Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Papla666

Jestem szczęśliwa dzisiaj bo...

Polecane posty

...przyjęli mi synka do przedszkola :D:D Idzie od poniedziałku, na razie na 5 godzin...:). Wiem, że będzie chorował i trochę czasu minie na zaaklimatyzowanie się, ale..wreszcie wrócę do pracy :). A on będzie miał kontakt z rówieśnikami, którego tak bardzo potrzebuje :). Kochane mamy, piszcie o swoich powodach do radości :). Zazwyczaj tu tylko komuś radzimy, lub wpadamy ze swoimi problemami...a może by tak o tym co nas cieszy popisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do scarlet
kiedy idziesz do szpitala? znasz juz plec dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama kalinaaaaaaaaaaaa
a jestem szczęśliwa,bo okazało się dzisiaj,że będę miała bliźniaki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że wszyscy mamy dużo powodów do zmartwień. Dla jednych są poważne, dla innych błahe...Tak jak i powody radości :). Ale czemu o tym nie pisać, przecież nie musimy tylko narzekać...tak jak to ogólnie się mówi o naszym narodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za tydzień mam wizytę i jeśli do tej pory samo nie ruszy to wtedy, jednak mam nadzieję że to już niebawem. Będzie druga córa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama kalinaaaaaaaaaaaa
Dziękuję! Ale się cieszę!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama kalinaaaaaaaaaaaa
Nie,nie mamy dzieci,ale oboje chcemy mieć dużą rodzinę,bo oboje jestesmy jedynakami.. ja się strasznie,strasznie cieszę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gratuluję!!! moja przyjaciółka też jest w ciąży z bliźniakami, będzie miała 2 chłopców :P a ja jestem szczęśliwa bo mam chwilkę wolnego w pracy i mogę sobie posiedzieć na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama kalinaaaaaaaaaaaa
Wiem,że pewnie ciąża to nie taki sam miód,a potem poród i wychowaywanie . Ale mieszkamy w sąsiedztwie z moimi rodzicami,praktycznie płot w płot , więc wiem,ze nam pomogą . Tylko boję się troszkę,czy wszytsko będzie ok.. Tyle się tutaj naczytałam o poronieniach i ciążach obumarłych ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za czarnowidztwo w wątku :p ? Janie miałam bliźniaków, ale przyznam że nie płakała bym chyba :). z perspektywy czasy, nawet mi szkoda było, że nie miałam od razu dwójki...Ale co kobitka, to inne podejście. Grunt, żeby dzieciaczki zdrowe były :). To najważniejsze. A resztę...zawsze jakoś się da ułożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostemila
bedzie dobrze sama mam blizniaki 2 chlopcow maja dzisiaj po 2 lata i rozrabiaja jak dzieci ale daja tyle szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama kalinaaaaaaaaaaaa
na razie p.doktor mówiła,że wszytsko jest w jak najlepszym porządku,ale to dopiero 12tc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama kalinaaaaaaaaaaaa
Teraz zaczyna sę 12 tc . Chociaż wg OM to 10 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama kalinaaaaaaaaaaaa
Dziękuję,na pewno będę o siebie dbać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .magnolia.
a ja jestem szczęsliwa, bo dziś poczułam ruchy maleśtwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×