Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rusaleczka1989

Szukam koleżanek z podkarpacia

Polecane posty

Czesc...powoli piszcie bo nie nadazam z czytaniem :P Ja nic nie znalazlam pod poducha bo u mnie na Wigilie daje sie prezenty ale za to moj X znalazl paczuszke:P Perfuma + paczuszka z malym Mikolajem i slodycze:D Za to,ze nic nie dostalam to poszlam do sklepu i sama sobie cos kupilam:DOd razu prezent dla X pod choinke i dla ojczulka mojego i jest git majonez:D Wlasnie moja sis zdaje w tej chwili egz.na prawko:D Teoria i praktyka:D ciezko mi pisac trzymajac za nia kciuki:P Milego :D PS.U mnie za oknem jst bialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) U mnie też jest biało, ale nie od sniegu tylko od szronu. A szkoda... mogło by już troszke popadać. Ja w zasadzie też kupiłam sobie prezent sama :) dostałam kalendarz :) taki jak chciałam. jestem bardzo zadowolona z niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Rusaleczko:D Ja sobie kupilam taka maseczke zelowa na oczy....mozna ja stosowac na zimno jak i na cieplo:D Jem wlasnie kaszke manna :P aaa u mnie jest bialo od sniegu i cholernie slisko jak wyszlam na podwroko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wczoraj wieczorem padał deszcz, więc też jest okropnie ślisko. Ja rok temu zdałam prawo jazdy właśnie 7 grudnia, więc może i Twojej siostrze się poszczęści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam... Chętnie bym pogadała, ale nie mam na nic czasu... Miłęgo dnia :) Postaram się być później. Bibelotko napisz koniecznie czy Twoja siostra zdała prawo jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u nas tez daje sie prezenty pod choinke w Wigilie, Przepraszam ze mało mnie tu pstatnio ale w dzień spię a w nocy tz mnie nie ma ale praca na nocke jest głupia bo człowiek przesypia cały dzien - ostatnio budze sie o 16 no poraszka nic nie mozna zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniolek
jestem i ja, tylko czasu mi brak synek mi choruje i co rusz to do lekarza a z dziewczynkami jeżdze co chwila na kontrole do lekarzy bo to wcześniaki i trzeba wszystko sprawdzać i wogóle siedze po nocach, bo mam troszkę pisania a niedługo się przeprowadzimy i nie wiem kiedy będę miała neta, więc póki co to korzystam mikołaj mi nic nie przyniósł, chyba byłam niegrzeczna, za to dzieciaki dostały furę prezentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniolek
jestem i ja, tylko czasu mi brak synek mi choruje i co rusz to do lekarza a z dziewczynkami jeżdze co chwila na kontrole do lekarzy bo to wcześniaki i trzeba wszystko sprawdzać i wogóle siedze po nocach, bo mam troszkę pisania a niedługo się przeprowadzimy i nie wiem kiedy będę miała neta, więc póki co to korzystam mikołaj mi nic nie przyniósł, chyba byłam niegrzeczna, za to dzieciaki dostały furę prezentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki...widze,ze wszystkie jestesmy zalatane:P Maniolek ale na bank na Wigilie przyjdzie Mikolaj do Ciebie:D Kurcze w nocy mialam pobudke bo palila sie jedna z najwiekszych myjni w P-slu:/Mieszkam kolo niej....Masakra:/ U mnie jest szaro, zimno i pada:( PS.Sis nie zdala ....to chyba jej nie liczny egz.ktory nie zdala w swoim zyciu bo ona jest kujonka:P Zawsze byla najlepsza w szkole i na studiach.....w koncu co to za czlowiek bez nie zdanego egzaminu....jak zolnierz bez broni hehe:P Sa poprawki jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ile nas tu dzisiaj z samego rana :) Bibelotko szkoda, że Twoja siostra nie zdała. Jeżeli będzie to jakieś pocieszenie to ja zdałam dopiero za 5 razem :) A Jej napewno uda się następnym razem. Tylko żeby się nie zraziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa tak Nas duzo ,ze cyrk:P ;) Ona zda...stres ja zjadl:/ Moj X za tydz.ma egz.na prawko i cos mi sie wydaje,ze obleje.....instruktorzy wiedza co robic aby zarobic:/ Noo ale wierze w Niego i w Sis tez:D Rusaleczko - u Ciebie tez jest paskudna pogoda?