ? Jakie inne święto może być ważniejsze >? Żadne. To fakt. A jednak dla pracodawcy nie ma znaczenia to ŚWIĘTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie dzień matki byłby ważniejszy w tym roku mój ma dyżur w wigilię i drugi dzień świąt, oczywiście w sylwestra też pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta8412
wkurzają mnie ludzie, którzy porównują pracę lekarza, policjanta, strażaka itp. do pracownika handlu. Albo jesteście tacy głupi, że nie widzicie różnicy albo takich udajecie.... Żal aż czytać takie teksty wyciągnięte z dupy! Kasjerko z tesco pozdrawiam Cię serdecznie, zgadzam się z Tobą w 100%. Z takimi matołami co piszą, że skandalem są zamknięte jutro markety, albo że 1 listopad to ok. a 11 to już nie bo to nie święto, że kasjerki nie mają szkoły itp. szkoda dyskutować bo do ich zakutych łbów i tak nic nie dotrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgvshdg
Anusiak ty Debilu!!!! nie chciałbys pracowac 12 godzin w markecie w dniu kiedy wszyscy inni maja wolne.Jak chcesz kupowac w swieto(największy debilizm!!!!!) to spierd.alaj na stacje benzynową IDIOTO!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nie licytujmy się :) Szkoda słów Ja czuję się bardzo smutna i nieszczęśliwa. Posiedzę sobie jutro samotnie w domku do godz. 15-tej. Później zjemy obiadek świąteczny i zmęczony mąż się pewnie położy by odpocząć . A w sobotę o 4.40 zadzwoni mój bezlitosny buzik I teścia mowa "zróbcie sobie w końcu dziecko" ...jasne :p Tylko kiedy i jak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×