Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jejqusss

Mam białe plamy :(((

Polecane posty

mam to po tacie ;) tez myslalam ze to lupiez pstry i na poczatku taka diagnoze mi postawiono a tabletki mam takie: terbinafina labesfal i mylan + crem i cos tam jeszcze ale nie moge znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to po tacie ;) tez myslalam ze to lupiez pstry i na poczatku taka diagnoze mi postawiono a tabletki mam takie: terbinafina labesfal i mylan + crem i cos tam jeszcze ale nie moge znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o bielactwo to czasami plamy utrzymują się niezmienione przez kilka lat, w części przypadków dochodzi do samoistnego ponownego zabarwienia plam bielaczych. Dlatego Prawa-tywa nie pisała głupot i ma rację. Zmiany nie tylko są białe, ale również mogą mieć odcień różowy. Co do problemu autorki. Bez zdjęcia ciężko ocenić. Jeżeli byłaś badana pod kątem łupieżu pstrego to wykluczamy tą przypadłość. Możesz cierpieć również z powodu bielactwa nabytego. Może to być np. efekt przedawkowania promieniowania UV, połączenia UV z tabletkami antykoncepcyjnymi. Hormony również mogą odpowiadać za taki stan rzeczy, ponieważ są 'fotouczulaczami' :) Temat rzeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slyszalam ze na bielactwo jest jakies lekarstwo z wyciagu z jarzebiny.. dawno temu na discovery ogladalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja potrzebuje jakies 20 kg
przy luszczycy moga takie plamy biale byc, albo przy grzybicy skory. moze masz jakas uogolniona grzybice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mraułuu
nie ma uogólnionej grzybicy. jest jakajś konkretna bo konkretny grzyb ja powoduje a nie jakis grzyb ogólny :D rozbawiłaś mnie koleżanko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łupieżpstry
Łupież pstry,na 200%. Czyli grzybica-bo łupież to rodzaj grzybicy skóry. Jest na to maść, 2 tygodnie i się wyleczysz,wystarczy iść do lekarza. Maść nie jest droga. Zamiast szukać pomocy na forum,z problemami zdrowotnymi chodzi się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jejqusss
zacznij czytać!!! pisałam,że to nie łupież pstry bo byłam na to badana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jejqusss
za każdym razem muszę prostować,że to nie łupież pstry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja potrzebuje jakies 20 kg
mrał a czy ja napisałam że ma ogólnego grzyba? nie. czytaj ze zrozumieniem. napisałam że może mieć uogólnioną grzybicę (w tym wypadku skóry, ale to chyba jasne bo o skórze mowa). zanim więc spróbujesz kogoś wyśmiać, to sama się zastanów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASCIE
JA MAM BIELACTWO od urodzenia i faktycznie moze sie lekko zabarwic na rozowo latem ale to naprawde lekkusienko.iprawda jest ze ze silny stres,nerwy nasilaja to ja od malego mialam troche plamek wiec sie tym nie przejmowalam.dopiero 4 lata pod wplywem stresu(zmiana szkoly)nasillo sie to to poszlam do dermatologa.przepisala mi masc jakas tropic czy cos takiego ale nie wykupilam bo cholerstwo drogie i nie ma gwarancj na poprawe.TEGO WYLECZYC NIE MOZNA wiec nie wiem lady jak ci sie to udalo???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaG1381
Korzystaliscie z leku co sie nazywa Terbinafina? Bo szukalam opinii na temat tego preparatu i chcialam Was zapytac. Moze moglibyscie cokolwiek opowiedziec mi o tym leku? Warto go kupowac, sa dostepne jakies zamienniki? Tu zanalazlam troche komentarzy o Terbinafina: http://www.listalekow.pl/terbinafina/ - uwazacie, ze mozna sie tym sugerowac? Wolalabym sie nie naciac i zmarnowac bezsensownie pieniazki, dlatego mam nadzieje, ze cos mi doradzicie. Z gory dziekuje za wszystkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×