Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość srtfjrtyiukj

Już mam dość tego wszystkiego

Polecane posty

Gość srtfjrtyiukj

Byłem z dziewczyną siedem lat, związek jak związek z tym że ona była typem histeryczki i zazdrosna i każdą pierdołę.Nie zaczęło nam się układać i co raz to więcej kłótni było, ona odeszła i znalazła sobie starszego dziada o 20 lat i się z nim zabawiała i żyła twierdząc że to tylko kolega.Później jakoś do siebie wróciliśmy i staraliśmy się wszystko naprawić ale nie wyszło bo jej zazdrość o moje koleżanki przeszła wszystko.W zamian za to że raz na dwa tygodnie wyszedłem na piwko z kumpelą i jej chłopakiem ona pojechała sobie na zakupy z facetem który na nią leciał i chciał z nią być.Ostatecznie była kłótnia i ona znowu odeszła i kręciła z tym kolesiem.Ja już spasowałem, ostrzegałem ją że jak dalej tak będzie to już nie wrócimy do siebie.Po jakimś czasie znalazłem nową dziewczynę, młodszą od niej co ją niezmiernie zabolało, kręciliśmy troszkę czasu aż moja ex dowiedziała się o niej.Dała mi wybór albo ona albo ja mimo że była już z tym swoim boskim nowym kolesiem.Od tego czasu robi mi jazdy i najeżdża na mnie że jestem pedofilem, pedałem że kocham małe dzieci ( dziewczyna z którą kręciłem ma 19 lat ) ja mam 26 a moja ex 23.Teraz się cieszy bo ma nowego faceta który ma firmę i własny dom a ja nie mam nic po części przez nią i przez to że siedem lat musiałem żyć wd jej zasad byle jej pokazać że ją kocham.Teraz pisze mi ciągle że jestem śmieciem i tak dalej, wypomina wszystko i zwala winę na mnie.Mam tego dosyć i jestem załamany psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleeene
ale czym tu sie zalamywac? Ona jest zwykla puszczalska, nigdy i niczym bys ja nie przytrzymal przy sobie. Poza tym jakaz wredna i podla. Nie wracaj do niej nigdy.Gdybys mial z nia dziecko, to w razie problemow , poda Cie do sadu , ze jestes pedofilem i wsadzi Cie do kicia. Nigdy !!! Uciekaj od tej kobiety.Nie reaguj na zadne zaczepki, prosby o spotkanie. Czas jakos zalatwi sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srtfjrtyiukj
Wiem ale najgorsze w tym wszystkim jest to że robi to człowiek który tyle lat żył ze mną pod jednym dachem.Ona zawsze tak robiła że jak nikogo nie było na linii to walczyła o mnie do upadłego a jak ktoś się pojawił to od razu dawała spokój i miała mnie gdzieś.Wkurza mnie to że człowiek po tylu latach może być taki podły i wyrachowany.Chciałem mieć z nią kontakt, skoro nie potrafimy razem żyć to fajnie było by mieć kontakt z kimś z kim tyle lat się żyło ale ja widzę że ja byłem z potworem.Ta dziewczyna robi ze mnie najgorszego śmiecia, robi ze mnie frajera i idiotę doskonale zdając sobie sprawę że taki nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleeene
dlatego absolutnie utnij kontakt z nia. Tacy ludzie maja podlosc i wrednosc we krwi. Zawsze beda mysleli tylko o swoim doopsku. Dobrze Ci radze -zagrzeb w pamieci ta kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ma nierówno
pod sufitem no cóż przykro mi , ze tak sie stało pod żadnym pozorem juz do niej nie wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srtfjrtyiukj
Ale jak tak można :( ona mnie zmieniła w wrednego chuja :( sam taki się stałem przez nią.Z porządnego chłopaka z normalnej dobrej rodziny zrobiła wybuchowego wrednego dupka bo mi odbiło przez nią a teraz jeszcze robi ze mnie najgorszego w świecie.Przerzuca wszystko na to że miałem czelność kręcić z małolatą.Ona nie dość że sypiała z starym facetem i mnie oszukiwała to robiła to z kolejnym i mogło być.Pisała mi że nasz związek nie ma szans że to nie ma sensu więc poszukałem innej i nagle się obudziła ? w dodatku wszystko na mnie zwaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viiccciiii
