Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

redrose76

masażer do stóp, jaki najlepszy?

Polecane posty

Może już ktoś używa takiego cuda. Chciałbym mamie kupić na gwiazdkę. Ktoś podzieli się opiniami o czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem ze
uwaga, niektore" chodza" tak glosno jak odkurzacz wiec nici z wyluzowania sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że to super
myśle, że taki mazażer to super sprawa! Najlepiej idź do jakiegoś marketu albo marketu elektrycznegi i pooglądaj je sobie z bliska. Masowanie stóp baaardzo relaksuje! Myślę, że taki z wodą najlepszy! Ja też marzę o czyms takim, ale ciagle mi kasy szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wypasiony masażer. Zajmuje całą półkę w szafie, a ja i tak nogi moczę w misce, bo nie chce mi sie tego cudaka po wszystkim do ładu doprowadzać. jeden z tych gratów, co to lepiej aby go nie było:( Zastanówcie sie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaaaaaaaaa
najlepszy do masowania stóp jest mąż, jak ogląda mecz. Wdzięczny, że mu pozwalasz oglądać i nie zrzędzisz, będzie w tym czasie masował przez okrągłe 90 minut 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba postawie na ten z Scholl, jest wodny, ale znów tamten bezwodny tez jest jak na moje ok ok. Nie mam możliwości sprawdzić w sklepie. Nie ma mnie w Polsce. Może ktoś jeszcze doradzi. Mam jeszcze troszkę czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erer66
Naprawdę luksusowe masażery mają w sklepie Eko Medical na stronie www.ekomedical.pl . W ich fotelach nawet muzykę relaksującą można sobie ustawić, już nie wspominając o sterowaniu pilotem. Pełen komfort ;] Najlepsze, że urządzenia mają 10 lat gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciółka polecila mi fajny masażer i zafundowałam sobie na avans.pl . powiem Ci, że mimo negatywnych opinii skóra naprwdę wydaje się jędrniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona ode mnie dostała masażer, taki na fotel na avans.pl zamawiałem. Też sprawa rewelacyjna, przychodzi po pracy i masuje, grzeje ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joni89899
Świetny masażer do stóp ma w swojej ofercie firma http://exitopolska.com/ Myślę, że mógłby się Wam spodobać, ponieważ ma wiele różnych funkcji. Z tego, co słyszałam, to można u nich zamówić sobie produkty w każdej chwili, ale o tym wszystkim dowiecie się już z podanej strony internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciółka polecila mi fajny masażer i zafundowałam sobie na avans.pl . powiem Ci, że mimo negatywnych opinii skóra naprwdę wydaje się jędrniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu hydromasażer. Bardzo pomaga, gdy nogi bolą lub są takie ociężałe. Wielkim dodatkowym plusem jest to, że skóra na stopach jest delikatna jak u bobasa. Nie zgodzę się z poprzednikiem, że chodzi głośno jak odkurzacz. Słychać delikatnie pracę, ale jest ona niemal ledwo słyszalna. Też miałam problem jaki wybrać i czy warto. Bardzo pomogły mi opinie moich koleżanek oraz to co znalazłam na tej stronie: https://masazerdonog.pl/#wodny-masa%C5%BCer-st%C3%B3p%20-%20link%20do%20hydromasa%C5%BCer%C3%B3w%20do%20st%C3%B3p.
Mnie ten artykuł oświecił ;) Możliwe, że dla Ciebie też okaże się pomocny :) W pytaniu spytałaś "Czy ktoś posiada takie cudo?". Owszem, posiadam i cudo to najlepsze określenie, bo lepszego relaksu jak masaż to stopom nie zapewnisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawiłem teściowej na urodziny masażer stóp z  tego sklepu: https://casada.pl/kategoria-produktu/masazery/  Bardzo sobie chwali, zwłaszcza że ma już swoje lata i chodzenie bardzo ją męczy. Mówi, że bardzo szybko przestaje mieć opuchnięte nogi. Tak więc fajny sprzęt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×