Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Goramka

Święta-odwieczny problem prezentów !

Polecane posty

Gość gość
Co prawda zależy to od budżetu, ale ja prezent dla męża jak i dzieci często zamawiam na www.RCMPlanet.eu i jak do tej pory jeszcze się nie zawiodłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł na prezent - SKARPETKI. Tak wiem, że prezent oklepany, ale nie mówię o takich zwykłych skarpetach. W sklepie sCarry możesz kupić kolorowe skarpetki w przeróżne wzory i w różnych kolorach. Takie skarpetki są fajnym i zabawnym prezentem, ale to nie wszystko. Prawdziwym hitem są skarpetki z własnym nadrukiem! Nadrukuj na skarpetach co tylko chcesz: jakąś dedykację, obrazek, ograniczenia nie istnieją. Stań się projektantem! Więcej informacje i przykładowe projekty znajdziesz tutaj: https://www.scarry.pl/skarpety-na-prezent-8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak swoją 10 letnią chrześniaczkę z okazji urodzin zabrałam do tunelu w Lesznie i bardzo zadowolona była. zdjęć jej narobiłam i nagrań później całej rodzinie się chwaliła. To może taki prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam na prezenty świąteczne kosmetyki naturalne polskich marek , fajna alternatywa do kosmetyków drogeryjnych https://degustacja.sklep.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszłym roku mikołaj przyniósł mi fajna lampkę activejet na klips, dobrze wiedział, ze lubię czytać książki i będę mogła powiesić ja tam gdzie jest mi najwygodniej :) To może taki prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa4455

Prezenty już wszystkie kupione, siostrze kupiłam prostownice do włosów babyliss, była akurat promocja na lokówkę curl secret w euro w zestawie z prostownicą za 1 zł 😄 ja ma lokówkę a do siostry poleci bardzo fajna prostownica. Będziemy się wymieniać sprzętami mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rok temu swoim dzieciom zamówiłam list od św. Mikołaja na elfi.pl i były zachwycone. Oczywiście najpierw same napisały do Mikołaja co chcą dostać, a potem on im odpowiedział. Polecam, każdemu dziecku sprawi to frajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2020 o 20:50, alexa77 napisał:

Rok temu swoim dzieciom zamówiłam list od św. Mikołaja na elfi.pl i były zachwycone. Oczywiście najpierw same napisały do Mikołaja co chcą dostać, a potem on im odpowiedział. Polecam, każdemu dziecku sprawi to frajdę.

Co do prezentów świątecznych dla dzieci to ja od jakiegoś czasu szukam pomysłu na prezent który ich odciągnie od komputera. Jeszcze niedawno kupiłam komputer, a teraz mam zupełnie odwrotnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2020 o 22:17, Zuzkaaa napisał:

Hej, a macie jakieś pomysły na świąteczne prezenty dla dziadków? Nie mam problemu z zakupami dla rodziców, czy osób w moim wieku, ale totalnie nie mam pomysłu co by mogło sprawić radość dziadkom, a nie chce im kupować byle czego, aby tylko prezent był odhaczony 😞

Ja właśnie wczoraj odebrałam z paczkomatu i na razie jestem zachwycona, zobaczymy co na to dziadkowie ;-). Zerknij sobie na moidziadkowie.pl i oceń sama, ja jestem zachwycona bo wiem, że moi dziadkowie uwielbiają zdjęcia i liczę na wspólny wieczór z wnukami pełen wspomnień. Wykonane solidnie, szybka wysyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja nie mam problemów. Zawsze trafionym prezentem dla mnie będzie spódniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ciuchy to polecam Ci sklep Cross Jeansu, jeśli masz jakiego studenta lub ucznia w rodzinie to z własnego doświadczenia wiem, że Cross Jeans robi wytrzymałe i fajne plecaki. Ja kupiłam na texasclub.pl Dla osób starszych może jakaś książka, ale tu przejrzyj co lubią, a co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2020 o 19:01, Zuzkaaa napisał:

Hmm, bardzo dziękuję za podpowiedź 🙂 Zajrzałam i faktycznie wygląda ciekawie - jak gruba jest ta książka, ile ma stron? I szybka wysyłka to ile dni? Z góry dziękuję za odpowiedzi 🙂

 

Edytowano przez benabozena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro mamy dużo osób, a np. brakuje nam większej gotówki to może zainwestować w dobrą jakościowo bieliznę lub skarpetki? Ja z takiego podarku byłabym zadowolona. Dobre skarpety i bieliznę można zakupić na crossjeans.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOI
Dnia 27.11.2020 o 22:42, asiutka99 napisał:

No ja nie mam problemów. Zawsze trafionym prezentem dla mnie będzie spódniczka

Cała Asiutka 🙂 Ze skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MOI napisał:

Cała Asiutka 🙂 Ze skóry?

No czasami robię taką stylizację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2020 o 19:01, Zuzkaaa napisał:

Hmm, bardzo dziękuję za podpowiedź 🙂 Zajrzałam i faktycznie wygląda ciekawie - jak gruba jest ta książka, ile ma stron? I szybka wysyłka to ile dni? Z góry dziękuję za odpowiedzi 🙂

Album ma ponad 120 storn, z 2,5 cm grubości. Jak wklejone będą zdjęcia to będzie jeszcze grubszy. Fajny format, większy niż A4 daje możliwość wklejenia kilku zdjęć na stronie. Wysyłka ekspresowa, w ciągu 2 dni było już w paczkomacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2020 o 10:38, Zuzkaaa napisał:

Super, bardzo dziękuję za informacje 🙂 Potrzebowałam info "z pierwszej ręki".  Chyba się skuszę w takim razie 🙂

Nie czekaj z zamówieniem żeby zdążyć do świąt. Ja na wysyłkę nie czekałam długo, więc polecam paczkomat bo z kurierami już różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×