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety tak... wieje, jest szaro i ponuro. A tak liczyłam na biały poranek. Uwielbiam obudzić się i za oknem widzieć pierwszy śnieg :) Zawsze tego dnia dostaje zastrzyk energii :) co roku tak jest :) a tu narazie nie ma... Szkoda. Chociaż i tak humorek mi dopisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a mi glowa peka i dzis nigdzie nie ide...do tego smarka i w ogole pewnie bede chora na swieta jak co roku.....jakies fatum:/Nawet nie chce mi sie odbierac tel.i z nikm nie chce mi sie gadac...wole poklikac na kompie hehehe:P Jeszcze chwilke posiedze i lece do lozka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije biala herbate ale chyba tez zrobie sobie kawe z mlekiem:D Musze przyznac ,ze kawa mnie usypia ale pije ja bo lubie jej smak:D Moze nie zasne przed kompem hehehe;)Sama pogoda moze czlowieka uspac....pogoda barowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Bibelotko... Kładź się do łóżeczka. Powinno Ci się udać wyzdrowieć do świąt :) Ja też pije kawe głównie dla smaku. Jak nie mam mleczka to jej nie pije. chyba jestem jakaś osłabiona, bo ciagle mi zimno... a pogoda rzeczywiście barowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mikołajki to tylko tak symbolicznie dostał słodycze :) a pod choinke nie mam pojęcia co Mu kupić... A Ty swojemu co dajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrobiłam sobie taki nawyk, ze co rano siadam do laptopa i przeglądam oferty pracy. Wysyłam cv jeżeli coś mnie zainteresuje. Narazie cisza... Czasami łapie mnie przygnębienie, że nikt nie dzwoni. Ale tak sobie myśle, ze może wkońcu ktoś się odezwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie mialam dawac swojmu na Mikolajki ale w koncu dalam hehehe...perfuma z Avonu i paczuszka mikolajowa czyli maly mikolajek plus slodycze:D Mialo to byc pod choinke ale teraz dalam.....bylam w Rossmanie aby kupic jakis zestaw dla ojca i kupilam z Giletta.....X tez zestaw,pianka do golenia,maszynka i cos tam jeszcze i ma jeszcze jedna perfume z Avonu:) aaa i koszule czarna mu kupilam....jak przyszlam do domu z zakupami to juz zobaczyl ta koszule:/ Jeszcze tacie cos kupie np.pasek do spodni i bedzie git:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe ja pamietam jak kiedys tez co tano patrzylam na meila czy odpisali z oferta pracy ale nic...trzeba miec duzo szczescia aby znal;ezc prace przez net...ogolnie jest trudno znalezc prace...ja mysle nad wlasnym biznesem...nawet mam pomysl ale zobaczymy jak to bedzie w przyszlosci:P Poki co planuje zakup auta z X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia co swojemu kupić... Kiepsko u nas z finansami. Mam 2 pomysły, ale chyba oba nie są najlepsze. Jeden z nich to kolejna książka związana z fotografią- to Jego hobby (chociaż ostatnio coraz mniej zdjęć robi), a drugi to whisky (uwielbia, a sam sobie nie kupi, bo za drogie. Jak Mu kiedyś kupiłam to prawie przez rok sobie sączyliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysly sa dobre! Ja nie wiedzialam co swojemu kupic to znowu zestaw :/ Nie kupie mu paska do spodni bo On musi sam go sobie wybrac....czapki nie kupie bo On musi sam wybrac....bluzek ma duzo....koszule mu kupilam (jak wpsomnialam wczesniej) ale boje sie,ze mu sie nie spodoba...zaryzykowalam po prostu....keidys kupilam mu bluze i stwierdzil,ze jest wiesniacka i chodzi w niej tylko po domu....bluzke mu kupilam i do dzis lezy w szafie w woreczku w ktorym ja kupilam....kiedys mu sie podobalo co mu kupowalam z ciuchow a tearz...ciezko jest z Nim dlatego razem chodzimy i On sobie wybiera co chce.....w sumie dostal telefon ode mnie ,ktory sobie sam wybral:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×