Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pupa1977

Sposoby na uszczelnianie starych okien. Macie jakieś?

Polecane posty

Gość molier
Tak na serio to nowe okna to też duża oszczędność potem w ogrzewaniu, dlatego lepiej rozważyć rzeczywiście wymianę i mieć na lata niż bawić się w uszczelnianie, które, nie oszukujmy się, niewiele da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moollek
u mojej babci tez były drewniane okna, wszystkim je chyba uszczelniała, watą, podpaskami itp masakra. Chcieliśmy wymienić to nie bo będzie bałagan, bo syf, hałas, że ona lubi sobie watę upychać itp :) Jak umarła i robiliśmy remont mieszkania to od razu wymieniliśmy okna. W mieszkaniu zrobiło sie sucho, ciepło, mieszkanie nabrało nowego wyglądu. Uważam, że warto wymienic okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli raczej wszyscy są jednomyślni: wymienić na nowe. A jakie? Drewniane, plastikowe? Ile takie dobre okno powinno kosztować? Montować samemu czy przez fachowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezierski. Znacie tę firmę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moollek
My właśnie, od Jezierskiego założyliśmy okna. Solidna firma i solidne okna, mają wytrzymać długo. Wszystkim oni sie zajęli, nie musieliśmy martwic sie o montaż, mamy na wszystko gwarancje co jest dla nas dużym plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, nie montujcie sami. zbyt dużo kwestii w których można popełnić bląd. źle wyregulowane nie spełnią swojej funkcji np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast uszczelniać-rob remont i załóż nowe. Moi rodzice mają w domku okna od jezierskiego i sobie chwalą. Ważny osprzęt, żeby zawiasy nie psuły się po zimie. I kupuj razem z montażem. Wtedy masz 100% że gwarancja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, czyli muszę tego Jezierskiego sprawdzić też, bo niestety wymiana okien zbliża się wielkimi krokami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareekk
Buduje dom i wstawiałem okna od Jezierskiego. Teść nam polecił bo u niego w firmie były montowane okna tej firmy. Okna są świetne, maja długoletnią gwarancje, można wybierać różne kolory. Okna wstawiałem do domu wolnostojącego więc od razu zdecydowaliśmy sie na system antywłamaniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy dużo takie uszczelnienie by dało. Może lepiej je wymienić na nowe? Teraz okna nie sa wcale takie drogie. Można znaleźć dobre i z niewygórowaną ceną. np. z drutexu. Sam ostatnio sobie wstawialem ich okna pvc i naprawde duz modeli mają do wyboru, jakość też jest naprawdę zadowalająca. Wiec moze tam ogarnijcie czy jest jakis model który Was zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jk879
Chcąc spełnić wymagania nawet wysoko wymagających klientów,. Astra Lublin posiada okna PCV które spełniają standardy naszych klientów. http://oknadrzwi-lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6tsss
Astra Lublin to polska firma, która  produkuje doskonałe i solidne okna plastikowe i drzwi najwyższej jakości. Klient jest dla nas najważniejszy. Zapraszamy do kontaktu .  http://oknadrzwi-lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssfdfsf
Firma Astra Lublin oferuje wysokiej jakości produkty stolarki okiennej i drzwiowej, spełniające najwyższe standardy. Zapraszamy. http://oknadrzwi-lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilka8990
Podobno dobry serwis okien bielsko potrafi naprawdę zmienić jakość korzystania z okien i zmniejszyć koszta ogrzewania. Sami się nad tym zastanawiamy. Jakiś czas temu znalazłam ofertę http://www.serwisokno.com.pl i wydaje mi się całkiem sensowna. Robią kompleksowy serwis okien i m.in je uszczelniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zakupić nowe okna niż męczyć się z nieszczelnymi starymi oknami. Bardzo dobre i szczelne okna oferuje firma www.uni-plast.eu Sama mam ich okna u siebie w domu i mogę wam powiedzieć że są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solidnie są zrobione moje OknoPlus a już trochę przeżyły – wichury orkany grady i inne tego typu przyjemności ;P Okna mi p. Max w Sigmie na Składowej doradził. Kompetentny sympatyczny człowiek można dopytać o konstrukcję okien przenikanie ciepła i pozostałe konkrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmandaD
Naprawianie starych okien najlepiej zlecić firmie, która się na tym zna. Jeśli chodzi o Warszawę to moim zdaniem bardzo dobrym wyborem będzie Serwis Meteo: https://www.serwismeteo.pl/wymiana-uszczelek . Oni są profesjonalistami jeśli chodzi o renowacje najróżniejszych okien. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam po prostu kupienie uszczelek, jak dla mnie najbardziej sprawdzony sposób i tyle. POlecam tą firmę http://centrumuszczelnien.pl/ ma bardzo dobre jakościowo te uszczelnienia no i jeszcze przy okazji konkurencyjne ceny. Polecam jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę większego sensu w uszczelnianiu okien, bo mogą być po prostu wypaczone i doraźne naprawy nie dadzą oczekiwanego efektu. Lepiej zainwestować w nowe, solidne okna z trwałymi uszczelnieniami. Słyszałem, że bardzo dobrze wypadają pod tym względem okna Schuco z firmy Jezierski. Stosowane w nich uszczelnienia EPDM sprawiają, że stolarka zachowuje swoje parametry nawet przez 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolnestra

Termoizolacje jak i uszczelki techniczne to bardziej zaawansowana technologia. Ciekawą ofertę ma firma www.szczelinex.pl która ma szeroki wybór produktów w tym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekt3

Firma naprawa-okien.com - świetni fachowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są specjalne gumowe uszczelki do starych okien. Da się kupić w marketach budowlanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monniss

Swego czasu też miałem podobny problem z oknami. Ciężko teraz z perspektywy czasu ocenić czyja była to wina – słabej jakości okien, czy słabego montażu . Zaopatrzyłem się kilka uszczelek od www.centrumuszczelnien.pl i załatwiłem to na własną rękę. Fakt – może nie wygląda to zbyt atrakcyjnie, jednak najważniejsze że działa. Grunt by wytrzymały do przyszłego roku, wtedy i tak planuję wymianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgier

Renowacją starych okien i drzwi drewnianych zajmuje się firma Renovations z Łodzi www.renovations.pl/ Firma ma wiele lat doświadczenia i pracują tam świetni fachowcy. W grę u nich wchodzi się m.in. malowanie, lakierowanie, wymiana szyb, zabezpieczanie a także uzupełnienie ubytków drewna i wymiana lub naprawa okuć metalowych. Także jak widzicie ze wszystkim sobie poradzą. Dla nas wspaniale odnowili drzwi i okna, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem ich pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukacie serwisu który zajmuje się naprawą i renowacją okien to mogę wam polecić firmę naprawa-okien z Gdyni. Mają szeroki zakres usług, i idzie się z nimi dogadać w każdej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam skorzystać z usług specjalistów. Miałem w mieszkaniu stare okna i żadne sposoby, których próbowałem nie zadziałały. Dopiero wynajęcie firmy ZUW Kołacz przyniosło efekt. Nie sądziłem, że te okna da się jeszcze uszczelnić. Jestem bardzo zadowolony z efektu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×