Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewalonkaaaaa

do którego miesiaca w duzej gondoli???

Polecane posty

Gość ewalonkaaaaa

dziewczyny, gdybyście mialy możliwość tzn. duż gondole w wózku, to do ktorego miesiaca byście woziły w niej niemowlaki? Mój maluszek ma 7 miesiecy i nie wiem czy na zime przełozyc go do spacerówki czy cieplej w gondoli? Jak radzicie? Czytałam, że położne radzą do 8 mca zycia w gondoli.A ja mam ja naprawde duza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgsvzss
ja woziłam do 6 mca - jak dziecko już umiało siedzieć, a koleżanka do 5 mca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgsvzss
a 8 miesięczny maluch spokojnie w gondoli nie będzie siedział, przenieś go koniecznie do spacerówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja też miała około 6 msc, trzeba było kupić spacerówkę bo koniecznie chciała siedzieć i wszystko widzieć, jeszcze zima była jak zmienialiśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewalonkaaaaa
kurcze... szkoda mi takiego maluszka na ziąb wystawiać z gondoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mamaaaa
moj jezdzil w gondoli do 7 miesiaca ale nie chcial juz tak bo chcial widziec wszystko. zalezy jaki masz wozek ale ubierzesz dziecko cieplo, wlozysz w spiworek od wozka jesli masz ( ja mam taki z polarem w srodku super jest) i bedzie dziecku cieplo a po co dziecko i siebie meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Ci siedzi spokojnie to zostaw. Mój mały sąsiad(9mies.) ma w roanie, oparcie podniesione całkiem pionowo i grzecznie siedzi. Mój już w 5mies. nie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córeczka była do 7,5 miesiaca w dużej Gondoli a potem miesiac całkiem płasko w spacerówce. Dużej sie nia dało jechać Gondolą gdy dziecko wstawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewalonkaaaaa
no ja mam własnie bardzo podobny do roana i tez z oparciem w razie czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalikjhg
Miałam gondole prawie 90cm z podnoszonym oparciem więc możliwość była... Gdyby jednak dziecko pozwoliło woziłabym je nawet do 8 miesiąca Jednak ono mając 4,5 już podnosiło się do siadania a mając 5 siedziało i uczyło sie wstawać w szóstym raczkować Poprostu na gondole dziecko było zbyt sprawne i wolałam przesadzić do spacerowy dla świętego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewalonkaaaaa
u moje też juz siada i raczkuje i powoli staje, ale teraz jak jest zimno to na spacerze jesteśmy 1-2 godziny i zaraz zasypia. A jak się budzi to podnosze oparcie. Wiecie czego się boje? Że ludzie będą gadać że za duży do gondoli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inwazja27
nie rozumiem czemu się nad tym zastanawiasz co ludzie powiedzą... a co to ludzi obchodzi, czy Twoje dziecko jest w gondoli, czy w spacerówce. Najważniejsze żeby Twojemu dziecku było wygodnie, żeby czuło się dobrze. Jeśli siedzi pewnie to pora na spacerówkę, a jeśli nie siedzi to jeszcze gondola. Moja ma 7 miesięcy i jest w gondoli. Na wszystko przychodzi pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inwazja27
.. jeszcze jedno... są spacerówki, które można położyć, ale jak dziecko nie siedzi samo to uważam, że za wcześnie na to. W gondoli, racja jest cieplej, więc nie ma się co spieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moją musiałam przenieść do spacer,ówki jak miała 3,5 miesiąca. w gondoli w ogóle nie chciała leżeć, łapała za ranty i się podnosiła i cały czas płakała także spacery to były jedną ręką pchałam wózek a na drugiej mała. przełożyłam do spacerówki rozłożonej na płasko i od razu było lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewalonkaaaaa
jakos tak mi się głupio zrobiło jak kuzynka niby w żaratch powiedziała do mojego synka "taki duży a jeszcze w gondoli, mama ja nie dzidziuś" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko ale dlaczego nie
chcesz dać go do spacerówki? Ja dałam swoją córcię jak skończyła 5 miesięcy (było lato i gorąc) bo już ładnie siedziała , miała swoją wkładke niemowlęcą w siedzisku i oparcie na półsiedząco a jak tylko skończyła 6 miesięcy to już normalnie na siedząco woziłam. Dziecka w tym wieku już nie wozi się w gondoli gdyż musi mieć wyprofilowane siedzisko skoro siedzi , musi mieć pasy i widok przed sobą (albo mamy albo kierunku jazdy bo takie maluchy już uczą się świata i obserwują - mają z tego wielką frajdę). Proponuje dać go do spacerówki do porządnego ciepłego śpiwora (takiego na całe dziecko a nie tylko nogi) i nie ma mowy żeby mu zimno było !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój dopiero jak miał 10 msc to przesiadł się do spacerówki, urodził się w maju więc jak zaczął siedzieć to był środek zimy więc poczekałam aż się troche ociepli a poza tym nie przeszkadzało mu jeźdzenie w gondoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmcnbvncvb
Gondola (nawet przestrzenna) jest do góa 7 miesiąca życia w przypadku kiedy maluch jeszcze nie siedzi samodzielnie ! Niemowle które kończyło już pół roku i siedzi powinno być wozone spacerówką (na początku może być na półleżąco). Oparcie gondoli służy głównie do leżenia (ma prostą formę , niewyprofilowaną) i nie nadaje się do siedzenia a podnoszone oparcie służy jedynie uatrakcyjnieniu widoków maluchowi które już garnie się do siadania lecz samo jeszcze nie potrafi. Autorko twoje dziecko już jak najbardziej powinno jeżdźić w spacerówce o przestrzennym , głębszym siedzisku z ciepłym śpiworem, zresztą śpiwór zimą to norma i jest w nim dziecku bardzo ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój synek
ma 8 miesięcy i już od dwóch miesiecy siedzi i jest wożon spacerówką, zresztą nie wyobrażam sobie innej opcji bo jest bardzo długi i jak miał 6 miesięcy to miał 70 cm a że siedział ładnie to już się nie wygłupiałam tylk dałam go do spacerówki i był bardzo zadowolony że może wszystko widzieć (kierunkiem do jazdy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupka brokułowa na obiad
to chyba zalezy od dziecka czy lubi czy nie, moja przesiadła się w wieku 6mc bo nie lubiła leżeć, koleżanki córka w wieku 11 mc bo uwielbiała spacery w gondoli, od razu zasypiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×