Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość phiarinka

dokuczają mi w szkole.

Polecane posty

Gość phiarinka

Nienawidzę mojej szkoły, a szczególnie mojej klasy.. Ciągle mi dokuczają! Dzisiaj niechcący dotknęłam jednej dziewczyny w klasie, ta ściągnęła bluzę i zaczęła wrzeszczeć przy całej klasie, że zaraza ją dotknęła. Boże. Jak to bolało! Wszyscy się śmiali, a ja udawałam, że mam to gdzieś. Później głupie teksty leciały, że jak mogłam jej dotknąć (jct. Codziennie się myję i nie śmierdzę) dobrze, że to już ostatni rok. Jestem biedniejsza od nich, nie mam markowych ubrań. Dlatego się na mnie uwzięły. Na dodatek u mnie w domu jest jakaś patologia, matka ciągle pije, ojciec żadko jest w domu, u babci muszę mieszkać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decoMorreno Avocado
nie przejmuj się, gówniarze potrafią być podłe. wiem jak się czujesz :( sama przez jakiś czas miałam problemy z koleżankami i kolegami jak chodziłam do szkoły. ale to wynikało chyba z zazdrości:) teraz jestem na studiach medycznych, schudłam bardzo dużo i podobam się facetom, a starzy znajomi z LO wydają mi się tacy szarzy i mało istotni...mam nowych znajomych, którzy są super,a tamci... cóż. Pewnie do dzisiaj mnie obgadują, ale nie przejmuję się tym już jakoś zbytnio. w której jesteś klasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgggggggggggser
wspólczuję ci ,ale sie martw juz niedlugo,patrz już pierwszy semestr minie zaraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiarinka
Jestem w 3 klasie gimnazjum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzer89
hej zapewne jestes w 3klasie gimnazjum..jestem troche starszym kolega..posluchaj..przechodzilem to samo..tyle ze u mnie chodzilo o moj wyglad..brzydki wzorowy uczen to byl idealny punkt zaczepienia..wiem jak bola takie uwagi..wiem jak ci ciezko..sam mialem podobne dziecinstwo..ale nie mozesz czuc sie gorsza..to oni sa niedojrzali i glupi..zapewne jestes wrazliwa i dobra dziewczyna..jestes skarbem tego swiata..i tamci moga ci tylko zazdroscic..jesli bys chciala porozmawiac z kims oto moj mail sebkas@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się ja w gimnazjum też miałam przejebane, ale było minęło. Pierdol tych materialistów i pustaków. Najważniejsze co masz w głowie a nie na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebkas sluchaj
czemu mi puszczasz sygnaly skoro niby jestem zerem i gownem ktore "cie skrzywdzilo"? nie sluchaj tego debila bo to chory psychicznie czubek. wmawia se ze jest brzydki i na kazdym kroku doszukuje sie jakis potwierdzen tego ze niby jest szpetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebkas sluchaj
luzer 89= to do ciebie bylo sebastianku nie piszcie z tym wariatem bo ten koles juz raz tu zakladal temat ze jest szkaradny i sie zabije i na tamtym swiecie go ktos pokocha. nawiazalam z nim kontakt i okazal sie wcale nie brzydki ale nie wierzyl w to i na kazdym kroku szukal potwierdzen tego ze jest ochydny :D np znalazl to "potwierdzenie" w tym ze nie mialam czasu na rozmowy bo mialam ful nauki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiarinka
eh.. Takich sytuacji było więcej.. Ja już nie daję rady, walłabym ją w twarz, ale cała klasa byłaby po jej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzer89
probowalem nawiazac z toba kontakt chcialem porozmawiac..dlaczego mnie tak tu obrazasz?karolina prosze porozmawiajmy..nie bylo dnia bym nie tesknil za toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzer89
nigdy tak do ciebie nie napisalem ze jestes g....itp..nigdy cie nie obrazilem..poprostu chce dziewczynie pomoc bo przechodzilem to samo..do karoliny..to ty mnie zostawilas samemu sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiarinka
Wczoraj po lekcjach w szatni źli chłopacy trzymali mnie, a jedna dziewczyna opuściła mi spodnie i włożyła mi snikersa do majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebkas sluchaj
nie mam maila, jak chcesz to zadzwon..ja nie mam kasy na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODORA Z WAWY
anka odowska to ty? ty taka bylas! smierdzialas nie docenilas pomocy takrze mowie wam: nie pomagajcie takim bo zazdroszcza i sa pozniej zlosliwe nas to smieszy :0dora Potwora onanizowala sie butami tak sie roztrykla jak szmata zapdlodnil ja wsiok z czubek na łbie,...rzal...odora ty smrodiaro zawsze ci bylo czuc pochwe macalas sie tam paluchami maszkaro tera ma inne nazwisko tak bardzo chiala byle kogo byle byl :D hahah!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebkas sluchaj
ja nie mam kasy na koncie i niestety nie mam zadnych oszczednosci aby wydzwaniac wiec albo ty bedziesz dzwonic albo nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiarinka
18:45 podszyw!!! Dzięki wam za pomoc, cieszę się, że są jeszcze ludzie ktorzy mnie rozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiarinka
A jak myślicie, da się jeszcze coś zrobić żeby się po prostu ode mnie odczepili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiarinka
A ten snikers zjadłam i żyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohjoehjeszcze
jeszcze będzie ok tylko nie daj się - ignoruj bo po co sobie nerwy szarpać ale jakby co to broń się. życie jeszcze każdej z nich da nieźle po dupie - ucz się, idx na studia (nawet zaocznie) i do pracy , poznasz fajnego faceta, zalożysz rodzinę i będzie ok. Jak podasz maila to może wysłałbym tobie trochę ciuchów bo ostatnio robilam porzadki w szafie i może coś by sie tobie spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhej nocnapora
jakie nosisz rozmiary? podaj może i ja coś bym wysłała. ale nawet mysle, ze to nie chodzi o ciuchy, tylko o kompleksy tych 'dziewczyn'. Na takie akcje najlepsze jest zeby znalezc kupmli wsrod meskiej czesci klasy, szkoly. I lej na to, niedlugo masz egzaminy, bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam___86
"Ja pierdziele, co za niedorozwinięci ludzie! To gimnazjum czy podstawówka? " nie rozumiem, czemu od razu takie skojarzenie, w wielu szkołach średnich robią dużo gorsze rzeczy, tam to jest dopiero bydło, gimnazjum to raj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie przejmuj sie kochana
jestem w tej samej sytuacji.. wymyslaja na mnie przezwiska ciełam się, byłam w szpitalu ale wiem ze nie warto BO CHUJE LAZA PO TYM SIWECIE I NIKT TEGO NIE ZMIENI IESTETY... MIEJ SZMATY W DUPIE, NA TWOIM MIEJSCU ZAJEBALA BYM JEJ KURWA W RYJ I BY SIE SKONCZYLO! PRZYNJAMNIEJ SUKA LEZALA BY Z MIESIAC W SZPITALU. JEZELI DZIEWCZYNA BY MI COS TAKIEGO ZROBILA.. DZIALO BY SIE ALE JESLI CHLOPAK, NWM.. NE POTRAFIE JESTES CUDOWNA TAKA JAKA JESTES NIE WAZNE CZY MASZ MARKOWE CIUCHY CZY NIE. PIERDOL SUKI, TYLE. I BADZ SOBA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×