Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pan Prezes Wertyp

Chcecie legalizacji prostytucji w Polsce?

Polecane posty

Gość Yebus Maximus
tak, będą płacić podatki i mieć ubezpieczenie, a tak jak zachoruje, taka kobiecinka, to w pałę i do morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darmowa legalna prostytucja
głosujcie na mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obersturmbannfhrer
Ja chcę, jeśli kurwy dzięki temu będą miały lepiej, to jestem jak najbardziej za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawa-tywa - glupio dziewko. nie jest karalna. jak sam sie puszczasz za kase. ale nie wolno na tym zarabiac osobom 3. jak zrobia umowy, to one beda musialy dawac dupy. to niewolnictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes, Właśnie to napisałam :O Że Stręczycielstwo jest karalne. Czytanie ze zrozumieniem sie kłania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najmniej kłamstw
przeciez odloty legalnie widnieją w internecie więc jest legalna raczej :D no i ogloszenia matrymonialne w gazetach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Holandii probowali,teraz amsterdam chce powoli robic coraz mniej czerownych ulic,jednak nie jest to takie proste-no bo jak udowodnisz,ze ona nie chce?dziewczyny nadal sa zastraszane,zreszta wokol sex biznesu zawsze bedzie mafia i narkotyki.tego sie nie da wyplewic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Choć to upiorne, ale podzielam wyczerpującą wypowiedź Ewy. Upiornie zdrożeją o vat i takie tam upiorności. Wystawi rachunek iii... domowa Upiorzyca... także podniesie stawkę. Jest kryzys... ale parada może być upiorująca. Więc popieram Ewę 33 i myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz bylem w burdelu z kumplai w polsce ja tam nic nie chcialem. ale te kobiety to porazka. same zachodnie byly. bulgarki. kumpel za loda zaplacil 50. a mi sie pyatali czy tez nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
panstwo potrzebuje piniendzow wiec niech opodatkuje prostytucje, nakaze placic ZUS skoro to sdzialalnosc gospodarcza , powinny miec regon , koncesje , legitymacje i oczywiscie swoje niezalezne samorzadne zwiazki zawodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yebus Maximus
i reprezetację w sejmie i senacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yebus Maximus
przedmioty z kobiet to zrobił Kościół Katolicki, a Palikot ćwoku usiłuje to odkręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
wogole zamienic te nierentowne huty, kopalnie i inne firmy "erdol" przynoszace straty na burdele i zrobic na swiat kampanie reklamowa niech sie sex-turystyka rozwija przy okazji i rolnictwo sie rozwinie i hotelarstwo i promocja dla kraju , wnet bedziermy miec najwyzszy wzrost gospodarczy w Europie bedziemy różową wyspą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako byla prostytutka powiem
ze legalicacja nie jest dobrym pomyslem. Obecnie prostytucja przechodzi kryzs i ceny juz nie sa tak wysokie jak kiedys. I teraz pomyslcie: taka dziewczyna bioraca np. 200zl za h oddaje polowe ochrone, czyli zarabia na czysto stowke za godzine. Gdy dojdzie do legalizacji dziewczyna wciaz bedzie musiala placic ochronie z tym, ze legalnie, bo beda zwiazani umowa. Ale automatycznie bedzie wtedy mniej zarabiala, bo bedzie musiala placic skladki. A ceny nie podniesie, bo zawsze znajda sie takie, ktore beda braly mniej byle tylko dorwac klienta lub takie, ktore beda to robic legalnie. To nie wypali, prostytucji nie powinni legalizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako byla prostytutka powiem
ktore beda to robic legalnie- nielegalnie mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako byla prostytutka powiem
Mam 26 lat. Ja nie pracowalam w agencjach ani na prywatkach. Ja akurat zajmowalam sie tylko ukladami sponsorowanymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako byla prostytutka powiem
Normalnie wygladalo. Umawialam sie z jednym i towarzyszylam mu na kolacjach, bankietach no i w lozku oczywiscie. Takich panow mialam czterech, ale nie w tym samym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×