Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anusiak

To skandal , że 11 listopada markety będą zamkniete !!!

Polecane posty

Gość lu ne
u mnie otwarte tesco na gocławiu, od 9-18, krócej przez święto bo normalnie 24/h, zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah marne prowo ...
pojawiajace sie zawsze w swieta zatrudnij sie jako stroz to bedziesz mogl chodzic po markecie tego 11 listopada i w kazde inne swieto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie uwazacie ze inni ludzie tez chcieliby miec wolne? by bedziecie grzac tylki w domu a inni maja pracowac? ciezko kupic chlebek i obiadek dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skandal to za dużo powiedziane, ale też nie jestem fanką tej ustawy. Oczywiście rozumiem, że każdy ma prawo do świętowania, ale tak naprawdę dlaczego handel ma być uprzywilejowany? Przecież wszystkie służby publiczne działają, stacje benzynowe działają, restauracje też itd. Ja mam wolny zawód i własną firmę, często zdarza się, że w święta mam spotkania z klientami, bo oni wtedy mają czas. Jakoś nikomu to nie przeszkadza(od razu uprzedzam, że mnie to też nie przeszkadza, bo uwielbiam swoją pracę) i nie ma specjalnej ustawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toznowuja
A Galerianki nie zarobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co z tego że będe mógł chodzić po markecie , jak nic nie będe mógł kupić ! Myśl troche gambeto jedna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorwacjaaana
u mnie na Grochowie supermarkety też zamknięte ale osiedlowy czynny normalnie do 22 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pałka się przegła ! 1 listopada zamknięte , 11 listopada zamknięte !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki skandal
a inni nie chcą odpoczywać,pobyć z rodziną,nacieszyć się dziećmi?Przecież można kupić dzień wcześniej wszystko i dać ludziom odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy chce odpocząć, ale jeśli ma być "równo dla wszystkich", to ustawowo wszystko powinno być zamknięte, kina, kawiarnie, kluby, szpitale, straż pożarna, policja, stacje benzynowe, wszelkie firmy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozef pilsudski
do lidla nie chodzil,widzieliscie kiedys marszalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam jesteś SKANDAL :p A co to -> ja jestem inną Polką od Twojej żony czy matki ? Jest święto i też mam zamiar je czcić, a nie przewalać kilogramy cukru, mąki, piwska czy wody mineralnej przez kasę. Bujaj się, że tak niegrzecznie odpowiem ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meble-venus
Witam Serdecznie ! Jeśli ktoś z uczestników forum ma ochotę na zakupy w salonie internetowym ,,Venus'' - producent mebli tapicerowanych ,stołów, krzeseł,hokerów, bajkowych kanap dziecięcych i wielu innych to zapraszam na : http://venus-meble.eu/ PRODUCENT - NAJNIŻSZE CENY !- DUŻY WYBÓR - * MOŻLIWOŚĆ ZAKUPÓW NA RATY * Miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelito
Ty Anusiak kozi bobku nie szalej ! W sobote sobie nakupisz towaru !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwwwwka
a lekarze, pielegniarki, tramwajarze, pracownicy stacji benzynowych to nie mają rodzin? Jakos nimi nikt sie nie przejmuje tylko niedouczone sklepowe drą ryja jakie to są poszkodowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasjerko, dobrze, ale wytłumacz mi dlaczego Twoja grupa zawodowa ma być uprzywilejowana w stosunku do innych często pracujących tak samo ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelito
Ja pracuje na Izbie Wytrzeżwień i niestety jutro idę do pracy i będe użerać się z pijakami masakra !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj...
Kasjerko, dobrze, ale wytłumacz mi dlaczego Twoja grupa zawodowa ma być uprzywilejowana w stosunku do innych często pracujących tak samo ciężko. ------------------- tez pracuje w sklepie i duzo bym dała zeby miec jutro wolne, a powiedzcie czemu jutro np us, up , um sa zamkniete?????? nie rozumiem, kidys wogole sklepy w swieta były pozamykane i bylo ok, a dzis ludzie sa leniwi, i ciezko im kupic kilka bułek na 2 dni....zal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie trzeba miec wykształce
nie by pracowac w izbie wytrzeźwień? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robic sie wam nie chce nieroby
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj...
własnie kasjerki tez chca miec wolne, no ale w dzisiejszych czasach klient nasz pan, az zy....c mi sie che od tego powiedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewwwwwka - tak się składa, że jednak mój mąż musi WAS gazować ( czyli tankować gaz) , bo pracuje na stacji paliw TESCO (!) i ma w związku z tym głęboko w ....gazie to święto. I tak będę sama w domu bo ON od 5 do 15 pracuje. Lekarze, pielegniarki, policjanci i strażacy z całym szacunkiem do wykonywanego zawodu, chwała im za to, że pracują, ale sorki za szczerość chyba nie za 1286 netto wraz ze świętami i niedzielami 😭 I jeszcze jedno ! Nie jestem niedouczoną sklepową i ryja nie mam, bo takową mają na ogół świnki ( nie mogę się oprzeć -> z góry przepraszam ) takie jak TY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwwwwka
nie odpowiecie na pytanie? a lekarze, pielegniarki, tramwajarze, pracownicy stacji benzynowych to nie mają rodzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj...
nie odpowiecie na pytanie? a lekarze, pielegniarki, tramwajarze, pracownicy stacji benzynowych to nie mają rodzin? - napewno maja, ale sadze ze dzin jutrzejszy bedzie dla nich bardziej opłacalny niz moje 5zł/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwwwwka
a kto ci kaze w tesco pracowac?? nie chcialo sie uczyc to teraz wielki zal ze pracownicy instytucji panstwowych maja wolne. Jakie umiejetnosci trzeba miec zeby kase obslugiwac? Moze walczcie o wolne soboty i 13 pensje bo przeciez inni maja to wam tez sie naleza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×