Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jejqusss

Mam białe plamy :(((

Polecane posty

Gość Jejqusss

Od jakiegoś czasu mam straszny łupież...sypie się ze mnie okropnie. Oprócz tego zauważyłam,ze na klatce piersiowej pojawiły się u mnie białe plamy...na plecach też. Nie jestem w stanie tego opalić. Co to jest?? Skóra się dookoła opala a te plamy jak były tak są. Wyglądam jakbym miała jakiś tyfus plamisty. Pomocy!!! :( zna się ktoś na tym??? co z tym zrobić:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsasaa
moze to łuszczyca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzisiaj anonimowo-pomarańczowo
Z ospy zostaja białe plamki. Takie malutkie. Może bielactwo. Ale nie sugeruje od razu,ze to własnie to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yebus Maximus
ten co się na tym znał, król rocka, wykitował i dupsko , nie dowiesz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jejqusss
nie łupież pstry bo byłam badana w tym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jejqusss
prawatywa a ty miałaś łupież pstry, że tak strzeliłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzisiaj anonimowo-pomarańczowo
Aha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisiek od kuz
łuszczyca też może wyglądać jak łupież najlepiej idź do skórnego jak masz łupież to polecam nizoral ale jest drogi jak cholera polecam też szampon biały jeleń sam go używam jest tylko z naturalnych produktów i kurwa polski a nie jakiś niemiecki szajs w ogóle polecam produkty które maja tylko naturalne składniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jejqusss
nie łupież pstry bo badałam się pod tym kątem i wyszło,ze to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komicznego wróg
prawatywa bielactwo się nie opala. wiem, bo mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komicznego wróg
zapytaj kredków..może coś bd wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komicznego wróg
prawatywa bo bielactwo nie schodzi. widocznie mialas cos innego. ja sie z tym urodzilem. i żadnego rózowego nie mam. biale i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak badalas? tkanke ci pobierali czy co? kup nizoral ( na allegro jest taniej ) myj glowe tym szamponem a cialo tam gdzie masz plamy myj piana jak pomoze- to juz wiesz co to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jejqusss
pod uv u dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmiczny wróg - No to już wszystko jasne, ty masz od urodzenia a ja dopiero jak miałam ileś tam lat to mi sie zrobiło i byłam u dermatologa to chyba wiem co miałam :O Są dwa typy, od urodzenia inne i nabyte inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jejqusss
lady a może ty miałas takie cholerstwo kiedyś?? bo juz nie wiem kogo się radzic. nizoral radzil sobie tylko z głową ale na chwilę. na ciało nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komicznego wróg
no ale nabytego też nie opalisz. poogladaj zdjecia. nabyte czy wrodzone to jednak bielactwo i nie zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wiem że nie opalisz, ale takie rozwe sie robi jak dlugo na sloncu sie przebywa, no ale mi jednak znikło, cud widocznie :classic_cool: Chyba pójde na kolanach na Jasną góre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie biale plamy - raz sie pojawiaja a innym razem znikaja, podobno mam je na tle nerwowym na poczatku leczylam sie jakimis antybiotykami, zreszta mam je jeszcze nizoralem, masciami - zeszlo, rok czasu nie mialam.. mialam okres mocnego stresu kila miesiecy temu i znowu sie pojawily 2 lata temu mialam takie plamy, ze w zasadzie cale ramiona i polowe plecow mialam biala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danio wanillia
białe plamy na tle nerwowym?? a to pierwsze słyszę :) może też łupież pstry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danio wanillia
może to śmIeszne,ale zaobserwowałem, że jak coś komuś dolega to zaraz pół kafeterii na to samo wcześniej chorowało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajaajaj
A mi na noge zrobiła się jakaś lekko czerwona plama i nie znika już ze 2 m-ce. Czasem swędzi. Nie wiecie co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ta moja dermatolog była niedouczona, ja nie wiem, nie mnie oceniać. Ale ona twierdziłą że to było bielactwo właśnie i mi powiedziała że to może zostać do śmierci ale nie musi tak więc lekarsko potwierdzone :classic_cool: A ja kiedys w itnernecie przeczytałam że to jest też od psychiki, jak sie tym nie przejmuje zbytynio, nie stoi godzinami przy lustrze to sie o tym nie mysli i może zniknąć bo nie przejmujemy się tym i tez nie mozna sie za bardzo stresowac no i ja sie tym nie przejmowałam i mi faktycznie zniknęło, co prawda mam jezcze na łokciu ale nie przeszkadza mi to, przyzwyczaiłam sie i nie rusza mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello_kitty00
mój chłopak ma łuszczycę i wiem jak wygląda. Tak można powiedzieć że to łupież ale pod nim ma czerwone ślady. Idź najlepiej do dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×