Chłopcze masz 26 lat czym Ty się przejmujesz ? Ja mam 46 lat i żyłam z takim człowiekiem 20 lat !!! Tacy ludzie się nie zmieniają, z takimi ludźmi nie ma życia, choćby na Twoich oczach zrobił Ci świństwo to wmówi Ci że to Twoja wina i wszystko co najgorsze skieruje na Ciebie.Tacy ludzie tak mają, nie warto się z takimi zadawać i uwierz że nie jesteś pierwszy.Ja mam nerwicę przez mojego byłego męża, mój przyjaciel też był z taką kobietą przez co omal nie przepłacił życiem, porządny człowiek, z dobrego domu a przez miłość do takiej wrednej wariatki o mal nie przepłacił życiem.Nie martw się i nie załamuj, nie była tego warta.Ona nawet sobie z tego nie zdaje sprawy, to chory człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghyuyu76
Znam taką jedną wyrachowaną dziwkę przez którą mój kolega popełnił samobójstwo i wiesz co ? ona już po dwóch miesiącach miała innego a wcześniej też szalała z nim parę lat.To pierdolona szmata która nie ma w sobie za grosz szacunku dla innych, taki człowiek egoistyczny i tyle w temacie.Ciesz się że teraz a nie jak będziesz już starym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ma nierówno
nie wiem jak tak można niektórzy ludzie tak maja, nie tylko ona jedna Troche chyba za bardzo dałes sobie wejsc sobie na głowe, piszesz, ze zyłes według jej zasad. Piszesz, ze robi z ciebie śmiecia i idiote, tzn opowiada tak o Tobie innym? czy po prostu do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srtfjrtyiukj
Mówi mi że jestem skurwielem, kryptopedałem, pedofilem, zboczonym skurwielem, że zmarnowałem jej życie.Rozpowiada wszystkim że tak właśnie jest, swojej mamie nagadała na nie stertę bzdur a z siebie robi świętą.Wszyscy sobie myślą że to moja wina i jestem potworem a nikt nie wie jaka była prawda i co się działo w naszym związku a nie wiedzą bo nie gadałem nikomu i nie mam zamiaru.Wiem że dałem sobie wejść na głowę i życie wd jej zasad było chore ale kochałem ją i dlatego to robiłem mimo tego nigdy nie dostałem nagrody, nie żebym czekał ale po prostu tak sama od siebie.Zawsze to wyglądało tak że choćbym nie wiem jak bym się starał to zwykła głupota potrafiła wszystko przekreślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D o mi ni ka aa
Co za suka z tej szmaty !!! nie mam pytań do takich kurw jak ona !!! Dlaczego porządni faceci trafiają na takie szmaty a dupki ruchacze na porządne dziewczyny ?! Kolejny przypadek ?! Ja mam 22 lata i jestem po trzech związkach, każdy z moich ex to był pijak, nierób i dupek a tu taki porządny facet się zmarnował przez taką pizdę.Nie załamuj się !!! i pluj na tą szmatę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ma nierówno
jak ją zobaczysz to powiedz jej zeby sie opanowała i nie rozpowiadała tych głupot o Tobie Powiedz, ze miałes ją za porządną osobę a nie za idiotke która opowiada ludziom głupoty. mówiłes jej co na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katie in the sky with the gun
Spokojnie, każdy czlowiek ma w sobie coś z masochisty i niestety tak juz jesteśmy psychicznie skonstruowani, że fajnych porządnych ludzi ciągnie do tych podłych, wrednych suk tudzież skurwieli. Życie. Podpisuję się pod tym, co zostało już wcześniej napisane. Zerwij z nią kontakt, bo masz do czynienia z emocjonalnym wampirem, a nie człowiekiem:/ Wiem, że to bardzo trudne, ale wykonalne. I niech Ci nawet nie przyjdzie do głowy sugerować się jej zdaniem na Twój temat, bo załamiesz się jeszcze bardziej i potem to już tylko biały pokój bez klamek...Glowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×