Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rusaleczka1989

Szukam koleżanek z podkarpacia

Polecane posty

Czesc:D Co za piekna zime mamy w tym roku:D Tzn.jeszcze jest jesien:D Rusaleczko ,znasz to przyslowie? "Nauka to potegi klucz" heheh znam bol nauki i wiem,ze nie chce Ci sie uczyc;) Gienia - swieto swini?Ja tydzien temu wedzilam swiniaka na swieta:DNie calego oczywiscie ale szynki i boczki ze swini juz sa gotowe,uwedzone i wisza na strychu....czekaja grzecznie na sweita aby je zjesc:D Ja bede piekla Kocie oczka i jeszcze jakies tam ciasteczka na swieta...u mnie malo kto je slodkie na swieta.Salatke Gyros zrobie i reszte pozostala rodzina:P Lubicie karpia?:D A u mnie ...no coz...nic ciekawego.....zamiast zgubic kg.to ja nabieram masy :(zalamka totalna 😠......moj X w tym tyg.kupil auto po okazyjnej cenie:D Pojechal tlyko poogladac i powrocil do domu z autem:P Prawka nie zdal ale tylko z winy egzaminatora:/X mi mowil,ze wszystko ok zrobil a ten go uwalil:/ Taki juz jest ten ciemny interes:/ Podobno za 1wszym razem prawie nikt nie zdaje..kasa,kasa!W koncu miasto musi na kims zarobic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asymetriaaaa ja
Czesc Dziewczyny :)) jej myslalam ze ten topic nie istenieje juz, dopiero dzisiaj go odnalazlam ja tutaj pisalam zaraz na poczatku pod nickiem kasASKALSAL ale pozniej tak jakos zapomnialam... tez chcialabym tutaj zagladac ale nie wiem czy mnie przyjmiecie moze cos o sobie :) lat mam 22, wolna panienka, bez faceta....prace niedawno zakonczylam wiec nie pracuje... :P fajnie by bylo tutaj zagladac i dzielic sie wrazeniami, buziaki dnia milego zycze Mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko ze pisze z pomaranczowe nicka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Ja jakoś ostatnio nie bardzo mam czas żeby tu zaglądać. Bardzo chętnie porozmawiamy z Tobą porozmawiamy :) U mnie sporo zmian... Teść już z nami nie mieszka. przynajmniej narazie, ale mam nadzieje, że tak zostanie już na zawsze. I co bardzo fajne moja rodzinka przyjeżdża do mnie na wigilie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asymetriaaaa ja skąd jesteś? Jeżeli już wcześniej pisałaś to bardzo Cie prosze napisz jeszcze raz... :) nie chce mi się przeglądać poprzednich stron... Bibelotko baaaaaardzoooo Ci zazdroszczę tego śniegu. Ja już bardzo chciała bym go zobaczyć. Chociaż z drugiej strony jade dzisiaj znów do rodziców i wracam w środe, więc może niech się jeszcze wstrzyma do środy żebym mogła bezpiecznie do domu samochodem dojechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asymetriaaaa ja
Czesc Czesc Dziewczyny jestem z Krosna, nie wiem czy kojarzycie :)) U mnie nic ciekawego, swieta co raz blizej ale jakos tez mnie to nie cieszy nie wiem czemu, poza tym dzisiaj niedziela dla mnie jak zwykly dzien tyle ze swieto siedziec bede w domku pewnie wiekszosc czasu na necie o i tyle.... :) ale przesylam Wam serdeczne pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asymetria - a juz sadzilam,ze jestes z P-sla tak jak ja :P :classic_cool: Nooo niedz.to tez dla mnie dzien jak dzien......porzadki juz [porobione?:P Ja wczoraj troche porobilam w domu...jutro dokoncze:D Lece juz...obiad ide robic...milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja juz po akcji świania i po pierwszej nocce - zmienili mi czas chodzenia na 1 w nocy przez 3 dni chyba padne na mordke ale te ostatnie dni dam rade a potem ich olewam Asymetria zapraszam również :) Karpia bardzo lubie i u mnie u rodziców zawsze jest obecny na stole wigilijnym, ale tym razem bedziemy u tesciów wiec tam bedzie jakas inna rybka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asymetriaaaa ja
czesc dziewczyny czesc, spadl snieg ciekawe czy utrzyma sie do swiat, u mnie tydzien przytogowan wigilijnych dan, wlasnie pieke z babcia ciasteczka :Hmm co wiecej wlasnie mam przerwe na obiadem wiec korzystam z neta... Trzymajcie sie dziewczyny i milego dnia zycze buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asymetriaaaa ja
Czesc Dziewczyny czesc, ja tutaj rzadko zagladam... No Udanej zabawy sylwestrowej i Szczesliwego Nowego Roku :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:D Nosz kurde ... wczoraj tutaj bylam i widze,ze ktos usunal moj wpis 😠 angela witaj:D Asymetriaaaaa ja, Gienia 🌼 Naszej Rusaleczki nie ma:/Reszty dziewczyn tez nie ma...gdzies je wywialo:/ Jak tam po swietach?Trzeba poluznic pasek przy spodniach?:PJa tak sie najadlam na swieta ,ze musialam rozpiac guzik w spodniach hehehe ale dzis juz jest OK:D Na Sylwestra ide do...tesciowej,juz moj X jej obiecal:/....tak mi sie nie chce:/Jedyny plus,ze mieszka w centrum miasta i blisko ma do rynku:DPewnie skoczymy przed 24 na rynek popatrzec na fajerwerki:DChyba dzis sie upije tlyko najpierw trzeba bedzie zakupic alkoh.:D Gienia - pochwal sie co pieklas na swieta i moze cos na Sylwestra?Ja wczoraj praiwe caly dzien spedzilam w kuchni:/Zrobilam pyszna salatke makaronowa, ciasteczka - paluszki - slone z serem zoltym i kminkiem plus takie pierozki z ciasta francuskiego z farszem pieczarkowo-porowym:P Pyycha ale roboty przy tym troche bylo:/ Moj X mial mi pomoc ale polecial do auta hehehe i musialam radzic sobie sama:P Rozpisalam sie i mam nadzieje,ze NIE USUNA MI TEGO WPISU bo bede bardzo,bardzoo,bardzopooo zla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asymetriaaaa ja
angella2283 witaj, ja do Krosna mam niedaleko jestem z okolic :) ale Krosno... co tam u Was dziewczyny? Jak po sylwestrze? Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnhbvgfcvghbaa
a ile masz lat i skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja zagladam ale ostatnio nie mialam czaasu zeby sie udzielac jakos ten nowy rok jest ciezszy niz poprzedni no ale cóż... moze w koncu sie odbije w najgorszym przypadku czeka mnie przeprowadzka i mieszkanie przez jakis czas u rodziców trzymajcie sie buski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×