Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ggggggggggttttggggt

Co sądzicie o takiej sytuacji?

Polecane posty

Gość ggggggggggttttggggt

Jest chłopak mieszka u kolegii w domu sam (ma dom dla siebie)- nie płaci za czynsz, energię, wodę, internet. Kolega opłaca, bo jest zamożny. Dodam, że ten chłopak ma dziewczynę. Co sądzicie o takiej sytuacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizgeon
Dziewczyna to przykrywka, a gość pewnie temu co opłaca mieszkanie, daje dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggttttggggt
wiesz zastanowiłam się, bo to są moi znajomi a ta dziewczyna to moja przyjaciółka i źle z tym się czuje, że on jest taki nieodpowiedzialny. Ten kolega jest starszy od niego 15 lat rożnicy i ma żonę, wiec raczej to odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajla90
Ja gdybym miała kasę to też pewnie nie kazałbym przyjacielowi czy przyjaciółce płacić, sama mieszkałam z kumplem, a do niczego się nei dokładałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggttttggggt
lajla90- czyli uważasz, że nic nie ma w tym dziwnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajla90
Po ile mają lat i jak długo to juz trwa? Raczej nie widzę w tym nic dziwnego, chociaz nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizgeon
To, że ma żonę, to nic nie oznacza. Można w necie poszukać ile to gości żeni się, by nikt nie dowiedział się o jego orientacji. Dla mnie to zbyt podejrzanie by gość za free mógł sobie mieszkać z innym gościem. Chyba, że jest frajerem i daje sie wykorzystywać innemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggttttggggt
Mają po 27 lat, ona się zamartwia jak dla mnie tez to dziwne i nie wiem co jej doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggttttggggt
NIe on mieszka sam w tym domu. Widują się to normalne bo są kolegami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajla90
A czy ten chłopak, jest w ciężkiej sytuacji finansowej,ze tam mieszka? U mnie własnie tak było, tylko, ze miałam wtedy naście lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizgeon
No mieszka sam, ale tamten mu opłaca. Więc zastanawiające jest czemu to robi, mi to ewidentnie podchodzi pod kryptogeja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggttttggggt
nie jest po studiach pracuje już kilka lat , tylko wygodniej, bo bliżej ma i za darmo wszystko. Moja przyjaciólka martwi się, że on w ogóle nie uczy się samodzielności i potem wlaśnie co potem?? Ona wszystko będzie musiała kupować, opłacać? Nie poczuwa się do niczego. NIe wiem sama co jej radzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajla90
Faktycznie nieco dziwna sytuacja, bo to dorosły facet, ale nie mozna zbyt pochopnie wydawać sądów. Sama gdy mieszkałam u kolegów, to wszyscy zakładali,że jest to układ "cos za coś", więc pozory czasem myla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggttttggggt
A jak postawiła mu ulitmatum żeby wyprowadził się to łzy w oczach i nigdy tego nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggttttggggt
Właśnie też tak myśle 50% na 50 % jednak dziwne ze nie chce wyprowadzić się. NIe dziwie sie mojej przyjaciółce bo ona boi się o przyszłość z kims takim. NIe jest nauczony co to opłaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggttttggggt
Może ktoś jeszcze wyda swoją opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może faktycznie
to normalne, taka sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×