Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

helenka z okienka

wyscig szczurow

Polecane posty

ja nie wiem czy tylko w moim srodowisku tak jest?? czy to juz normalne?? ludzie pracuja po kilkanascie godz/ dziennie byleby wiecej, nawet jest konkurencja kto wiecej da rade i nie padnie. biora wszelkie mozliwe nadgodziny wiec efekt taki ze nie gotuja, nie jedza nawet obiadu, a jezeli juz to na stolowce prawie na stojaco, dzieci do przedszkola a potem do dziadkow. a rodzice, i single tez na maxa robota do upadlego. u was tez tak jest? oczywiscie zero czasu na cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie wszystkie dodatkowe weekendowe kursy szkolenia itd. a 'wolny czas' przeznaczony na dbanie o wizerunek, bo wiadomo ze im wieksze stanowiska tym wieksz presja na wyglad. u was tez tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzpracy
u nas też tak jest. A najlepszy pracownik to taki wyszkolony za swoje pieniądze, przy którym inni się nauczą (nawet jak pracodawca tych innych też szkoli)i jeszcze jak się mu zapłaci część tego co stalym pracownikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanny
Nie wiedziałem helenka że w burdelu tyle roboty macie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze najlepiej by bylo jakby co weekend na jakies szkolenia jezdzic. po nocach angielski i 3 dodatkowe jezyki. ja nie wyrabiam, ciekawe jak ci ludzie - cyborgi beda sie mialy za 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzpracy
a jak ktoś coś wie, to jest takie sranie jakby to była wiedza conajmniej na poziomie umiejętności ratowania życia. Z punktu widzenia szefa i kolegów to najlepiej by było nauczyć ich tego, za co się zapłaciło swoją kasą oczywiście mając umowę okresową a potem jak już się nie da człowieka wydoić dać się wylać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzpracy
helenka a te nadgodziny to chociaż płatne są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyobrażam sobie pracować w taki sposób. Cóż, jeśli ludziom to odpowiada... szkoda tylko, że robią sobie dzieci i oddają na wychowanie dziadkom i przedszkolankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzpracy
no widzisz. A są w niektórych miejscach takie zwyczaje, że dowolnie Cię zatrzymują na nadgodziny, ale oficjalnie są one niepłatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzpracy
daj spokój :D uzależniać się od faceta z samoego założenia? never :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizystrata
ludzie sa podli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizystrata
pracowac jako hobby/hahah - gównoplatna praca to przymus, koniecxnosc zeby zarobic na zycie -ludzie pracuja zeby miec kase na zycie a nie dla idei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitrosent
to z biedy, ludzie dadzą z siebie szmatę zrobić a niektórzy tak się nakręcają że w psychiatrykach lądują, ich sprawa. Ja na to sram, pracowałem 12 lat miałem hajs, teraz nie mam i też żyje ale się nie sprzedam ani żadnemu qrfa bankowi ani jakiejś korporacyjce. Każdy ma wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hujiko
ogromna wieksozsc ludzi to gównoplatni wyrobnicy ,pracuja zeby zarobic na przezycie choc chyba akazdy wolalby byc bagatym nierobem rentierem niz tyrac na pracodawce skuurwiela krwiopijce wyzyskiwacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×