Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pochwalcie sie.

co kupujecie na mikołaja waszym dzieciom??

Polecane posty

Gość pochwalcie sie.

nie wazne w jakim sa wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córa sobie wymarzyła barbie wodne studio projektowe (ma 5 lat), a synowi jeszcze nie wiem ale myślę że kozaczki mu kupię i do tego jakąś zabaweczke (za 4 dni skończy rok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loamamama26
ja jakieś ciuchy, bo zabawek to pełno pewnie od dziadków dostanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tegow zględu, ze mój mały jeszcze nie rozumie o co chodzi z Mikłajem, to kupię mu troche ciuszków za rok to pewnie pakę dostanie, a narazie od mamusi i tatusia coś na grzbiecik słodyczy nie jada, wiec tez dpadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfd
Nie obchodzimy "mikołaja". Prezenty będą pod choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napaliłam się na autko sterowane grzechotką ( mam nadzieje że młodemu też się spodoba :P ) i jakiegoś fajnego misia przytulaka :) zastanawiam isę też nad jeździkiem i nad żyrafą - fontanną z piłkami ale coś musze sobie zostawić na święta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrmrrrrrr
synek ma 3.5 roku- dostanie puzzle z Autek, kolekcje autek w lasnie z filmu Autka, cos do rywosowania-flamastry itp, zestaw narzedzi z Manka, on pragnie Lego duplo jakis zestaw ale sie jeszcze zobaczy, dostanie jakies wieksze auto np lawete z Wadera, pizamke , moze jakas czapke z pracy paczke z przytulanka i slodyczami, od dziadkow cos tam pewnie etz dostanie, w tamtym roku tez dostal fajne prezenty, bawi sie nimi na okraglo, moge polecic, drewaniane klocki 100 sztuk kolorowe, byly wtedy w biedronce, sa rewelacyjne, plus trase waderowska city, tez swietna zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrmrrrrrr
musimy cos podzielic pod poduche haha, i na takiego skladkowego Mikolaja w lokalu, gdzie robi sie samemu paczki, a placi za impreze, pewnie znajac zycie poj. na zakupy i sie cos jeszcze dokupi pod choinke dodam, ze na codzien nie szalejemyz prezentami, tylko wiecie, normalnie, ale mikolaj to mikolaj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Oliego
na Mikołaja paczkę słodyczy pod poduchę :) tak było u mnie w domu jak byłam mała i miło to wspominam. Pod choinkę gre Wii mały ma 3,5 roku lubi strasznie wszelkie gry i puzle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Mikołaja książeczkę z puzzlami, a na Gwiazdkę jeszcze nie wiem, może jakieś klocki i autko do odpychania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja na mikołaja dostanie autko (którymi ostatnio najchętniej się bawi), ciuchcię, hipopotama zabawkę do kąpieli oraz jakiegoś pluszaka. Na gwiazdkę m a obiecany zamek z kucykami ponny. Jak co roku penwie dostanie jeszcze jakieś zabawki od dziadków, babci oraz rodzeństwa mężą bo wszyscy kupujemy prezenty dla dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie duże prezenty robicie na mikołaja? przecież niedługo swieta BN. u nas na mikołaja daje sie dzieciakom słodycze albo jakieś drobnostki, a dopiero pod choinkę większe prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhjjuyjuy
synkowi: klocki drewniane,córci: lake królewne Snięzkę.Reszta pod choinke i od dziedków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to racja z tym mikołajem, lepiej pod choinkę większy prezent:) Zwłaszcza że mnie czekają za kilka dni jeszcze urodziny córki :) W każdym razie na pewno będą to "konkretniejsze" prezenty, bo mała raczej rzadko dostaje zabawki, częściej książeczki, malowanki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiele razy slyszalam to samo
A my na Mikolaja dzieciom robimy paczki z samymi slodyczami,a porzadne prezenty dostaja na gwiazdke,ale jeszcze nie mam koncepcji co im kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mikołaja jeszcze nie wiem ale raczej zrobię jakąś paczkę ze słodyczami itp. na Boże Narodzenie upatrzyła sobie wille z hello kitty , boomboxa disneya i tą grę nie pękaj prosiaczku czy jakoś tak. dla młodszej cały czas myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzotyczna22
moja krzesło do karmienia(7.5miesiaca) i pewnie coś od dziadków a na gwiazdke to fotelik samochodowy 9-36kg ,lalke,sorter,klocki i cos ze slodyczy moze,no i pewnie od dziadkow tez cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam no
drobiazg, taki symboliczny prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kelisss
Krzeslo do karmienia i fotelik?aha,na pewno bardzo sie ucieszy.........prezenty maja byc dla dzieci,sprawiac im radosc....ty pewnie jestes z tego pokroju osob ktore same by sie ucieszyly dostajac pod choinke odkurzacz lub mikser.zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na mikołajki kupuję traktor Travis - taki mały z Boba Budowniczego, naciska się w nim kabinę i sam jedzie, bawił się nim u kolegi i teraz marzy o nim puzzle - uwielbia układać no i jakiś mały słodycz i pościel z Boba Budowniczego - i tak muszę kupić a założe mu ją w mikołajki, na pewno się ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Mikołajki to coś symbolicznego, zapewne jakieś słodycze i owoce. na Gwiazdkę dostanie pociągi z serii Tomek i Przyjaciele - marzy o nich już od długiego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dziadków dostanie Mańka złotą rączke od chrzestnego skrzynke z narzędziami mańka (ma szal na to a ma 2,4 miesiace) od nas w sumie juz dostal bo kupilismy mu ciuchcie z torami wiec dostanie cos malego ale na swieta dostanie warkoczącą ciężarówkę Chuck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili a widziałaś tą figurke Mańka? Duża jest? Coś potrafi? Mój ma 2,5 roku i też go uwielbia, może bym mu sprawiła pod choinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergrt
co to jest że dostanie mały słodycz???kurwa wymiękam pierdoleni analfabeci do szkoły wrócić na język polski i się douczyć a nie takie coś wypisywać.Mi by było wstyd gdybym będąc Polką napisała mała słodycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×